Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
5.0 1 1610 0
11.12.2017

Po prostu klasyk w czasach średniowiecza odgrywany

Goodgame Empire to wyśmienita gra. Spytacie czemu? Może, dlatego, że możemy w niej toczyć wojny z innymi graczami co czasami prowadzi do przeróżnych sytuacji. Gra jest szybka, bo praktycznie ciągle coś się zmienia, a dzięki takiej dynamice to, mimo, że wydaje się nam, że będzie to nudne to wciąga nas to czasem na wiele i to wiele godzin. Jest dostępne tutaj masę ,,eventów" przez co, nawet dopiero zaczynającą swoją karierę rycerz może stać się ważnym członem sojuszu i bić znacznie silniejszych od siebie przeciwników. W sojuszach można w wolnych chwilach spędzać czas na rozmowach z innymi graczami, co może nas nieco rzeczy nauczyć. ( np. 2 lata temu jeden z członków sojuszy pomagał mi w zadaniach, które nie rozumiałem lub też można z nimi porozmawiać na inne tematy ) Gram w nią od 4/5 lat i dalej chce do niej wracać. Myślę, że ta gra zachęci każdego miłośnika wojen i średniowiecza, tak jak mnie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli coś o samej rozgrywce miałbym napisać to zaczynamy będąc rycerzem z małym zamkiem. Budujemy różne budynki takie, jak: koszary, które produkować mogą początkowo słabe jednostki, ale i tak można ich wyprodukować wiele, warsztat obronny/oblężniczy w którym możemy polepszać szanse na zdobycie/obronę zamku poprzez budowanie odpowiednich narzędzi, czy gospodarstwa dające żywność, chaty drwali, kamieniarzy itp. Gdy rozwiniemy się dosyć szybko to po osiągnięciu 10 poziomu dostaniemy bardzo dobre nagrody, a gdy zdobędzie jeszcze 12 poziom w tym czasie to mamy zapewniony w miarę dobry start, ale nawet gdy się opóźnimy trochę z rozwojem swojej osady to mamy okres ochrony, który mija w ciągu 7 dni, więc najbliżsi władcy zamku nie mogą nas atakować, tak samo, jak my ich, ale w każdej chwili możemy wyłączyć okres ochrony ( ale potem włączenie go będzie nas kosztowało klejnoty, ale te i tak łatwo się zdobywa ), a po rozwinięciu się odpowiednio wkraczamy w czasy rozmaitych różnych, sytuacji, bitew oraz i może ciekawych znajomości.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Myślę, że zaciekawiłem was trochę tym tytułem, a wręcz klasykiem dla mnie dziejącym się w średniowieczu. Gra ma i zawsze miała olbrzymi potencjał, nawet jeśli nie jesteście pewni co do tego tytułu to może dopowiem, że jest bezpłatna oraz nie musicie ją ściągać, a nawet możecie w nią grać na telefonie, czyli, nawet jak będziecie toczyć wojnę, a ktoś będzie was atakować wy zdążycie odpowiednio na to zareagować trenując wojsko, bądź wysyłając wsparcie lub odwdzięczając się atakiem co zacznie ciekawe pojedynki między wami, a innymi graczami. W grze można zyskać ,,wrogów", czyli graczy przeciwko, którym będziemy się chcieli stanowczo mierzyć, co doda do całej gry trochę aspektów życiowych władców średniowiecznych, bo czyż władcy średniowieczni nie mieli wrogów i przyjaciół? To tyle co mogę o tej grze napisać, bo nie chcę wam zdradzić dalszej treści gry, bo praktycznie nie wiadomo, jak potoczy się wasza historia.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Miniganer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
2

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
3

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
4

My Free Zoo Czy warto grać w My Free Zoo?

Poradnik Veliario
5

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
6

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
7

League of Legends Blitzcrank - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Margonem Opinia na temat Margonem.

Recenzja Szejmut
9

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
Chat