Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 3 1427 0
03.10.2017

Zostań kim chcesz w najlepszej grze MMORPG

Margonem jest jedną z najpopularniejszych gier przeglądarkowych, która zapewnia kilkaset godzin dobrej zabawy i sporo satysfakcji z naszych osiągnięć. Gra ta mimo wydania w 2006 roku w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością i co ważniejsze nie została zapomniana przez twórców, lecz ciągle się rozwija, więc nie stoi w miejscu. Rozgrywka w Margonem nie jest wyzwaniem nawet dla amatorów gier komputerowych bądź przeglądarkowych z rodzaju RPG, co za tym idzie, jest przeznaczona dla każdej osoby lubiącej klimaty fantasy, walki, rozwijania postaci, poznawania nowych ludzi, grać w towarzystwie przyjaciół lub kompanów klanowych, dzięki, którym nasza rozgrywka staje się o wiele przyjemniejsza. Zabraknąć tu nie może oczywiście specjalnych potworów, jak i herosów, z których ,,upolowa'' możemy drogocenne oraz silne przedmioty, które dadzą nam przewagę w walkach z potworami oraz innymi graczami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przechodząc do konkretów, Margonem daje nam wybór profesji naszej postaci, możemy wybrać tę, która najbardziej nam się podoba lub do której jesteśmy przyzwyczajeni z innych gier, przykładowo osoba lubiąca grać wojownikiem, nie bezie miała problemu z podjęciem decyzji o profesji swej postaci :). Oprócz wspomnianego wyżej wojownika tytuł ten pozwala nam zagrać również:
*Paladynem,

*Magiem,

*Tropicielem,

*Tancerzem Ostrzy,

*Łowcą,

Każda klasa posiada unikalne umiejętności przeznaczone wyłącznie dla niej oraz specjalny dla niej ekwipunek, którym nie możemy posłużyć się inną profesją. Krótko opisując, każdą postać postaram się umieścić najważniejsze informacje:

*Wojownik- jest silną postacią z ogromną ilością punktów życia (hp), jak i równie wysokim pancerzem, przez co nie ma najmniejszych problemów w walce ze zwykłymi potworami (mobami), oraz potworami "specjalnymi" (elitami, elitami II oraz herosami), więc nie ma przeciwwskazań, żeby nie mógł pokonywać ich samemu :). Wojownik może posługiwać się mieczami jednoręcznymi + tarczą bądź potężnymi broniami dwuręcznymi, którymi potrafi naprawdę mocno przyfasolić :).

*Paladyn- grając, paladynem porywamy, się na grę hybrydą wojownika i maga, ponieważ używa on zarówno ataku fizycznego, jak i magicznego. W porównaniu do wojownika ma on mniej hp i pancerza, ale nie czyni go to słabszym. Posługuje się on mieczami z obrażeniami fizycznymi oraz atakami 3 żywiołów (ognia, zimna, błyskawic).
*Mag- profesja, która posługuję się wyłącznie magią, bardzo silna postać w późniejszych etapach gry, posiada naprawdę ogromne ciosy krytyczne i dzięki swym umiejętnością radzi sobie całkiem nieźle podczas expienia.

*Tropiciel- tropiciel jest połączeniem łowcy i maga, posiada on tak jak paladyn atak fizyczny, jak i magiczny, atakuję, z dalekiego dystansu co daję, mu przewagę 2 tur nad przeciwnikiem.

*Tancerz Ostrzy- postać walcząca dwoma broniami, mieczem i bronią pomocniczą. Posiada on dość mało życia, jak i pancerza, za to ma największy unik wśród wszystkich klas.

*Łowca- postać atakująca z dalekiego dystansu, atakiem fizycznym + trucizną, która ignoruję pancerz i zadają naprawdę spore obrażenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Margonem posiada aktualnie 17 zwykłych światów oraz jeden prywatny dostępny dla wszystkich graczy, występują tu również inne światy prywatne, ale są one jedynie dla osób zaproszonych. Głównym wątkiem Margonem jest zdobywanie doświadczenia, wykonywanie ogromu misji (questów), jest możliwość dołączenia do jednego z wielu klanów, specjalnych pod daną elitę lub po prostu dla ludzi do wspólnej przyjaznej gry. W tytule tym możemy również posiadać maskotki, czyli podążające za nami przyjazne stworki, ale niestety, aby posiąść takiego słodziaka musimy wydać prawdziwe pieniądze, tak samo, jak unikalne stroje, błogosławieństwa, losy, i wiele innych bonusów. Wspominając o strojach, każda klasa posiada swój uniwersalny wygląd, którego nie ma inna (nie dotyczy ouffitów za walutę gry), zdobywa się je co 10 poziomów doświadczenia. Według mnie Margonem jest naprawdę świetną grą i polecam ją każdemu, w tym świecie można pozostać naprawdę na wiele godzin i często się do niej wraca. Gdybym miał ocenić tę grę w skali od 1-10 dałbym jej nawet 11/10.
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Sittzer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
3

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
4

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
5

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
6

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
7

Bloodborne - "dar od bogów"

Recenzja PapecThe
8

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
9

MovieStarPlanet MSP Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
10

Team Fortress 2 Ciekawostki cześć pierwsza

Recenzja King_Tomson_IV
Chat