Jak to działa
5.0 1 322 0
25.06.2017

The Crew - Recenzja kontrowersyjna jak sama gra

The Crew czyli gra która posiada wielką odwzorowaną mapę Stanów Zjednoczonych, mapa ta jest moim zdanie dziurawa jak ser szwajcarski. W pewnych miejscach są miasta, zabudowy, drogi, tory wyścigowe (których moim zdanie jest za mało), a w niektórych pustka. Jeśli chodzi o fabułę to jest ciekawa, mamy zawarte tam wyścigi w terenie, na asfalcie, po torze, zniszczenie przeciwnika, jazda przez punkty, mamy tego od groma. Doliczyć można także bonusową aktywność związaną z dodatkami Wild Run i Calling All Units ( Dodatek WR pozwala nam na udział w festiwalach organizowanych comiesięcznie a CAU ulepsza nam pościgi, dodaje radiowozy do rozgrywki oraz parę misji). W grze mamy też wyścigi PVP lub misje związane z frakcjami. Na uwagę zasługują też wyzwania które rozmieszczone są w każdym zakątku mapy :) .
Grafika jest fenomenalna przy czym wymagania niezbyt wygórowane. Scenki robione na silniku gry to genialny pomysł. Jeśli mówimy o grafice trzeba też wspomnieć o tuningu, bo tutaj można wiele powiedzieć, można dostosować auto do danych potrzeb jeśli chcemy auto do lansowania się na drogach żaden problem, mamy tunera ulicznego, chyba że wolimy pośmigać po bezdrożach to mamy też tunera rajdowego. Oprócz tego posiadamy wiele możliwości jeśli chodzi o tuning wizualny, co najlepsze części są różne dla każdych wersji. W grze jest umieszczonych wiele wiernie odwzorowanych samochodów. Model jazdy też można uznać za plus, ale to już kwestia sporna. Jeśli chodzi o złe strony to mówimy tu o optymalizacji i bugach typu „dotknąłem radiowozu i poleciałem na drugi koniec stanu”, więc uważajcie przy pościgach ;) .
Podsumowując The Crew jest grą dobrą ale złą. Jest zła przez ilość błędów i bugów oraz za słabą optymalizację. Na swoje szczęście ma też swoje plusy, czyli grafika oraz fizyka jazdy są genialne, przy jeździe czuć że trzymamy kierownicę i że pędzimy autostradą wśród ośnieżonych gór, duże możliwości tunigu, ciekawe lokacje do zwiedzenia, wierne odwzorowanie mapy Stanów Zjednoczonych, ilość pojazdów oraz genialne dodatki. Bo kto przetrwałby w grze opowiadającej o „mafii” samochodowej, bez możliwości zabawy z policją. Raczej nikt. Plusem też z pewnością jest też cena. Nie długo wychodzi The Crew 2, miejmy nadzieję że twórcy nie powtórzą tych samych błędów, ale stworzą kolejny produkt warty tych pieniędzy oraz naszego czasu. Oczywiście błędy się zdarzają, ale niech samochody zostaną samochodami i niech nie latają między stanami. Ocena wystawiona przeze mnie to 7/10.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mezil

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
4

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
5

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
6

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
7

Drakensang Online Zimowy szczyt i kraina krampusa

Poradnik Hubert2017
8

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
9

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
10

CSGO (B2P) Jak nagrać fragmovie na słabszym komputerze?

Poradnik wzarek
Discord