Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
0 0 49 0
13.02.2018

Jak Szybko Zdobyć Diamenty? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Cześć! Zastanawiałeś się jak w efektywny sposób zdobywać diamenty w grze minecraft? W tym poradniku przedstawię ci wszystkie informacje/porady które przydadzą. Zacznijmy od tego że rudy diamentu generują się na wysokości 16 kratek w dół, ale występują na poziomie od 1-10 oraz 10-16 Następną ważną informacją jest to że do wykopania rudy diamentu potrzebujemy co najmniej żelaznego kilofu. Oczywistą oczywistością jest to iż jeżeli chcemy kopać potrzebujemy kilku niezbędnych rzeczy takich jak: Pochodnie, kilof, jedzenie, piecyk, miecz, budulec, łopate, dynamit (tzw. tnt), zapalniczkę oraz trochę węgla (Zamienniki Węgla: drewno, drzewo, płotki, patyki i wszystko co stworzone z drewna) . Pamiętaj! Jeżeli masz oswojonego psa w naszej grze to zabierz go ze sobą! Kiedy jesteś przygotowany przejdźmy do następnej rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Kolejną rzeczą którą musisz zrobić to pójść do jakiejś kopalni lub sam zacząć kopać tunel w dół teraz na klawiaturze przycisk F3 (na niektórych komputerach FN+F3). Pokaże się wtedy to co na załączonym obrazku. Te cyfry oznaczone pętlą to koordynaty. Czerwona pętla to koordynaty X, zielona to Y a niebieska to koordynaty Z. Nas Interesują tylko koordynaty Y. Określają one wysokość na której się znajdujemy. A więc musimy się wkopać w ziemię aż do 16 kratki (lub niżej). Jeżeli już dokopałeś się możesz wyłączyć pokazywanie koordynatów. (Można to zrobić klikająć F3). Od teraz możesz zacząć kopać! Ale jak to robić? Rozkopuj po koleji każdą ścianę stone. W ten sposób sprawdzimy najwięcej miejsc w których mogą znaleźć się diamenty! Jest to według mnie najbardziej efektowny sposób. Miłego kopania :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Ciekawostki o Diamentach:
*Czy wiedziałeś że diamenty możesz spotkać częściej niż naturalnie rosnące dynie!.
*Przed wersją minecrafta 1.8 występowanie rud tego surowca było większe aż o 25%.
*Czy wiedziałeś że gdy wykopiesz rude diamentu żelaznym lub diamentowym kilofem z zaklęciem Fortuna jest szansa że dostaniesz więcej niż 1 diament.
*Rudy diamentów można znaleźć w grupach od 1 do aż 10 rud! Jeżeli zdarzyło ci się tyle wykopać za pierwszym razem to masz bardzo duże szczęście!
*Za pomocą stołu do zaklęć możemy ulepszyć kilof o Jedwabny Dotyk. Dzięki niemu możemy wydobyć rudę diamentu jako blok i następnie przepalić w piecu na kryształ. Nie jest to jednak opłacalne, ponieważ gracz otrzyma wtedy mniej doświadczenia i jest to po prostu czasochłonne.
*Rudy diamentów często występują obok lawy pod ziemią! Więc zanim pójdziesz dalej rozejrzyj się!
Jak Szybko Zdobyć Diamenty? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH 0.0 0
0 0
Art napisany przez Burixton

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
2

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
3

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
4

CSGO (B2P) VAC BANNED - Kontrowersyjna recenzja

Recenzja toya_xd
5

Roblox Wszystko o robloxie.

Recenzja kacperleague9
6

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
7

Forge of Empires Zaopatrzenie. Do czego służy i jak je zdobyć.

Poradnik Banankowiec2453
8

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
9

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
10

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK