Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 93 0
28.09.2020

Roblox - Najlepsze gry RolePlay!

Cześć!

Chciałbym wam zaproponować, Znane i te mniej znane, gry na Roblox! Są to gry, w które sam gram/grałem i naprawdę zasługują na pochwałę.

Ale dobra co to jest Roblox? - Roblox to platforma z grami stworzone przez innych graczy! (Nawet i ty możesz je zrobić ;] ) Są tam wszelakie gry, inspiracje od innych gier, lub sama kreatywność twórców!

Dobra... Już wiemy co to Roblox, tylko... Co to jest Role Play? - Otóż, jak sama nazwa wskazuje, "Odgrywanie Ról" Czyli możemy sobie wybrać, prace, imię (nie w wszystkich!), stworzyć swój strój itp. W skrócie, wcielamy się w wybraną postać i możemy "udawać" prawdziwe życie.

Ale uwaga! Jedna gra, którą wam podam, jest niestety płatna :/ Więc, jeżeli nie macie zakupionej waluty platformy, to niestety, muszę was rozczarować, nie pogracie sobie :/ (Waluta na platformie to "Robux")

No dobra, myślę, że już wszystko wytłumaczyłem i możemy zaczynać!


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Numer 1 :

Na początek, chciałbym wam zaprezentować grę o nazwie " World // Zero". Jest to gra RPG (Role Play Game), czego już nie muszę tłumaczyć. W grze możemy się wcielić w Mistrza Miecza, Maga, Pogromcę oraz w wiele, wiele Klas (na początek można wybrać te trzy wymienione). No dobra, tylko o co w niej chodzi? A chodzi w niej o to, aby zabijać różne stworzenia i przechodzić "dungeon'y" Czyli co jakiś poziom odblokowuje nam się taki dungeon w, którym za zadanie mamy zabijać kreatury. Lecz nie, to nie koniecznie są Lochy ;) Gra ma klimat średniowiecza... Może i jakiś inny, lecz ja tak uważam :) Moja ocena gry... 10/10! Grafika jest doskonała, system też, nie widzę żadnych bugów, a w grę się bardzo przyjemnie gra.

Numer 2 :

Mamy już za sobą jakieś klimaty średniowiecza, to teraz czas na... Więzienie! Drugą grą, którą sam grałem od kilku lat, to jest "JailBreak"! Tak jak sama nazwa wskazuje, w grze mamy za zadanie uciec z więzienia i stać się kryminalistą numer jeden! Okradamy Bank, Jubilera, Muzeum i wiele więcej miejsc! W grze mamy co miesiąc (przynajmniej jest to tak ustawione) sezony (tak jak w fortnite), za które odblokowuje nam nową część kryjówki i... Bombę nuklearną! Rat jeżeli osiągniemy 50 poziom w grze, to możemy odpalić bombę, która pozabija wszystkich na mapie! Moja ocena gry to... 8/10! Gra ma trochę bugów, i to strasznie psuje rozgrywkę :/

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Numer 3 :

Uwaga! Gra jest płatna!!!

Naszą przedostatnią grą jest... "Welcome To Bloxburg"! Jest to gra zainspirowana grą "The Sims" (Jeżeli ktoś nie wie, w co wątpię, jest to gra oparta na prawdziwym życiu), w której wcielamy się mieszkańca miasteczka! Możemy zarabiać, budować dom, otworzyć swój biznes i wiele więcej! Mamy wiele prac do wyboru od kasjera (np. w takiej biedrze ;]) po fryzjera! Lecz niestety :/ Jeżeli nie macie waluty platformy, nie za szybko zarobicie i za duży dom też nie zbudujecie :( Ocena gry to.. 8/10! Ponieważ tak jak wspomniałem, gra jest niestety płatna, jak i większość udogodnień :/

Numer 4 :

Naszą ostatnią grą, którą chce wam polecić jest... "Adopt Me!" ! Jest to najpopularniejsza gra na całym Roblox'ie! Gra tam od 100 tyś do 800 tyś graczy dziennie! Tylko jak możemy się po takiej dużej liczbie odwiedzających spodziewać, cała platforma nie wytrzymuje odciążenia serwerów i w większość gier nie da się grać :( Lecz... Gra jest nawet spoko! Wcielamy się w rodzica, którym możemy zaadoptować zwierzę lub dziecko, i dzieckiem, którym możemy się opiekować zwierzakiem i/lub znaleźć rodzinę. Za opiekę i za granie w grę, dostajemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na zabawki, większy dom, meble, jedzenie oraz... Na zakup nowych zwierzątek! Co jakiś czas są Updaty (dodawanie nowych rzeczy do gry) po których gra nawet 1 mil osób!!! Ale jest wielki minus, są wielkie lagi i wywala z gier :/ Ocena 7/10! Ponieważ, jak pisałem, przez grę strasznie laguje, ale sama w sobie gra jest nawet spoko, tematyka, grafika itp.


Więc to tyle! Myślę, że artykuł się spodobał i znaleźliście sobie grę :)

Jeszcze raz dzięki i do następnego!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez opsiar12

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Ciekawostki z gry Assassin's Creed IV Blag Flag

Poradnik Mikros06
2

Naruto Online Świat ninja

Recenzja BlazeRun
3

Rail Nation Rail Nation - Etap.1

Poradnik buzryk
4

World of Warships Eventy w Listopadzie

Poradnik Feresh
5

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
6

Ostra jazda bez trzymanki czyli recenzujemy GTA V

Recenzja adrianos253
7

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [1#]

Poradnik JestemKacper
8

Clash of Clans Clash of Clans The Best!

Poradnik karyna2019
9

Estogan Estogan - Recenzja Gry

Recenzja Fragorski
10

World of Tanks Kolejne newsy z bieżącego tygodnia (3) - WOT.

Poradnik JestemKacper
Chat