Jak to działa
5.0 1 501 0
28.08.2022

Zadymiarze i Brawl Stars

Cześć! W tym artykule przedstawie wam tryby oraz pare legendarnych postaci z brawl stars.

Leon - jest to postać rangi legendarnej. Ma 3200 HP , jego atak zadaje 440 obrażeń jednym ostrzem . Jego Superatak to bomba dymna dzięki której staje się niewidzialny na 6 sekund . Leon ma dwa star powery , jeden z nich to Zadymienie Leon biega teraz 24% szybciej na Superataku , drugi z nich to Niewidzialne Leczenie Leon gdy używa superataku odzyskuje 1000 HP na sekundę.

Leon ma trzy skiny, jeden z nich to rekin Leon , drugi to Sally Leon , trzeci to wilkołak Leon. Jest on ukradkowym zabójcą. Spike - to postać rangi legendarnej ma 2400 HP i jego atak zadaje 480 obrażeń na jeden kolec . Jego Superatak to kolczaste pole które zadaje 400 obrażeń na sekundę oraz spowalnia . Ma dwa star powery , pierwszy nazywa się Nawóz , Spike odzyskuje wtedy 800 HP jak ktoś jest w jego kolczastym polu . Drugi star power nazywa się podkręcona piłka, teraz gdy Spike rzuca granatem jego kolce lecą w łuku . Jest on strzelcem i ma on dwa skiny, jeden z nich to Sakura Spike , a drugi to Robot Spike.

Sandy - jest legendarnym zadymiarzem , ma 3800 HP i jego atak bierze 900 obrażeń. Jego Superatak to burza piaskowa , przywołuje on wtedy burze piaskową w której on jak i sojusznicy staje się niewidoczny, burza trwa 9 sekund. Ma dwa star powery , jednym z nich to Zabójcze piaski , gdy wrogowie wejdą do burzy tracą 120 HP na sekundę , drugi to Kojące Wiatry , burza piaskowa leczy teraz przyjaznych zadymiarzy . Ma on tylko jednego skina czyli sleepy Sandy . Jest on wojownikiem i można go odblokować z skrzynek. Crow- jest legendarnym zadymiarzem, ma on 2400 HP i jego atak bierze 320 obrażeń i jeszcze do tego crow zadaje trutkę, która bierze 80 obrażeń na sekundę. Jego superatakiem jest wzbicie się w niebo i podczas startu i lądowania rzuca wokół zatrutymi sztyletami. Crow ma dwa star powery a jednym jest z nich jest supertoksyczny który wysysa siłę z jego wrogów zmniejszając ich ataki o 20%, drugą supermocą jest padlinożerczy crow który zadaje 120 pkt obrażeń używając swojego ataku i superataku wobec celów mających 50% lub mniej punków życia.

Brawl stars ma 8 trybów:
1.Zbiory klejnotów - polega ona na zbieraniu klejnotów wyskakujących z kopalni na środku mapy lub zabiciu przeciwnika który posiadał daną liczbę klejnotów i zebraniu ich gdy dana drużyna ma 10 klejnotów zaczyna się odliczanie jeżeli uda się utrzymać przy sobie te 10 klejnotów to gra kończy się wygraną. Drużyny mają po 3 osoby

2.Starcie solo/duo - polega na tym żeby pozostać przy życiu ostatnim. Można grać solo lub w parze. Gra toczy się na mapie, nad którą nadciągają trujące chmury, które zmniejszają obszar mapy i chmura ta porusza się do środka mapy, chmura zadaje 1000 pkt obrażeń na sekundę jeśli jesteś w jej strefie

3.Zadyma - polega na tym że trzeba strzelić dwa gole lub wygrywa drużyna która ma więcej goli po upłynięciu czasu

4.Wielka gra - 5 graczy na jednego wielkiego zadymiarza kierowanego przez jednego gracza. Jeżeli jesteś wielkim zadymiarzem musisz jak najdłużej wytrzymać a gdy jesteś jednym z 5 łowców musisz jak najszybciej pokonać.

5.Ochrona sejfu - polega na jak najdłuższym bronieniu sejfu przed botami. Czym dłużej bronisz sejfu tym silniejsze są boty

6.Walka z botem - polega na pokonaniu wielkiego bota który z każdym poziomem staje się silniejszy

7.Napad - polega na tym żeby zniszczyć sejf przeciwników i jednocześnie chroniąc swój sejf

8.Eliminacja - polega na zadaniu największych obrażeń bossowi niż pozostali gracze, kto zada najwięcej ten wygrywa. Na mapie pojawiają się kostki mocy które zwiększają HP i zadawane obrażenia.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Michałnii

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Honkai Impact recenzja gry Honkai Impact 3rd

Recenzja antylopagnu
2

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
3

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć SC i fame?

Poradnik ishmael
4

Akinator Niezwykły telepata - Akinator!

Recenzja BartusioBananusio
5

Wartime Wartime najlepszą grą wojenną-animowaną?

Recenzja Kasia678
6

Conflict of Nations - opis gry

Recenzja Bart1607
7

Trine 2- platformówka to już nie martwy gatunek

Recenzja Boomboxpl
8

League of Legends Ocena bohatera - Seraphine

Recenzja NibyFajna
9

MovieStarPlanet MSP MSP | Jak szybko zdobyć fame

Poradnik Fanifet
10

Retro Sektor VII. Recenzja Star Wars: Knights of the Old Republic

Recenzja Tybero
Chat