Jak to działa

Gacha Life

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Gacha Life

Lubisz gry typu anime? A może uwielbiasz projektować ubrania? A więc, Gacha Life jest idealną propozycją dla Ciebie! Jeżeli chcesz rozpocząć zupełnie nową przygodę i stworzyć własną postać anime, po prostu odpal Gacha Life i zanurz się w tym wyjątkowym, bajecznym świecie!

W Gacha Life możesz tworzyć własne stroje, a także przebierać w nie swoją postać. Do wyboru masz całą masę sukienek, koszul, butów, ale też… zupełnie innych atrybutów. Możesz np. przebierać też między nowoczesnymi stylizacjami fryzur, ale i… unikatową bronią! Kiedy już uda Ci się zaprojektować swoją postać, wejdź do Studio i wykonaj dowolną scenę – ograniczeniem jest wyłącznie Twoja… wyobraźnia! Do wyboru masz setki teł, które pozwolą Ci stworzyć idealną historię! Wejdź w nowy tryb życia, aby odkrywać różne obszary i poznawać nowych przyjaciół po drodze! Rozmawiaj z nimi jak najwięcej i dowiedz się czegoś o nich. Twoi nowo poznani przyjaciele mogą nawet dać Ci w zamian miłą… niespodziankę! Graj w swoje ulubione mini-gry i zbieraj klejnoty do Gacha, aby zdobyć rzadkie prezenty do swojej kolekcji! Możliwości w Gacha Life są… nieskończone! Na co czekasz? Wskocz do Gacha Life i rozpocznij swoją podróż… już dziś!

Ubieraj swoje postacie anime, mieszaj i dopasowuj setki ubrań, dostosuj swój osobisty wygląd i ciesz się szerokimi możliwościami Gacha Life! Twórz własne sceny w trybie Studio, wprowadź własny tekst dla swoich postaci i wybieraj spośród wielu różnych pozycji i tła! Gacha Life to miejsce, które stanie się twoim… drugim domem!

pełny opis gry
Screeny
Gacha Life screenshot1 Gacha Life screenshot2 Gacha Life screenshot3 Gacha Life screenshot4 Gacha Life screenshot5 Gacha Life screenshot6 Gacha Life screenshot7 Gacha Life screenshot8 Gacha Life screenshot9 Gacha Life screenshot10 Gacha Life screenshot11 Gacha Life screenshot12
Video

Gacha Life wymagania

Podobne gry
Chat