Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 24110 0
13.02.2018

Jak Szybko Zdobyć Diamenty? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Cześć! Zastanawiałeś się jak w efektywny sposób zdobywać diamenty w grze minecraft? W tym poradniku przedstawię ci wszystkie informacje/porady które przydadzą. Zacznijmy od tego że rudy diamentu generują się na wysokości 16 kratek w dół, ale występują na poziomie od 1-10 oraz 10-16 Następną ważną informacją jest to że do wykopania rudy diamentu potrzebujemy co najmniej żelaznego kilofu. Oczywistą oczywistością jest to iż jeżeli chcemy kopać potrzebujemy kilku niezbędnych rzeczy takich jak: Pochodnie, kilof, jedzenie, piecyk, miecz, budulec, łopate, dynamit (tzw. tnt), zapalniczkę oraz trochę węgla (Zamienniki Węgla: drewno, drzewo, płotki, patyki i wszystko co stworzone z drewna) . Pamiętaj! Jeżeli masz oswojonego psa w naszej grze to zabierz go ze sobą! Kiedy jesteś przygotowany przejdźmy do następnej rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejną rzeczą którą musisz zrobić to pójść do jakiejś kopalni lub sam zacząć kopać tunel w dół teraz na klawiaturze przycisk F3 (na niektórych komputerach FN+F3). Pokaże się wtedy to co na załączonym obrazku. Te cyfry oznaczone pętlą to koordynaty. Czerwona pętla to koordynaty X, zielona to Y a niebieska to koordynaty Z. Nas Interesują tylko koordynaty Y. Określają one wysokość na której się znajdujemy. A więc musimy się wkopać w ziemię aż do 16 kratki (lub niżej). Jeżeli już dokopałeś się możesz wyłączyć pokazywanie koordynatów. (Można to zrobić klikająć F3). Od teraz możesz zacząć kopać! Ale jak to robić? Rozkopuj po koleji każdą ścianę stone. W ten sposób sprawdzimy najwięcej miejsc w których mogą znaleźć się diamenty! Jest to według mnie najbardziej efektowny sposób. Miłego kopania :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ciekawostki o Diamentach:
*Czy wiedziałeś że diamenty możesz spotkać częściej niż naturalnie rosnące dynie!.
*Przed wersją minecrafta 1.8 występowanie rud tego surowca było większe aż o 25%.
*Czy wiedziałeś że gdy wykopiesz rude diamentu żelaznym lub diamentowym kilofem z zaklęciem Fortuna jest szansa że dostaniesz więcej niż 1 diament.
*Rudy diamentów można znaleźć w grupach od 1 do aż 10 rud! Jeżeli zdarzyło ci się tyle wykopać za pierwszym razem to masz bardzo duże szczęście!
*Za pomocą stołu do zaklęć możemy ulepszyć kilof o Jedwabny Dotyk. Dzięki niemu możemy wydobyć rudę diamentu jako blok i następnie przepalić w piecu na kryształ. Nie jest to jednak opłacalne, ponieważ gracz otrzyma wtedy mniej doświadczenia i jest to po prostu czasochłonne.
*Rudy diamentów często występują obok lawy pod ziemią! Więc zanim pójdziesz dalej rozejrzyj się!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Burixton

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
2

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Grand Theft Auto V (B2P) DLC - ,,Przemyt broni''

Recenzja tynk12345
4

War Thunder Krótka moja recenzja na temat gry War Thunder.

Recenzja jasnoton
5

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać pieniądze i fame na MSP?

Poradnik Vana7
6

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
7

Nagrody dla gier - Steam

Recenzja Boomboxpl
8

League of Legends Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

Recenzja dzulson2003
9

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
10

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
Chat