Jak to działa
Margonem

Margonem

Margonem
4.7 (ocen: 533)
Graj Wymień walutę
Opis

Wejdź do świata Margonem i sprawdź, dlaczego jest to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych w Polsce. Do jej zalet należy prostota oraz wyjątkowa dwuwymiarowa grafika, która zdołała urzec niejednego gracza. Margonem ma wielu fanów, a zainteresowanie tą produkcją wciąż rośnie!

Wciel się w poszukiwacza przygód i wyrusz do krainy, która zniszczona przez Wojnę Magów walczy o powrót do dawnej świetności. Wybierz jedną z sześciu profesji, a następnie ulepsz dostępne dla niej umiejętności. Poza cechami bohatera warto zadbać o potężny ekwipunek, którego w Margonem nie brakuje. Gra oferuje ogromną ilość zadań, dzięki czemu nie będziesz się nudzić. Zdobywaj kolejne poziomy i gromadź niezwykle ważne doświadczenie oraz poszukuj przedmiotów legendarnych, które sprawią, że Twoja postać stanie się niezwykle potężna.

Gra Margonem posiada tryb PvP! W specjalnie wyznaczonych miejscach oraz na mapach oznaczonych czerwonym kolorem możesz sprawdzić swoje umiejętności!

Chcesz stać się prawdziwym bohaterem? Ruszaj do Margonem!

pełny opis gry
Screeny
Margonem screenshot1 Margonem screenshot2 Margonem screenshot3 Margonem screenshot4 Margonem screenshot5 Margonem screenshot6 Margonem screenshot7 Margonem screenshot8 Margonem screenshot9 Margonem screenshot10
Video