Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0.0 0 142 0
24.04.2018

Goodgame Empire - recenzja gry

Goodgame Empire, to strategiczno-ekonomiczna gra przeglądarkowa osadzona w czasach średniowiecza. Gra przenosi nas w świat zamków, wielkich armii i potyczek między miastami. Na samym początku przygody towarzyszy nam samouczek wprowadzający gracza w podstawowe elementy związane z zamkiem. Jest on jednak zdecydowanie krótszy niż w większości dotychczas spotykanych przeze mnie grach przeglądarkowych. Mimo to, sterowanie i przemieszczanie się po świecie Goodgame Empire jest bardzo intuicyjne i nawet początkujący gracz nie powinien mieć z tym problemu. Jeżeli jednak jakiś gracz pogubi się w pewnym momencie, to z pomocą przychodzą zadania, które oferuje nam gra. Wystarczy wybrać konkretne zadanie i nacisnąć „pokaż mi” a wbudowany system pokaże nam, co należy zrobić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Grę cechuję dosyć klimatyczna grafika, dzięki które czujemy się jakbyśmy naprawdę prowadzili średniowieczny zamek. Zdecydowanym plusem jest możliwość dowolnego ustawiania budowli w naszym zamku – można, więc bawić się w obracanie i układanie budynków, nawet gdy ich budowa zostanie już ukończona!
Ekonomiczny aspekt Goodgame Empire jest dosyć standardowy – produkcja i zbieranie surowców, które są wydawane na żołnierzy, narzędzie i ulepszanie budowli. Jednakże, w grze można za darmo wcześniej kończyć budowanie konstrukcji przed określonym czasem, co wyjątkowo pomaga w początkowym etapie rozgrywki. Warto zaznaczyć, że regularne wykonywanie proponowanych zadań zapewnia nam, że mamy surowców pod dostatkiem. W zasadzie nie tylko surowców. Gra wręcz zasypuje nas różnymi nagrodami np. w postaci narzędzi czy dodatkowych żołnierzy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Produkcja Goodgame nie powinna nudzić. Możemy wykonywać tu różne misje, zbierać fragmenty mapy, dzięki której mamy możliwość rozpoczęcia przygody czy po prostu atakować lub współpracować z innymi graczami.

W ogólnym rozrachunku gra jest bardzo dobra. Posiada jednak pewne negatywne cechy. Na początku można wysłać maksymalnie trzy ataki, jednak nie jest to aż tak duży problem. Najgorszą rzeczą jest to, że przy starcie gry wyskakuje nam masa irytujących okienek z różnymi ofertami. Zamykanie każdorazowo przy logowaniu się 5 okienek, żeby móc rozpocząć grę jest według mnie przegięciem (można by np. ustawić, że będą są one wyświetlane raz na dobę), ale niestety taka sytuacja występuje obecnie u większości gier przeglądarkowych i nic na to nie poradzimy.

Podsumowując, Goodgame Empire to produkcja, w którą zdecydowanie warto zagrać. Mimo drobnych wad, uważam, że zagwarantuje każdemu rozrywkę na długi czas.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez ziomus1111

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
4

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
5

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

League of Legends Bardzo fajna gierka polecam zagrać!

Recenzja menelica123
9

CSGO (B2P) Najpopularniejsze metody kradzieży w CS:GO, czyli nie daj się oszukać!

Poradnik JestemKacper
10

Aion Jak szybko zdobywać wyższe levele?

Poradnik JestemKacper
Discord