Jak to działa
5.0 1 752 0
24.04.2022

Jest tu ktoś kto pamięta Pou? Pokażę wam dzisiaj kilka wskazówek dotyczących zarabianai monet w POU:)

Chyba nie znam choćby jednej osoby która by nie pamiętała tej gry, która sprawiała że czas leciał niczym poziomy w niej. Oto krótkie przypomnienie jak to było za czasów powstawania tej gry:

Według teorii, zapoczątkował ją libański, młody Paul salameh, w 2011 roku, lecz po krótkiej przerwie w tworzeniu, ostatecznie wydał ją w sierpniu następnego roku. Miała być to inspiracja od gry Tamagotchi, czyli gry modnej w latach 90. W wydaniu gry pomogła mu niejaka firma Zakeh, która do tej pory jest nam nieznana, jedyne jakie informacje o niej mamy, to, to że od niej możemy wrócić do przeszłości. Tyle że gra Tamagotchi, nie była grą na androida ani pc, gdyż jeszcze to nie istniało, a mogliśmy się porozumiewać z innymi potworkami , trykając się urządzeniami z tą grą.

Skoro już wiemy jak powstała, to może przejdźmy do małego poradnika jak zebrać więcej monet w POU? Jeśli jesteś zainteresowany(a), zapraszam cię do dalszego wertowania artykułu.

Pierwszym najszybszym, jak i najprzyjemniejszym sposobem na zarobienie monet, jest granie w mini gierki jakie znajdziemy w tęczowej konsoli umiejscowionej w lewym dolnym rogu w pokoju zabaw. W grach tych, mogliśmy nie tylko zarobić, ale także pobijać rekordy, i odblokowywać osiągnięcia za które też mogliśmy dostać nieco grosza. Oto kilka najbardziej opłacalnych gier: pou popper, sky jump, free fall, cliff jump, cliff dash,pet walk,hill drive oraz food drop. Dzięki tym grom, mogliśmy w dość krótkim czasie zdobyć sporą sumkę. Rekordy szybko się nabijało, a czas szybko leciał. Fajnie się grało w domu, podczas długich podróży, czy nawet online. Opcja ta niestety nie była dostępna w każdej mini gierce, lecz wierzcie mi, rywalizacja i satysfakcja była naprawdę ciekawą alternatywą do gier granych na podwórku. W pou, mogliśmy także zmieniać kolory gier, czy motywu, dzięki czemu gra stawała się zupełnie inna. Jakie były wasze ulubione mini gierki na zabicie czasu w pou?

Drugą opcją, która także była świetna we wbijaniu leveli i zdobywaniu osiągnięć było karmienie do końca i podawanie mikstury odchudzającej. Zarabianie na tym było dosyć długotrwałe, ale dzięki temu mogliśmy pozdobywać sporo osiągnięć związanych z jedzeniem, wbijać poziom obserwując rozwijającego się pou. Troszkę na tym stracimy by kupić cały asortyment jedzenia i mikstur, ale za chwile zdobywaliśmy o wiele więcej. W międzyczasie, zdobywając levele, odblokowywała nam się coraz większa ilość kategorii jedzenia, co wiązało się z większymi wydatkami, ale szybkim pozytywnym rezultatem. Najbardziej opłacało się kupować jedzenie oczywiście z najwyższymi statystykami, które dodawały nam szybsze ładowanie poziomu.

A wy? Jakie mieliście swoje sposoby? Jest ich dosyć sporo, a gra nie zniknęła. Była chyba mała afera o to ze w 2021 roku usunięto ją na zaledwie 24 godziny, tylko po to, by za chwilę z powrotem ją przywrócić. Czy był to sposób na większą ilość użytkowników. Tego raczej się nie dowiemy.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kasia678

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Transformice Na jakie umiejętności szamana najlepiej przeznaczać punkty?

Poradnik yeonrie
2

World of Tanks Super gra polecam ją

Recenzja Nikej2503_
3

World of Tanks World of Tanks - Dlaczego i jak zażyna się kurę znoszącą złote jajka

Recenzja Zani5
4

Grand Theft Auto V (B2P) Gta Online - Jak zarabiać?

Poradnik KrzychuXD
5

MovieStarPlanet MSP JAK ZDOBYĆ UNIKATY NA MSP?!

Poradnik arbuzarares
6

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
7

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
8

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
9

Hero Zero Hero Zero- gra w którą warto zagrać.

Recenzja Giguśś
10

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
Chat