Jak to działa
5.0 2 2272 0
18.08.2017

FIFA 18 - Jak dobrze zacząć grę ? (JAK SIĘ WZBOGACIĆ?)

Już niedługo nadchodzi kolejna edycja gry FIFA, jak dobrze zacząć żeby zbudować dobry skład?

Wszyscy gracze początkowo zaczynają z niskim kapitałem, jak więc najszybciej się wzbogacić?

Jednym ze sposobów jest wykupienie z katalogu bonusów, dzięki którym dostajemy 200/500/1000 coinsów premii do każdego rozegranego przez nas meczu.

Kolejnym sposobem jest sprzedaż zawodników, którzy nie są nam potrzebni początkowo każdy gracz jest coś wart więc z pewnościom otrzymamy znaczącą na tym etapie gry ilość coinsów. Należy się również wstrzymać z zakupem popularnych zawodników, na których jest tak zwany ,,hype"" i ich cena jest znacząco podbita. Takim zawodnikiem był np. Markus Rashford w FIFIE 17 gdzie początkowo jego cena wahała się w okolicach 10K, a w późniejszych etapach gry kupić go można było w granicach 1500 coinsów.
Metodą zarobku jest wprowadzone w FIFIE 17 SBC. Dużo zadań niesie za sobą pewne ryzyko straty monet, ale są takie na których po prostu nie można stracić, a tylko zyskać, tak było w FIFIE 17 i jestem przekonany, że podobnie będzie w FIFIE 18.

Dzięki SBC można również zarobić przewidując wyzwania na przykład w FIFIE 17 pojawiały się wyzwania ważnych meczy gdzie grały ze sobą np. AC Milana z Romą i wtedy cena piłkarzy tych klubów znacząco rosła nawet o kilka tysięcy, dlatego opłacało się kupić zawodników tych klubów wcześniej i sprzedać ich później z zyskiem.

Pojawiały się również wyzwania ligi gdzie można było ,,zgarnąć'' lepsze wersję piłkarzy. Najczęściej były to gwiazdy takie jak np. Robert Lewandowski, który jest jednym z najlepszych zawodników Bundesligi. By go otrzymać było trzeba wymienić składy z ligi niemieckiej więc logiczne, że ceny piłkarzy z ligi Bundesligi ,,poszły" w górę. W taki sposób osobiście zarobiłem na zawodniku średnio 400 monet.
Następna metoda opiera się na oszczędności naszego portfela, a chodzi o to by kupować rożne karty nie tylko zawodników na licytacjach, a nie od razu na ,,kup teraz'' jest to metoda oparta o cierpliwość, lecz można na niej zaoszczędzić duże ilości coinsow jak i zarobić wystawiając na licytacje kupionych zawodników drożej.

Kolejna metoda jest rodzajem oszczędności połączanej z inwestycja, a polega na zbudowanie drugiego ,,Fitness składu''. Budujemy drugi tańszy skład po to by nasi zawodnicy z pierwszego składu mogli odpocząć, dzięki temu oszczędzamy monety, ponieważ nie musimy kupować drużynowej kondycji, której cena waha się między 900, a 1200 coinsów. Jest to jednak trochę ryzykowna metoda, gdyż może to skutkować na naszych słabszych wynikach w grze.

Artykuł został napisany przed premierą gry FIFA 18 więc mogą zajść drobne zmiany w cenie kontraktów, lecz wszystkie podane metody tyczą się większości edycji gry FIFA i są sprawdzone na wcześniejszy edycjach gry. POZDRAWIAM!!!
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Szefciu1223

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Co możemy zobaczyć w prawdziwym Gothic 4 ?

Poradnik Mikros06
3

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
4

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
5

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
6

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
7

Bloodborne - "dar od bogów"

Recenzja PapecThe
8

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
9

MovieStarPlanet MSP Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
10

Team Fortress 2 Ciekawostki cześć pierwsza

Recenzja King_Tomson_IV
Chat