Jak to działa

Margonem

4.6 (ocen: 1191)
Gry z odznakami Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Margonem

Przed Tobą największa graficzna gra MMORPG stworzona przez Polaków. To dynamicznie rozwijające się uniwersum pełne jest groźnych bestii i epickich przedmiotów, dzięki którym możesz odblokowywać nowe korzyści czekające na Ciebie w Margonem. Odkrywaj grę wraz z pozostałymi graczami z całej Polski, którzy chętnie rzucą Ci wyzwanie w tym sieciowym RPG.

Wybierz profesję, którą później będziesz doskonalić – do wyboru jest mag, paladyn, tropiciel, tancerz ostrzy, wojownik, a także łowca. Każda z klas posiada unikalne umiejętności, a ich zdolności podstawowe takie jak siła, intelekt i zręczność rosną wraz z Twoim poziomem doświadczenia, dlatego też nie musisz się zamartwiać ewentualnym złym poprowadzeniem swojej postaci.

Margonem to także cała paleta różnorodnych questów, bez których gatunek RPG po prostu by nie istniał. Tutaj czekają na Ciebie rozmaite zadania, począwszy od wybijania armii krwiożerczych orków, poprzez pomoc okolicznym mieszkańcom, aż po godzenie zwaśnionych klanów. Każda z tych misji przyniesie Tobie i Twoim towarzyszom wyjątkowe nagrody.

Za zdobyte złoto kupisz bronie, pancerze, mikstury i wiele innych cennych przedmiotów dostępnych u kupców, których spotkasz na swojej drodze. Zapamiętaj ich lokacje, ponieważ to u nich pozbędziesz się też zbędnego balastu ze swojego plecaka.

Margonem to coś więcej niż kolejna gra internetowa – to przede wszystkim społeczność, którą tworzą świetni ludzie. Dzięki nim rozrywka w tym MMORPG wzniesie się na zupełnie inny, niespotykany dotychczas poziom. Jeśli chodzi o walki PvP, to w Margonem istnieją trzy przeznaczone do tego lokalizacje. Ale to nie wszystko, ponieważ gracze mogą łączyć się w klany, brać udział w różnych wydarzeniach i współpracować ze sobą podczas podróży po imponującym świecie Margonem.

Wybierz się na przygodę życia i pokaż innym, że Polak potrafi!

pełny opis gry
Screeny
Margonem screenshot1 Margonem screenshot2 Margonem screenshot3 Margonem screenshot4 Margonem screenshot5 Margonem screenshot6 Margonem screenshot7 Margonem screenshot8 Margonem screenshot9 Margonem screenshot10
Video

Margonem wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat