Jak to działa
Przejdź do gry Warframe
Warframe
5.0 1 1172 0
18.04.2020

Kiedy F2P pokonało giganta

Mowa tu o Warframe grze wyprodukowane przez Digital Extremes wyprodukowana w 2013 roku szybko przypadła do gustu graczy kooperacyjna gra akcji w której wcielamy się w Tenno potężnego wojownika jednego z ostatnich swojej rasy jednym słowem musimy uratować wszechświat przed złem. Gra pozwala nam na użycie ogromnego arsenału broni poprzez broń palną, karabiny, pistolety i inne, oręż miotany naszą niezawodną katanę oraz dla fanów skradanek łuk dzięki, któremu możemy wykonać większość misji tak aby żaden wróg nie wykrył naszej pozycji. Przez co gra oferuje wiele taktyk, które wpasowały się w gusta wielu graczy, ponieważ seria ta ma wielu fanów od swojej produkcji aż do teraz jest jedną z częściej granych gier na platformie steam. Oferuje ona wiele godzin wspanialej i wciągającej rozgrywki w różnych trybach oraz na ogromnej liczbie map, a każdą misję gracz może wykonać na różnych unikalny sposób tworząc wspaniała otoczkę, od której nie chcemy odchodzić.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jednak o co chodzi, że gra F2P pokonała giganta. Kiedy to w 2017 roku na rynek trafiła ogromna produkcja Destiny 2 od Activision Blizzard miała ona bardzo zbliżone światy przedstawione do Warframe, i wielu uważano, że to właśnie będzie duży upadek Warframe jednak nic bardziej mylnego. Ludzie ciągle bardziej sięgali bo darmową grę przez co odsetek ludzi grających w Destiny 2 drastycznie malał z każdym dniem co było ogromną niespodzianką i zaskoczeniem. Po pewnym czasie nie widząc żadnej innej opcji studia Blizzard postanowiło, że ich gra zostanie przeprowadzona na model F2P, ponieważ nie była w stanie poradzić sobie z siła jaką zbudował sobie Warframe przez ten czas. Destiny 2 zbiera bardzo dobre recenzje na steamie i ma wiele grających graczy jednak nie poradziła sobie z darmowym od początku. Jednak ciekawe jest to, że tak podobne do siebie gry bardzo dobrze się trzymają razem na rynku bo obie mają duże rzesze swoich fanów którzy sięgają po nie codziennie więc jest to naprawdę duży sukces.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Możemy tutaj zauważyć jaką siłę mogą mieć gry F2P, za które gracz, żeby w nie zagrać i spędzić swój wolny czas nie musi pakować ogromnych pieniędzy aby się dobrze bawić. A Warframe odwdzięcza się graczą za lojalność dodając to do gry wiele mniejszych jak i dużych aktualizacji jak np ta ogromna aktualizacja wydaja w 2019 r. Wiele tytułów F2P jest bardzo mocnych w swojej branży League of Legends, Dota 2, Fortnite czy teraz jeszcze dołącza do nich stopniowo Valorant oraz wiele innych gier darmowych zbiera przed swoje produkcje miliony graczy każdego dnia, oraz rozpieszczając ich coraz to nowymi aktualizacjami uprawnieniami, rozgrywki czy czasem naprawą tego na co narzekają gracze. A grę Warframe można śmiało polecić każdemu graczowi nie zależnie od jego stylu gry bo ten może dopasować wypierając swój ekwipunek przed każdą misją, na pewno gra może umilić teraz nasz czas, kiedy spędzamy go w domu i sprawić, że będzie leciał on szybciej na ciekawej i wciągającej rozgrywce.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kub77a

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

Rail Nation Recenzja gry Rail Nation

Recenzja erokity56
3

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
4

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
5

XCOM: Enemy Unknown – czyli gra o tym jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi.

Recenzja Banankowiec2453
6

Roblox Home Tycoon Co to ? i na czym polega ?

Poradnik Mimimen
7

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
8

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
9

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
10

Diablo III (B2P) Piekło + Zło = dobra fabuła

Recenzja xrey69
Chat