Jak to działa
Przejdź do gry Rocket League (B2P)
Rocket League (B2P)
5.0 1 107 0
04.11.2019

Rocket League-nowy event

W Rocket League od wielu lat trwają różnego rodzaju eventy. A to na Halloween (obecnie), a to na Boże Narodzenie (już zapowiedziany na połowę grudnia),a to na lato (ostatni, największy event w lecie właśnie się zakończył). W trakcie tych wydarzeń gracze zbierają wirtualną walutę.Aby ją zdobyć wystarczy rozgrywać mecze. Nie ma znaczenia, czy będą to mecze rankingowe, czy casualowe. Ilość tej waluty zależna jest od długości danego meczu, więc w naszym interesie jest, abyśmy go długo grali. Nie chodzi mi też tutaj o pisanie na czacie „ej, gramy dogrywkę?”, bo nie o to tutaj chodzi. Średnio na mecz dostajemy około 12 monet (waluty w danym evencie, skrótowo tak ją będę nazywał, bo nie pamiętam wszystkich nazw, aktualnie są to candy corny), a nagrody, które możemy za nie kupić zaczynają się zazwyczaj od ceny 75 monet. Są to różnego typy ozdoby na auta i banery gracza. Trochę więcej musimy zapłacić 100 monet za wzory malowań auta, a 150 monet za skrzynki (niepotrzebujące klucza) i zazwyczaj ładne koła.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Wcześniej napisałem, że aktualnie trwa Halloweenowy Event- Haunted Hallows. Zaczął się on 14 października i będzie trwał do 11 listopada. Twórcy gry dodali do niej nową mapę, w stylu halloween, która będzie funkcjonować w czasie trwania wydarzenia. Dodane zostały różne nagrody dla graczy, o których pisałem wcześniej, w tym nową skrzynkę-Golden Pumpkin. Tego roku twórcy zaskoczyli wszystkich, którzy posiadają grę, współpracą z producentami znanego serialu „Stranger Things”. Dzięki tej współpracy do gry zostały dodane przedmioty inspirowane serialem (jako nagroda za monety) oraz nowa ścieżka dźwiękowa. Po strzeleniu gola na nowej mapie odpala nam się muzyka z „Stranger Things”. Jest to mała zmiana, ale która cieszy nasze uszy i nie tylko. To wydarzenie wskazuje na to że gra „Rocket League” jest stale wspierana i rozwijana, o czym świadczy współpraca z „Stranger Things”. Twórcy stale dodają nowe przedmioty i skrzynki, chociaż dostaliśmy informację, że skrzynki zostaną wymienione na coś innego.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Moim zdaniem „Rocket League” i jego specjalne wydarzenia idealnie do siebie pasują, o wiele przyjemniej się gra, gdy za czas, który tak naprawdę i tak spędzilibyśmy w grze, dostajemy dodatkową nagrodę w postaci specjalnej waluty. Nie wyklucza ona jednak zdobywanych przez nas punktów doświadczenia, skrzynek i nowych poziomów, dzięki którym pniemy się dalej w Rocket Passie (odpowiednik karnetu bojowego w „Fortnite”, ale to już jest temat na następny artykuł). Możliwość otworzenia skrzynki z przedmiotem, który potem możemy normalnie wymienić (duży plus, ponieważ za darmo nie mamy takiej możliwości w grze, poza eventami), praktycznie bez wysiłku, jest także miłym dodatkiem dla specjalnych wydarzeń. Jeżeli jeszcze nie zaczęliście brać udziału w Haunted Hallows, to gorąco polecam i ponaglam, ponieważ za kilka dni stracimy możliwość walczenia o wspaniałe nagrody oraz gry na nowej, limitowanej mapie. Podejrzewam także, że do współpracy z takim gigantem jak „Stranger Things” też raczej za szybko nie doczekamy się z powrotem.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gitarz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
7

Overwatch - poradnik dla początkującego McCree

Poradnik Porarzo
8

Forge of Empires Punkty Rozwoju do czego służą i jak je zdobyć ?

Poradnik lasak
9

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
10

Rail Nation - imperium kolejowe

Recenzja Sarkaa
Chat