Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 58 0
12.09.2021

Aatrox, ostrze darkinów - poradnik do league of legends

Aatrox to potężny wojownik, grany na top lane, bardzo dobrze sprawdza się w walkach na linii jak i w późniejszych walkach drużynowych.


Runy:

Główną runą, którą wybieramy na aatroxa jest Conqueror, zapewnia on duże leczenie, co jest bardzo ważna na naszej postaci, ponieważ leczenie jest główną mechaniką tego championa. Następnymi wyborami jest triumph, który zapewnia leczenie i dodatkowe złoto po zabójstwie lub asyście. Dalej legend: alacrity oraz coup de grace - runa ta powoduje, że zadajemy większe obrażenia przeciwnikom, o niskim poziomie zdrowia.

W Drugim drzewku wybieramy resolve, czyli tzw. zielone drzewko. Bierzemy bone plating, który pozwala zredukować otrzymywane szybkie dawki obrażeń przez 1.5s. Następnym wyborem jest Unflinching, który daje nam tenacity, czyli nieustępliwość, a więc odporność na kontrolę tłumu, wszelkie stuny itp. Wybieramy także 2x adaptive force oraz armor/magic resist w zależności od tego czy gramy przeciwko postaci zadającej obrażenia fizyczne czy magiczne.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Umiejętności:


Naszą najważniejszą umiejętnością, a zarazem umiejętnością, którą będziemy maxować jest Q. Możemy go użyć aż 3 razy, każde użycie pozwala nam na podbicie przeciwnika, jeżeli trafimy w niego odpowiednią częścią umiejętności. Drugą maxowaną przez nas umiejętnością jest e, które pozwala na nieduży doskok do przeciwnika. Ostatnią umiejętnością, którą będziemy lvlować jest w, które po trafieniu w przeciwnika, ściąga go do środka umiejętności, co ułatwia nam trafienie go z q. R aatroxa, zwiększa jego leczenie, a także dodaje mu trochę prędkości poruszania.


Umiejętności Aatroxa bardzo dobrze się ze sobą łączą, jego umiejętność pasywna daje mu dodatkowe obrażenia przy autoattacku a także leczenie, E pasywnie zwiększa leczenie z wszystkich obrażeń jakie zadaje, co więcej kiedy Aatrox używa R bonus ten jest jeszcze większy. Aby łatwiej trafić Q, możemy najpierw użyć q, po czym wcisnąć e, aby przesunąć się w odpowiednim kierunku i trafić wroga. Tak samo umiejętność w, może nam pomóc w trafieniu umiejętności q, kiedy to przeciwnik zostanie przyciągnięty.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Build:

Najważniejszym przedmiotem na Aatroxie jest Goredrinker, przy którego użyciu leczymy się za odpowiedni % brakującego zdrowia za każdego trafionego przeciwnika. Ten item działa bardzo dobrze z całym zestawem umiejętności Aatroxa, co pozwala mu się czasami wyleczyć nawet z 1% zdrowia do 100. Dalszym wyborem jest Sterak's Gage, który zapewnia hp oraz ad, a dodatkowo ogromną tarczę, która włącza się po otrzymaniu sporej ilości obrażeń. Dalszymi wyborami powinien być spirit visage, zapewniający hp i magic resist, a także zwiększający nasze leczenie. Kolejnym przedmiotem będzie Randiun's Omen, którego użycie zmniejsza obrażenia zadawane nam od attaków krytycznych, a także zwiększa nasze hp i armor.


Gameplay:

Aatrox jest bardzo silną postacią na linii i teamfightowo. Głównie powinniśmy starać się grać dookoła jego umiejętności healingu i goredrinkera. Obrażenia zadajemy praktycznie jedynie z q, ale ta umiejętność ma bardzo niski czas odnowienia, więc przy odpowiednim trafianiu umiejętności, można zrobić naprawdę dużo.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez motina1548

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Zarabianie szylingów jorvik i star coins w Star Stable.

Poradnik xxTusiaa
2

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
4

God of Gods God of Gods. Warto grać?

Recenzja ShadowPicoxd
5

Minecraft Jak zrobić własny serwer? Najważniejsze pluginy!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
6

Pogrywamy wampirem czyli recenzja gry Vampyr

Recenzja impuls54
7

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
8

Vikings: War of Clans Vikings : War of Clans to czyste arcydzieło !

Recenzja Osa1020
9

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
10

Overwatch - D.Va czyli z czym to sie je [WERSJA PS4]

Poradnik Szogunio
Chat