Jak to działa
Przejdź do gry Rocket League (B2P)
Rocket League (B2P)
5.0 1 918 0
04.11.2019

Rocket League-nowy event

W Rocket League od wielu lat trwają różnego rodzaju eventy. A to na Halloween (obecnie), a to na Boże Narodzenie (już zapowiedziany na połowę grudnia),a to na lato (ostatni, największy event w lecie właśnie się zakończył). W trakcie tych wydarzeń gracze zbierają wirtualną walutę.Aby ją zdobyć wystarczy rozgrywać mecze. Nie ma znaczenia, czy będą to mecze rankingowe, czy casualowe. Ilość tej waluty zależna jest od długości danego meczu, więc w naszym interesie jest, abyśmy go długo grali. Nie chodzi mi też tutaj o pisanie na czacie „ej, gramy dogrywkę?”, bo nie o to tutaj chodzi. Średnio na mecz dostajemy około 12 monet (waluty w danym evencie, skrótowo tak ją będę nazywał, bo nie pamiętam wszystkich nazw, aktualnie są to candy corny), a nagrody, które możemy za nie kupić zaczynają się zazwyczaj od ceny 75 monet. Są to różnego typy ozdoby na auta i banery gracza. Trochę więcej musimy zapłacić 100 monet za wzory malowań auta, a 150 monet za skrzynki (niepotrzebujące klucza) i zazwyczaj ładne koła.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Wcześniej napisałem, że aktualnie trwa Halloweenowy Event- Haunted Hallows. Zaczął się on 14 października i będzie trwał do 11 listopada. Twórcy gry dodali do niej nową mapę, w stylu halloween, która będzie funkcjonować w czasie trwania wydarzenia. Dodane zostały różne nagrody dla graczy, o których pisałem wcześniej, w tym nową skrzynkę-Golden Pumpkin. Tego roku twórcy zaskoczyli wszystkich, którzy posiadają grę, współpracą z producentami znanego serialu „Stranger Things”. Dzięki tej współpracy do gry zostały dodane przedmioty inspirowane serialem (jako nagroda za monety) oraz nowa ścieżka dźwiękowa. Po strzeleniu gola na nowej mapie odpala nam się muzyka z „Stranger Things”. Jest to mała zmiana, ale która cieszy nasze uszy i nie tylko. To wydarzenie wskazuje na to że gra „Rocket League” jest stale wspierana i rozwijana, o czym świadczy współpraca z „Stranger Things”. Twórcy stale dodają nowe przedmioty i skrzynki, chociaż dostaliśmy informację, że skrzynki zostaną wymienione na coś innego.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Moim zdaniem „Rocket League” i jego specjalne wydarzenia idealnie do siebie pasują, o wiele przyjemniej się gra, gdy za czas, który tak naprawdę i tak spędzilibyśmy w grze, dostajemy dodatkową nagrodę w postaci specjalnej waluty. Nie wyklucza ona jednak zdobywanych przez nas punktów doświadczenia, skrzynek i nowych poziomów, dzięki którym pniemy się dalej w Rocket Passie (odpowiednik karnetu bojowego w „Fortnite”, ale to już jest temat na następny artykuł). Możliwość otworzenia skrzynki z przedmiotem, który potem możemy normalnie wymienić (duży plus, ponieważ za darmo nie mamy takiej możliwości w grze, poza eventami), praktycznie bez wysiłku, jest także miłym dodatkiem dla specjalnych wydarzeń. Jeżeli jeszcze nie zaczęliście brać udziału w Haunted Hallows, to gorąco polecam i ponaglam, ponieważ za kilka dni stracimy możliwość walczenia o wspaniałe nagrody oraz gry na nowej, limitowanej mapie. Podejrzewam także, że do współpracy z takim gigantem jak „Stranger Things” też raczej za szybko nie doczekamy się z powrotem.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gitarz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Garry's Mod (B2P) Czego wyobraźnia zapragnie

Recenzja ZaronySS
2

God of Gods God of Gods. Warto grać?

Recenzja ShadowPicoxd
3

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
4

Margonem Jak szybko wbić 30 poziom ? 2 SPOSOBY !

Poradnik BananowaBestia
5

Minecraft Kilka przydatnych rzeczy o minecrafcie!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
6

League of Legends Tristana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Kowboje na atomie. Recenzja Fallout New Vegas

Recenzja Tybero
8

Moc tym razem silna nie była. Recenzja Star Wars: The Force Unleashed II

Recenzja Tybero
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Neverwinter Typowe MMO, w cieniu klasyki.

Recenzja Tybero
Chat