Jak to działa
5.0 1 47 0
24.04.2022

Jest tu ktoś kto pamięta Pou? Pokażę wam dzisiaj kilka wskazówek dotyczących zarabianai monet w POU:)

Chyba nie znam choćby jednej osoby która by nie pamiętała tej gry, która sprawiała że czas leciał niczym poziomy w niej. Oto krótkie przypomnienie jak to było za czasów powstawania tej gry:

Według teorii, zapoczątkował ją libański, młody Paul salameh, w 2011 roku, lecz po krótkiej przerwie w tworzeniu, ostatecznie wydał ją w sierpniu następnego roku. Miała być to inspiracja od gry Tamagotchi, czyli gry modnej w latach 90. W wydaniu gry pomogła mu niejaka firma Zakeh, która do tej pory jest nam nieznana, jedyne jakie informacje o niej mamy, to, to że od niej możemy wrócić do przeszłości. Tyle że gra Tamagotchi, nie była grą na androida ani pc, gdyż jeszcze to nie istniało, a mogliśmy się porozumiewać z innymi potworkami , trykając się urządzeniami z tą grą.

Skoro już wiemy jak powstała, to może przejdźmy do małego poradnika jak zebrać więcej monet w POU? Jeśli jesteś zainteresowany(a), zapraszam cię do dalszego wertowania artykułu.

Pierwszym najszybszym, jak i najprzyjemniejszym sposobem na zarobienie monet, jest granie w mini gierki jakie znajdziemy w tęczowej konsoli umiejscowionej w lewym dolnym rogu w pokoju zabaw. W grach tych, mogliśmy nie tylko zarobić, ale także pobijać rekordy, i odblokowywać osiągnięcia za które też mogliśmy dostać nieco grosza. Oto kilka najbardziej opłacalnych gier: pou popper, sky jump, free fall, cliff jump, cliff dash,pet walk,hill drive oraz food drop. Dzięki tym grom, mogliśmy w dość krótkim czasie zdobyć sporą sumkę. Rekordy szybko się nabijało, a czas szybko leciał. Fajnie się grało w domu, podczas długich podróży, czy nawet online. Opcja ta niestety nie była dostępna w każdej mini gierce, lecz wierzcie mi, rywalizacja i satysfakcja była naprawdę ciekawą alternatywą do gier granych na podwórku. W pou, mogliśmy także zmieniać kolory gier, czy motywu, dzięki czemu gra stawała się zupełnie inna. Jakie były wasze ulubione mini gierki na zabicie czasu w pou?

Drugą opcją, która także była świetna we wbijaniu leveli i zdobywaniu osiągnięć było karmienie do końca i podawanie mikstury odchudzającej. Zarabianie na tym było dosyć długotrwałe, ale dzięki temu mogliśmy pozdobywać sporo osiągnięć związanych z jedzeniem, wbijać poziom obserwując rozwijającego się pou. Troszkę na tym stracimy by kupić cały asortyment jedzenia i mikstur, ale za chwile zdobywaliśmy o wiele więcej. W międzyczasie, zdobywając levele, odblokowywała nam się coraz większa ilość kategorii jedzenia, co wiązało się z większymi wydatkami, ale szybkim pozytywnym rezultatem. Najbardziej opłacało się kupować jedzenie oczywiście z najwyższymi statystykami, które dodawały nam szybsze ładowanie poziomu.

A wy? Jakie mieliście swoje sposoby? Jest ich dosyć sporo, a gra nie zniknęła. Była chyba mała afera o to ze w 2021 roku usunięto ją na zaledwie 24 godziny, tylko po to, by za chwilę z powrotem ją przywrócić. Czy był to sposób na większą ilość użytkowników. Tego raczej się nie dowiemy.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kasia678

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
2

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
3

MovieStarPlanet MSP TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

Poradnik bibi.bananek
4

[Blockade 3D] Kwadratowy Shooter!

Recenzja Shadow YouTube
5

League of Legends Poradnik Jak Grać Yone

Poradnik Rogaczovv
6

Gwint Karcianka dla fanów Wiedźmina

Recenzja KaErEle
7

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
8

Margonem Szybki zarobek na niskim lvl!

Poradnik Nogo-V-sky
9

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Gra pryskające bańki

Recenzja TurboBagiety
Chat