Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 615 0
07.08.2022

Jak gankować linie - Czym grać

W tym poradniku opowiem jak poprawnie gankować linie. Głownie zajme się low elo bo w high elo gracze rozumieją co robią. Omówie też kwestie championów i spelli. Zaczynając jeśli jesteśmy w champ selectie i nie wiemy jakiego championa picknąc możemy dopasować sie do drużyny jeśli drużyna nie posiada tanków możemy pickąć zaca, rammusa itp. jeśli brak wam asasynów możecie pickąc shaco, talona czy też kha zixa. Kolejną ważną sprawą jest najlepiej branie championów z cc lub jakimś dashem doskokiem nawet ze slowem. Pamiętajmy też że nie musimy pickować jakiegoś czystego junglera możemy picknąc championa z innej linii który dobrze sie sprawdza w jungli np. Garen Mordekaiser Twitch. Ważnymi kwestiami w grze są również objectivy czyli Smoki ,Baron ,Herold o tych rzeczach opowiem w następnej stronie poradniku. Kolejną ważną kwestią jest też wybór linii do której chcemy grać tę kwestie omówie też na następnej stronie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Omówie teraz objectivy. Zacznijmy od smoków które w ostatnim patchu dostaly potężne buffy pamiętajmy że warto walczyć o każdego smoka bo daje on wzmocnienie całej drużynie czasem jednak zamiast smoka można wziąść darmowego pusha jeśli np enemy robi smoka w 5 my możemy spuschować linie tym bardziej jak jest to jeden z gorszych smoków według mnie najgorszym smokiem jest podniebny smok ( dający prędkość ruchu) - oceaniczny smok ( dający regeneracje punktów życia) - górski smok ( dający nam pancerz oraz odpornośc na magie) - hextechowy smok (dający nam prędkośc ataku oraz przyspieszenie umęjetności) - ognisty smok ( dający nam obrażenia fizyczne oraz moc umiejętności) Smoka najlepiej zrobić wcześnie tak żeby enemy jungler nie zdążył go zrobić przed nami warto wtedy mając czwarty lub piąty lvl spingować naszego botlane o pomoc. Kolejny będzie Herold który nie jest już taki ważny jak smok możemy go zrobić a tuż po tym zgankować topa z którym możemy spuschować linie i wziąśc 2 towery.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Baron nashor Jest bardzo ważny dla naszej drużyny ponieważ, daje nam Obrażenia fizyczne oraz Moc umiejętności jednak nie zalecam robienia go samemu zwłaszcza jeśli nie posiadamy żadnego heala i bijemy mały damage. Baron daje nam jeszcze szybszy powrót do bazy. Teraz zajme sie chyba najpotężniejszym champione czyli Elderem ( Starszym Smokiem) który pojawia się po zrobieniu przez jednej z drużyn 4 smoków co skutuje dostaniem duszy smoka. Smok ten Automatycznie zabija przeciwnika jeśli obiliśmy go do poniżej 30% Poziomu zdrowia. I na sam koniec omówie jaką linie gankować podczas czekania na rozpoczęcie gry zastanawiamy sie jaką linie najlepiej zgankować najlepiej żeby linia ta posiadała jakiegoś cc oraz jako nafeedowana mogła byc wnosić dużo do gry mówie np. o tym że gankując np. tahm kencha zabijemy przeciwnika tahm kench nie wykorszysta tak przewagi bo jest tankiem. Jeśli natomiast zgankujemy bota na którym jest np. Lux i samira to sie im przyda bardziej bo nafeedowana samira jest wstanie wygrać 1vs9 to na tyle w tym poradniku gl hf :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Davi69

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

League of Legends Lux - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
4

Retro Sektor. VIII Codename : Panzers Faza Pierwsza

Recenzja Tybero
5

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
6

Minecraft Co to jest optifine?

Poradnik Janux
7

Warface Warface czyli gra dla ludzi o "mocnych nerwach".

Recenzja Kruciak
8

DOTA 2 Lina - support czy carry?

Poradnik ChUcKxPoMpA
9

Recenzja gry My Talking Tom

Recenzja LiquidSnake
10

H1Z1: King of the Kill (B2P) H1Z1 - Szczera recenzja.

Recenzja Mesashii
Chat