Jak to działa

Brawl Stars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Brawl Stars

Czy jesteś fanem strategicznych gier, które potrafią wciągać na wiele godzin czasu? Koniecznie włącz zatem rozgrywkę Brawl Stars! Zwyciężaj w bitwach i udowodnij wszystkim graczom, że jesteś najlepszych strategiem w… całej historii gry!
Bierz udział w pojedynkach solowych lub ze znajomymi, grając w różnych trybach. Naucz się też odblokowywać i rozwijać swoich zawodników, którzy dysponują potężnymi super-atakami! W Brawl Stars możesz dowolnie grupować i zbierać wyjątkowe przebrania – i to w taki sposób, aby móc doskonale wyróżniać się na arenie i przez to… zostać rozpoznawalnym! Dołączyć możesz w rozgrywce również do jednego z obecnych klubów albo go nawet samodzielnie… założyć! W tym celu możesz zebrać swoją drużynę i odnieść strategiczne, spektakularne zwycięstwo nad zespołem przeciwników! Czeka Cię w grze stałe awansowanie na kolejne poziomy dzięki punktom mocy, a także niekończąca się zabawa. Czy jesteś gotowy na to, aby sprostać zadaniom w Brawl Stars? Odpal więc tę nietuzinkową rozgrywkę i przekonaj się, jak dobrym strategiem jesteś!
Dotrzyj na szczyt tabelki wyników w Brawl Stars i udowodnij wszystkim użytkownikom, że to Ty jesteś najlepszym graczem! Nie wiesz, jak wypełnić swój czas wolny w przerwach między lekcjami? A może zwyczajnie chciałbyś spróbować swoich sił i umiejętności, jako strateg? Warto zatem będzie włączyć strategiczną grę Brawl Stars, która podbiła serca już wielu tysięcy graczy z całego świata. Czekamy już… tylko na Ciebie! Wystarczy włączyć Brawl Stars, na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Brawl Stars screenshot1 Brawl Stars screenshot2 Brawl Stars screenshot3 Brawl Stars screenshot4 Brawl Stars screenshot5 Brawl Stars screenshot6 Brawl Stars screenshot7 Brawl Stars screenshot8 Brawl Stars screenshot9 Brawl Stars screenshot10
Video

Brawl Stars wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat