Jak to działa
5.0 1 494 0
24.05.2022

Recenzja gry Realpolitiks.

Witam w moim artykule! Będę dziś pisać recenzję na temat gry "Realpolitiks". Pod uwagę będę brał:
-wagę gry -recenzje innych użytkowników -grafikę -cenę -dodatki do tej gry -wymagania sprzętowe


NUMER 1 - WAGA GRY

Waga gry jest dosyć mała porównaniu z innymi grami jak np. Euro Truck Simulator 2. Wystarczy zaledwie 1 Gigabajt wolnej przestrzeni na dysku. Gra mimo małej wagi rzadko się ścina. Jest dobra na komputery stacjonarne jak i na laptopy.

NUMER 2 - RECENZJE INNYCH UŻYTKOWNIKÓW

Poziom ocen użytkowników tej gry na Steam jest Mieszany. Gracze którzy dali pozytywne oceny uważają że są drobne malutkie błędy albo w cale ich nie ma. Ja uważam że nie widziałem na razie jakiś niedopatrzeń. Jednak gracze którzy oceniają ten produkt negatywnie uważają zaś że błędów jest trochę i trzeba je naprawić, wymienili oni że występują w grze: -błędy ortograficzne -nielogiczne działania wojsk. Ja jeszcze tego nie spotkałem ale może w przyszłości mogę je znaleźć.

NUMER 3 - GRAFIKA

Jak na grę o niskiej wadze grafika jest niezła. W zasadzie trudno dopatrzeć się tu jakiś niedoskonałości.

NUMER 4 - CENA

Cena gry jednak moim zdaniem jest zbyt duża, 53,99 zł na Steam za taką grę to leciutka przesada, pasowało by bardziej 45,99 zł lub 49,99 zł. Jednak podczas wyprzedaży gra jest warta zakupu jeśli nie chcemy części drugiej tej gry. Ja niestety nie mam Realpolitiks II D:

NUMER 5 - DODATKI DO GRY

Dodatków zwanych DLC do tej gry nie jest mnóstwo, jest tylko jeden o nazwie " New Power DLC ". Dodaje on do naszej rozgrywki między innymi: -mini scenariusz -organizacje pozarządowe -aneksja. Według mnie to DLC jest wart zakupu ponieważ pozwala nam poczuć większy realizm w Realpolitiks. Sam posiadam to DLC i zachęcam do zakupienia go.

NUMER 6 - WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Gra jest lekka więc jest dobra na każdy słabszy czy lepszy laptop. Lub na starszy lub nowszy komputer stacjonarny. Jednak by móc w tę grę grać trzeba lepiej sprawdzić swój sprzęt.

PODSUMOWANIE

Gra "Realpolitiks" moim zdaniem jest warta zakupu jeśli nie stać nas, bądź nie chcemy drugiej części tej dobrej gry. Wymagania sprzętowe są niskie więc możemy sobie grać na prawie każdym laptopie bądź komputerze. Jednak ta gra jest bardziej dla fanów symulatorów politycznych lub osób lubiących gry w zarządzanie. Jednak gra może czegoś nauczyć, np. jak radzić sobie z problemami? . Może pewien maniak tej gry zostanie w przyszłości generałem lub prezydentem? Kupując tę grę możemy wspomóc naszych rodaków ponieważ ta gra została stworzona w Katowickim studiu. A jak wy sądzicie, kupilibyście tą grę czy może od razu część drugą? Napisz w komentarzu czy zgadzasz się ze mną czy jednak masz inne zdanie? Może masz tą grę ale w nią nie grasz a teraz zaczniesz w nią grać?

Wielkie dzięki za przeczytanie i życzę wam wszystkiego dobrego!

Pan_Czeresnia :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pan_Czeresnia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
7

CSGO Prime (B2P) Dreamhack Valencia 2017 Europe Qual - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
8

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
9

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
10

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - bramkarze.

Poradnik lynnSSky
Chat