Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 1 151 0
31.05.2019

Farma dla fanów gospodarki :)

Witajcie :) Dziś przekaże Wam trochę informacji o kolejnej "farmerskiej" grze o nazwie Wolni Farmerzy. Gra przeznaczona dla wszystkich fanów kierowania gospodarką, dla tych co chociaż wirtualnie chcieliby wcielić się w rolę gospodarza i zarządzać swoim polem i nie tylko :) Grę zaczynamy od kupna pola i obsianiu go marchewką :) potem zbożem i budujemy kurnik gdzie nasze kurki po nakarmieniu będą nam dawać jajka:) Na początku jest ich 3 ale wraz z biegiem czasu możemy dokupić je za walutę w grze o nazwie "ft". Za każde zbiory dostajemy punkty, które gromadzimy aby zwiększyć nasz level. Jest to niezbędne w grze, ponieważ dzięki wbijaniu leveli dostajemy dostęp do kolejnych nasion i innych pomocnych rzeczy. Każde pole ma też oprócz miejsca na plony kamienie, chwasty, robaki, które trzeba zlikwidować. W ten sposób dostajemy miejsce pod zasiew. Im więcej siejemy tym więcej zbieramy. Nie można oczywiście zapomnieć o podlewaniu naszych upraw co skraca czas dojrzewania. Początek gry jest monotonny w oczekiwaniu na zbiory, ale warto czekać bo w późniejszym etapie gry jest dużo dodatkowych opcji. Gdy już zbierzemy nieco plonów warto zwrócić uwagę na pojawiających się klientów na dole ekranu, którzy oczekują konkretnych produktów i dają za to pieniądze. A te zawsze się przydadzą. Prawda? :)Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Oprócz farmy mamy od początku dostęp do miasta. Kolejne farmy, sady itp dostępne są dopiero w odległej przyszłości, jeśli oczywiście będziemy wytrwali i doczekamy :) Gra daje nam sporo różnorodności zarówno jeśli chodzi o rośliny jak i zwierzęta. Oprócz wspomnianej marchewki i zboża wraz ze wzrostem poziomów dochodzą nowe nasiona jak ogórki rzodkiewka i wiele innych. Jest ich naprawdę sporo. Jeśli chodzi o zwierzęta oprócz naszych kurek w przyszłości będziemy mieć dostęp do krówek, owiec, kóz, królików, ula itp. W mieście jeśli zbraknie nam jakiś produktów, to mamy do dyspozycji targ. Kupujemy, sprzedajemy produkty itp. Mamy dostęp do statystyk jak również szerokiej gamy konkursów jak np. największa ilość zebranego produktu w określonym czasie. Można w ten sposób pobawić się i zgarnąć nagrodę oczywiście wykorzystaną w grze. Nie są to niestety nagrody rzeczowe do obrania w realnym świecie:( Ale i tak warto :)

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec coś o plusach i minusach:) Sama gra jak wspominałem wcześniej rozwija się z czasem. Dość monotonny początek może trochę zniechęcić do dalszej gry. Jednak jeśli zostaniemy wytrwali to zostaniemy wynagrodzeni w późniejszym etapie gry jak będzie działo się o wiele więcej. Animowane postacie i dość uboga szata graficzna jak na obecne czasy nie przykuwa uwagi i nie zachęca do gry, ale za to ma swój klimat wiejskiej sielanki. Delikatna muzyczka w tle daje ukojenie i relaksuje nie tylko postacie w grze ale i nas gdy siedzimy wygodnie w fotelu :) o ile oczywiście ktoś lubi takie odgłosy wsi, a chyba tak skoro pojawia się zainteresowanie gra? :) Mimo wszystko zachęcam wszystkich do zagrania w tą grę. Zbudowanie mega rozwiniętego gospodarstwa na skalę światową, stania się potężnym farmerem w wirtualnym świecie. Może to będzie zachęta do spróbowania swoich sił w realnym świecie :) Życzę zatem wam z całego serca abyście i wy byli wytrwali w grze i trwali w niej do końca i jeszcze dłużej :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pablito87

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Jak wbić szybko level?

Poradnik GRACIA
2

Forza Horizon 4 - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
3

Gears 5 - Moja Recenzja

Recenzja Kacper12361838
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

Minecraft Tryby gry? Tego jeszcze nie widziałeś!

Recenzja aligdansk
6

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
7

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
8

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
9

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
10

NosTale co ta gra w sobie ma?

Recenzja wegorz08
Chat