Jak to działa
5.0 4 1298 0
16.02.2018

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Witaj! skoro tutaj przyszedłeś to znaczy że jesteś ciekawy co strona bananki.pl oferuje. Na czym polega strona bananki.pl? Jak zbierać bananki? Co najbardziej opłaca się robić ? Na te wszystkie pytania odpowiem ci w tym poradniku.
Dzięki portalu Bananki.pl grając w gry lub pisząc artykuły zbieramy bananki które możemy później wydawać w sklepie dostępnym na tej właśnie stronie. Wybór jest naprawdę wielki, od doładowań PSC aż po sprzęty elektroniczne ( chwilowo niedostępne).
Zacznijmy od rejestracji, by to zrobić należy wejść na stronę https://www.bananki.pl w prawym Górnym rogu mamy pozycję ,, Zarejestruj się ", wchodzimy w nią, po czym podajemy e-maila do którego zostanie przypisane nasze konto, klikamy ,,zarejestruj się". Po kliknięciu dostajemy link aktywacyjny wraz z tymczasowym hasłem na e-maila, wchodzimy na naszą pocztę otwieramy link i już mamy konto na Bananki.pl ( hasło możemy zmienić później w ustawieniach).
Istnieje kilka sposobów na zbieranie bananków. Jest to:

1. Zadania w grach - sposób ten polega na zarejestrowaniu się w którejś z gier dostępnych na stronie. Po rejestracji podajemy swój nick, gdy to zrobimy pojawia się nam 1 zadanie, gdy go wykonamy to wystarczy już tylko zrobić zrzut ekranu i wysłać go ( na zrzucie musi być widoczny twój nick który wcześniej podałeś i wykonany cel zadania). Na sprawdzenie trzeba poczekać do 48H ale nie trać czasu bierz się do roboty, rejestruj się w kolejnych grach wykonuj zadania i czekaj na akceptację.
2. Reklamy- ten sposób jest moim zdaniem trochę mniej opłacalny i czasami jest problem z wypłaceniem bananków ponieważ otrzymujemy je na osobnych stronach i nigdy nie ma pewności że do nas dotrą, ale warto wiedzieć że jest taki sposób bo czasami można coś na nim zdobyć.
3. Fun Zone - polega na graniu w mini gierki bez rejestracji ani robienia zadań, po prostu im więcej poziomów zdobyliśmy i im więcej reklam oglądamy tym bananki szybciej wpadają nam na konto.
4. Zakupy u partnerów - no tutaj już jest inna sprawa, gdy chcemy sobie coś kupić to przy okazji możemy dostać bananki.Na przykład chciałem sobie kupić koszulkę, kupuję ją u jednego z partnerów bananki.pl i otrzymuję dodatkowo bananki, jako taki gratis.
5. Polecaj serwis - przy tym sposobie jest tak że jeśli masz dużo znajomych jesteś np. Youtuberem i cieszysz się dużą popularnością możesz rozesłać swój link referencyjny i przez 300 dni dostajesz część bananków które gracz zarobił na koncie które zarejestrował z twojego linku ( gracz ten nie traci wtedy żadnych bananków).
6. Bananapedia - ten sposób moim zdaniem jest najbardziej opłacalny, piszemy artykuły na przykład o grach i dostajemy za to 250 bananków i 250 exp. Warto dodać że za 10 napisanych artykułów możemy już odebrać darmowe 20 zł PSC.

To tyle ode mnie. Mi ten portal się bardzo podoba spędzam na nim ogrom czasu i polecam go każdemu kto lubi grać i pisać.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Baca1234pl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
3

Roblox Top 5 najlepszych trybów w Roblox! #1

Video Namirt
4

Overwatch - poradnik dla początkującej D.Va

Poradnik Porarzo
5

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
6

Minecraft Minecraft SkyWars Vertez pl #3

Video mitrefo pro banan :D
7

CSGO Prime (B2P) Poradnik Counter Strike Global Offensive

Poradnik ENZO_GAEMING123
8

FlatOut 2 - recenzja

Recenzja TurboBagiety
9

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
10

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
Chat