Jak to działa

SAO's Legend

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis SAO's Legend

Uwielbiasz anime? Śledzisz każdy tytuł z gatunku RPG, który odwołuje się do tej barwnej części japońskiej kultury? Prawdopodobnie słyszałeś już o SAO’s Legend. Ta klikalna gra RPG oparta na motywach japońskiego anime pozwoli Ci zanurzyć się w wirtualnym świecie Aincardu.

Zanim wybierzesz się w podróż po uniwersum SAO’s legend, najpierw staniesz przed wyborem klasy postaci odpowiedniej dla Twojego stylu gry. Przed Tobą cztery różne profesje (dwie do walki w zwarciu i dwie nacierające z dystansu) – Knight, Priest, Swordsman lub Ranger. Każda z tych profesji posiada wyjątkowe umiejętności, które pozwolą Ci pokonać hordy wrogów, które napotkasz w tej inspirowanej światem anime grze RPG.

Zwiedzaj Aincard, rozwijaj swoją postać i ulepszaj bronie, które zdobędziesz podczas zwiedzania niebezpiecznych podziemi. Swój oręż udoskonalisz przy pomocy magicznych kryształów, które z kolei czekają na Ciebie w tajemniczych komnatach.

Kiedy już osiągniesz wymagany poziom na późniejszym etapie gry, będziesz mógł wybrać jedną z trzech gildii i kultywować grupowe polowania, które pozwolą Ci na wzrost Twojej pozycji w rankingu gry. Dzięki uprzejmości twórców SAO’S Legend, gracze wysłani do świata tego magicznego RPG mogą brać udział w specjalnych wydarzeniach organizowanych kilka razy w roku, podczas których można zdobyć niezwykle cenne i rzadkie przedmioty.

W SAO’s Legend znajdziesz dosłownie wszystko – począwszy od ciekawych postaci, poprzez różnorodne lokacje wypełnione groźnymi bestiami, aż po niepowtarzalny dalekowschodni klimat. Nawet jeśli nie należysz do weteranów gier RPG, to mechanika tego tytułu, która sprowadza się do prostego klikania, znacząco ułatwi Ci życie.

Gotowy na porządną dawkę japońskiego anime i ekscytujących fabularnych twistów? Odkryj SAO’s Legend i stań do boju wraz z innymi graczami!

pełny opis gry
Screeny
SAO's Legend screenshot1 SAO's Legend screenshot2 SAO's Legend screenshot3 SAO's Legend screenshot4 SAO's Legend screenshot5 SAO's Legend screenshot6 SAO's Legend screenshot7 SAO's Legend screenshot8 SAO's Legend screenshot9 SAO's Legend screenshot10
Video

SAO's Legend wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat