Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 1935 0
05.10.2019

Jak zdobyć fame w grze MovieStarPlanet?

W grze moviestarplanet możemy zdobywać sławę. Wraz z wyższym poziomem naszej moviestar potrzebujemy więcej fame do uzyskania kolejnego levelu. Okej zacznijmy od początku, więc za każdym pierwszym logowaniem w ciągu dnia mamy do otwarcia 4 prezenty. 2 znajdziemy w lewym dolnym rogu, klikając na pakiet vip. Kolejne 2 znajdziemy na stronie głównej oraz w jednej z zakładek, która przy swojej nazwie ma ikonkę prezentu. Po otworzeniu 1 prezentu dostajemy około 120 fame, a na dodatek 20 StarCoins. Sposób drugi to dawanie autografów. Przy tym sposobie nie tylko my dostajemy fame, ale także osoba, która ten autograf otrzyma. Jest to 120 Fame. Nie będąc vip możemy dać jeden autograf na godzinę. Sposób numer 3 to kupowanie ubrań, animacji, makijażu, rzeczy do pokoju i innych. Posiadając diamenty możemy zakręcić kołem fame. Na kole mamy wartości takie jak: 500, 1000, 2000, a nawet 6000 FAME! Za 5 diamentów mamy możliwość uruchomić Fame Booster, czyli w ciągu godziny nasz fame się podwaja. To moim zdaniem najbardziej opłacalny sposób przy użyciu diamentów. Mamy jeszcze do wyboru danie specjalnego pozdrowienia, za które płacimy 15 diamentów i daje nam i osobie, której to tzw. pozdro damy 3500 fame oraz 500 starcoins. Uważam jednak, że to najmniej opłacalny sposób, gdyż wydamy na nie 15 diamentów, za które mielibyśmy 3 godzinnego boostera.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Sposób dla graczy vip. Jak każdy wie, gracze vip mają więcej możliwości. Będąc tak zwanym vipem możemy otwierać skarbonkę vip. Gromadzimy w niej fame nawet jeśli nie jesteśmy vipami, a po kupnie vipa od razu możemy ją otworzyć. Gracze, którzy nie posiadają vip w skarbonce mogą uzbierać jedynie 5000 fame, będąc vip nie ma ograniczeń. Pamiętajmy, że będąc vip możemy dawać 4 lub więcej autografów na godzinę (w zależności od rodzaju naszego vipa). Okej, ale teraz już będą sposoby dla osób, które tego vipa nie mają. Wchodząc w swój profil, w trzecią zakładkę z gwiazdką mamy tam osiągnięcia. Po ich wykonaniu otrzymamy nagrodę w postaci fame. Są to proste zadnia, polegają głównie np. na kupieniu 50 topów, animacji, par spodni i innych. Zadania nie odbiegają od naszej normalnej gry. Nie musimy specjalnie ich wykonywać, gdyż często zaliczamy je nie wiedząc o tym, że już osiągnęliśmy odpowiednią ilość np. par spodni. Możemy odbierać magazyn fame, w którym gromadzimy ilość autografów, wyświetleń z naszym filmów itp. Co do filmów, to ich tworzenie pobudzi naszą kreatywność. Będziemy mogli poczuć się prawdziwi reżyserzy. Za każde wyświetlenie naszego filmu otrzymujemy zarówno fame, jak i SC.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na MSP warto zaopatrzyć się też w zwierzaka. Te urocze stworki. po tym jak zostaną pogłaskane (gdy inny gracz kliknie na zwierzaka i dostanie starcoins) dadzą nam fame. Im większy poziom zwierzaka, tym więcej fame on nam będzie przyznawał. Level zwierzaka bardzo prosto wzrasta, jednak potrzebujemy na to czasu ( będąc vip możemy postarzyć zwierzaka w sklepie diamond, przy użyciu diamentów, ich liczba jest zależna od tego ile poziomów ma nasz zwierzak, za każdy level płacimy 1 diament). Jeśli nie chcemy tracić diamentów wystarczy, że będziemy karmić, myć oraz będziemy bawić się ze zwierzakiem. (Po tym jak umyjemy naszego zwierzaka, możemy otrzymać kilka sc klikając na niego.) Grając w gry na MovieStarPlanet również otrzymujemy fame (zakładka arkada nie dodaje nam fame!) Na MSP możemy dodawać zdjęcia, artbooki, za które dostajemy fame, gdy tylko ktoś kliknie na nim ''Love it''. Po zrobieniu looka i kliknięciu ''przyłącz się do oceniania'' też otrzymamy fame, należy pamiętać, że looki możemy robić w ciągu dnia ile razy chcemy, natomiast przyłączenie się do oceniania dostępne jest tylko raz dziennie.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez RoseGold85

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy warto czekać - Cyberpunk 2077?

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
3

Roblox Rozgrywka niczym w GTA!

Poradnik ketty
4

Czy VALORANT jest konkurentem CS:GO

Tutorial Mati 11
5

The Sims 4 - Życie Eko! Moja opinia.

Recenzja Miruki
6

Call of War Call of War 1.5 - co wiadomo?

Recenzja Bart1607
7

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Poradnik ni.colaa
8

Najlepsze gry z Barbie

Recenzja Cesere
9

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
10

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Poradnik MrMilosz254
Chat