Jak to działa
5.0 1 2667 0
14.06.2018

Karty w Clash Royale - Bomber

Witam, nie zauważyłem was... Ale skoro już tu jesteście to zaprezentuję wam kolejną część poradnika do kart w Clash Royale. Dziś nadeszła kolej na jedną z pierwszych kart jakie otrzymujemy, ale później zapominaną, czyli Bomberem. Zacznijmy od statystyk:

BOMBER:

Koszt - 3
Szybkość - 60
Szybkość Ataku - 1.9 sek
Zasięg - 4.5
Obrażenia/Życie:
1 - 128/147
2 - 140/161
3 - 154/177
4 - 170/195
5 - 186/214
6 - 204/235
7 - 225/258
8 - 247/283
9 - 271/311
10 - 298/342
11 - 327/376
12 - 359/413
13 - 395/454

(Informacje na Maj 2018)

Tak jak już wspominałem, Bomber jest dosyć rzadko używaną kartą. Najbardziej odpychające w nim jest życie. Mimo że zadaje spore obrażenia do bardzo łatwo go skontrować. Nie zmienia to jednak faktu, że odpowiednio użyty może siać spustoszenie wśród sił wroga. Oto wskazówki jak nim grać i jak się przed nim bronić:
JAK GRAĆ:
- Jako że bomber ma naprawdę duży area damage, to sieje postrach nie tylko u takich słabych jednostek jak szkielety i gobliny, ale też wśród potężniejszych (np. Zappies, Barbarians, Musketeers). Jeżeli 3 Muszkieterki są skupione na atakowaniu czegoś innego to Bomber zniszczy je kilkoma atakami.
- Wyrzucany za jakimś tankiem (najlepiej w pewnej odległości od niego, gdyż trudno będzie się go wtedy pozbyć) będzie go świetnie osłaniał przed jednostkami lądowymi. Jeżeli push dojdzie do wieży, a przeciwnik nie pozbędzie się Bombera, to wieża ma ogólnie mocno przerąbane.
- Tak jak większość tanich jednostek, Bomber także nada się do odwracania uwagi. Nie jest w tym zbyt dobry, bo umiera często po jednym hicie, ale może uratować nam skórę w wielu ciężkich sytuacjach.
JAK SIĘ BRONIĆ:
- Wśród spell'i najlepszą kontrą jest zdecydowanie Fireball. Najlepiej będzie, kiedy w zasięg jego obrażeń załapie się wieża lub jakaś inna jednostka. Alternatywami są m. in. Lightning lub Poison.
- Spomiędzy jednostek warto wybrać jakąś powietrzną (np. Batsy, Miniony), lub taką która ma na tyle duże obrażenia żeby szybko zniszczyć Bombera (Prince, Wizard, Dark Prince). Możemy go też rozwalić spawn damagem Mega Knight'a.
- Budynki niezbyt dobrze sobie z nim poradzą. Możemy użyć Cannon'a lub Tombstone'a, a wieża zajmie się Bomberem.

I to by było na tyle przyjaciele. Jak zwykle mam nadzieję że mój poradnik wam się do czegoś przydał. Tak jak wcześniej wspomniałem Bomber jest zapomnianą kartą, więc jest mało deck'ów z nim. Uparci mogą poszukać na stronie DeckShop. Do następnego!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
2

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
3

Star Stable STAR STABLE AKTUALIZACJA 05.03.2025

Poradnik pytelcnie990
4

DOTA 2 Recenzja postaci Sniper z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
5

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier multiplayer

Recenzja eryklegend
6

Najlepsze gry o batmanie.

Poradnik Typowypolak nr 1
7

Beyond the Void „Beyond the Void” – dlaczego warto dać tej grze szansę?

Recenzja rxhtray
8

Hero Zero Piękna recenzja gry Hero Zero

Recenzja MichalGOlis
9

AdVenture Capitalist AdVenture Capitalist - Recenzja

Recenzja Light back
10

World of Tanks Recenzja Veterana Wot - World Of Tanks

Recenzja Hallife20
Chat