Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 2 471 0
05.07.2018

Roblox - taki Minecraft

Nie masz kasy na Minecrafta? Pobierz Robloxa za darmo! Gra Roblox jest wieloma grami w jednej. Możesz zagrać tam w coś typu Minecraft czy Counter Strike. Na stronie możesz znaleźć dużą ilość serwerów, typu parkour czy escape. Warto zarejestrować się przez stronę bananki.pl, ponieważ za wykonywanie zadań dostajemy dodatkowo bananki, które można wydać na przeróżne rzeczy! Jeśli chcesz pograć na jakimś serwerze, wystarczy wejść na stronę Robloxa wybrać serwer, kliknąć najpierw w jego ikonę, później na zielony guzik play. Jeżeli klikniesz play, a nie masz pobranego Robloxa, wyskoczy Ci okno z linkiem do pobrania gry. Pobierze się wtedy gra o nazwie Roblox, oraz dodatkowy plik Roblox Studio. O drugim pliku powiem później, teraz zajmijmy się różnymi serwerami, na których możemy grać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Serwerów jest dużo, dużo jest też ich rodzajów. Jeśli chcecie pograć w coś typu Minecraft, najlepiej w wyszukiwarce wpisać hasło: survival. Jeżeli wolicie sobie poskakać wpiszcie hasło: parkour, wyskoczą wam przeróżne parkoury, trudniejsze lub łatwiejsze. Jeśli chcecie na przykład uciekać z więzienia wpiszcie: escape (osobiście nie grałam jeszcze w żaden escape, ale jest wiele filmów jak inni przechodzą dlatego jeśli czegoś nie wiecie możecie sobie poszperać w internecie). Możecie również pracować w McDonaldzie, albo pizzeri tutaj możecie po prostu napisać: McDonald, czy mój ulubiony serwer tego typu: Work at the pizza place. Podam wam też fajny serwer podobny do gry cs:go. Jest to: Counter Blox Roblox Offensive. Ciekawa nazwa co? Możecie również wczuć się w Minecrafta bardziej niż na serwerach survival, na serwerze np. mining simulator, gdzie pracujemy jako górnicy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Mówiłam już o dodatkowym pliku Roblox Studio. Jest to plik, a tak właściwie kreator serwerów. Jeśli wam się nie pobrał wystarczy wejść na stronę Robloxa, gdzie w zakładce: Create, mamy link do jego pobrania. Kiedy go otworzymy, mamy dostępny podgląd świata, który tworzymy. Mamy tam przeróżne opcje, Ci którzy długo nad tym posiedzą mogą stworzyć serwer idealny! Możecie tworzyć jakikolwiek serwer. Na sam początek proponuje spróbować stworzyć parkour, gdyż jest on chyba najłatwiejszy do zrobienia. Jeśli umiecie już wiele rzeczy, radzę zastanowić się nad tym czy nie stworzyć jakiegoś super serwera, na którym grać będzie dużo osób. Doskonalcie swoją mapę, aż dojdzie do perfekcji. Wtedy ludzie docenią twój wysiłek i pod twoją mapą będą same pozytywne opinie. Mam nadzieję, że artykuł w jakimś stopniu pomógł. Dziękuje za czas poświęcony na jego przeczytanie. Pozdrawiam~~Kinga
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez KingaTiger

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
7

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
8

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
9

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
10

BlockStarPlanet BSP od podstaw-Czym jest BSP? #1

Poradnik HeroM
Discord