Jak to działa
Przejdź do gry SAO's Legend
SAO's Legend
5.0 1 301 0
03.11.2017

Recenzja gry SAO's Legend

Witam, od razu proszę o wyrozumiałość, ponieważ jest to moja 1 recenzja, jeżeli coś ci nie pasuje to pisz :) To zaczynamy.

Dzisiaj opowiem wam o grze SAO'S Legend. Nie wiem czemu ale gra mi troszeczkę przypomina Metina, Proszę mnie nie hejtować. Jest to gra typowa MMO. Jak sam tytuł wskazuje została osadzona w uniwersum popularnej serii Sword Art Onlin. Rozgrywka przenosząc nas do świata Aincrad, pozwoli nam odwiedzić charakterystyczne lokacje, spotkać bohaterów oraz bestie znane z japońskiej bajki. Szczerze gra mi się nie podoba bo POSTAĆ sama walczy, trzeba klikać tylko "End Quest" czy coś takiego. Lub "Use" A te Ikonki zaśmiecają pół ekranu. Więc dla mnie szczerze mówiąc gra mi się nie podoba. Dziękuje za przeczytanie mojej pierwszej recenzji w gry, i mam nadzieje, że wam się podobało czytanie. Miłego dnia lub wieczoru :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 160 Graj
Tutaj widzimy zdjęcie z gry SAO's Legend. Jak widzimy na zdjęciu ikonki zaśmiecają naprawdę dużo ekranu, uwierzcie mi jest tego dużo. Na dole ikonek widzimy jakby zwierzaka, który daje nam Battle power, zadaje mało obrażeń ale bardzo pomaga nam w walkach, a w dodatku jest nieśmiertelny i jest to fajny dodatek do naszej postaci. Po lewej stronie widzimy chat, chat nam informuje, że ktoś zabił jakiegoś bossa np:
[System] Kights of the Blood s297.MissSOfia kiled Siege The Fairy Knigs.
System znaczy, że serwer wykonuje te polecenie. S297 to znaczy na jakim serwerze boss został pokonany. Na chacie mamy kilka rodzajów "chatów" np:
World-Świat, który wybraliśmy
Guild-Chat Gildijny
Team-Nie muszę chyba tłumaczyć
Mapa-Czyli obszar na którym się znajdujemy.
System-Też chyba nie muszę wyjaśniać. :) :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 170 Graj
Tu widzimy bohatera Gry SAO's Legend, oczywiście mamy do wyboru z tego co pamiętam 2 chłopaków 2 dziewczyn, jeżeli się pomyliłem do przepraszam. Widzimy naszą postać, która siedzi na wierzchowcu. Animacje z gry są naprawdę fajne (Wiem, że nie widzicie zarejestrujcie się i zobaczcie). Też widać te ikonki, które dla mnie są nie potrzebne, Nie było by lepiej z kilka ikonek zmieścić w 1 ikonkę? Widzimy też twarz naszej postaci, level, Battle Power nie muszę chyba tłumaczyć co to jest. Do postaci mamy także dodatki, np skrzydła, niestety nie znam więcej dodatków dodatków, ale rodzai skrzydeł jest dużo. Na dole także są ikonki, np Auto-Battle to znaczy, że postać sama walczy, wykorzystuje specjalne umiejętności. Myślę czy coś tu jeszcze napisać ale już nie napiszę na temat tego zdjęcia więcej...
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Damix_1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
8

Big Farm Big Farm - Być jak farmer

Recenzja Kamil_1113
9

CSGO (B2P) CS:GO - Recenzja popularnej strzelanki

Recenzja mat2mar
10

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
Discord