Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 4485 0
09.12.2017

Czy 'hakerzy' istnieją?

Ostatnimi czasy na MovieStar Planet głośno jest o ''hakerach''. Ale czy tak naprawdę istnieją? Czy jest się czego bać? Jeśli istnieją to co mogą nam zrobić?

Krąży wiele legend o sławnych hakerach takich jak m.in.: Anonymous, Grim Reaper, The Dolly itp. Na ich koncie jest wiele ofiar, wiele zhakowanych komputerów...podobno.

Czy ja wierzę w tych wszystkich ''strasznych hakerów''? Szczerze mówiąc, to trudno powiedzieć. Patrząc z punktu widzenia graczy to możliwe, że tacy są. Nie raz było głośno o zhakowanych czatach czy dziwnych lagach. Jednak jakby spojrzeć na to z bardziej naukowej strony. Po co hakerzy mieliby tracić czas na taką gierkę? Im zależy na zysku, wątpię żeby ich celem było usunięcie konta jakiemuś dziecku...

Nie raz są krzyki o czarnych kawiarniach, ponumerowanych czatach. Czy to prawda? Tak, to akurat jest prawda. Sama byłam świadkiem takich rzeczy jak np. czarne kawiarnie, ponumerowane czaty, kiedyś w jakiejś kawiarni była tylko jedna osoba.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nie powiem, jest to dosyć dziwne, ale myślę, że dałoby się to jakoś logicznie wytłumaczyć. Mogą to być zwykłe błędy w grze (znając MSP jest to możliwe - ile razy występują dziwne, czasem śmieszne lagi).

No dobrze, istnieją czy nie, zawsze trzeba dmuchać na zimne. Jak się przed nimi chronić?
- nie chodź po czatach wieczorem i w tzw. ''noc hakerów''
- nie zaczepiaj podejrzanych osób
- nie przyjmuj od nich zaproszeń do znajomych
- taką osobę najlepiej zablokować, w gorszych przypadkach nawet zgłosić

A co jeśli już zostaniemy zhakowani?
1. Pewnie wyloguje nas z gry i nie będziemy w stanie się zalogować. Dlatego warto mieć wpisany adres e-mail, dzięki któremu możemy odzyskać swoje hasło.

2. Przede wszystkim nie panikować! Spokojnie, to tylko gra, a jeśli martwimy się o komputer, możemy uruchomić antywirusa i przeskanować dysk. Jednak wydaje mi się, że do zhakowania komputerów dochodzi bardzo rzadko (jeżeli w ogóle dochodzi).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Polecam mieć również drugie konto, dzięki czemu możemy obserwować to zhakowane, kontrolować co mniej więcej się z nim dzieje.

4. Jeśli przez dłuższy czas nie możesz dostać się na konto, daj sobie na chwilę spokój. Oczywiście istnieje ryzyko, że nasze konto zostanie usunięte, ale trzeba być dobrej myśli, często ktoś chce po prostu nastraszyć właściciela konta. Po jakimś czasie spróbujmy znowu się zalogować.

5. Jeśli to się uda pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić to zmiana hasła. Najlepiej żeby było ono dość skomplikowane i długie. Powinno składać się z dużych i małych liter oraz cyferek.

6. Jeśli pamiętasz nazwę ''hakera'' zgłoś go moderatorom.

Mam nadzieję, że mój artykuł jest trochę pomocny. Oczywiście nie chcę nikogo straszyć, bo sama nie mam pewności czy hakerzy na MSP istnieją. Wszystkie te informacje są oparte na moich przemyśleniach i nie muszą być zgodne z prawdą. :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HorseQ

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
2

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
3

Crossout Sposób na zwycięstwo

Poradnik Bananek2012
4

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 4 Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
5

League of Legends Jak gankować linie - Czym grać

Poradnik Davi69
6

Momio Recenzja Gry, błędy i plusy - ogólna ocena

Recenzja G3rmie
7

World of Tanks Relacja z Gry World of Tanks

Poradnik Marcielo
8

League of Legends Thresh - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
10

Ambitny, wielki, niedokończony. Recenzja Gothic 3

Recenzja Tybero
Chat