Goodgame Empire

Goodgame Empire
4.6 (ocen: 295)
Graj Wymień walutę
Opis

Jak myślisz, czy będziesz dobrym władcą? Twórcy Goodgame Empire z pewnością przetestują Twoje umiejętności w jednej z najciekawszych strategii przeglądarkowych. Przenieś się do czasów (pseudo)średniowiecza i stwórz potęgę militarną oraz gospodarczą. Oczywiście nie jest to zadanie proste, ale czego nie robi się dla sławy :)

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie gromadzenie wszelkiego rodzaju surowców, umiejętne gospodarowanie przestrzenią oraz zarządzanie wojskiem. Dzięki dużej ilości różnego rodzaju questów zetkniesz się z premiowanymi wyzwaniami. Ważnym elementem rozgrywki jest ulepszanie budynków (szczególnie militarnych) oraz branie udziału w potyczkach z innymi graczami. W tym celu wystąpisz jako najeźdźca, ale pamiętaj! Każdy przeciwnik może zaskoczyć Cię potencjałem swoich wojsk, dlatego musisz zawsze rozsądnie podejmować decyzje.

Wraz z dalszym postępem w grze zmienia się Twoja ranga oraz możliwości (wyższe poziomy konta umożliwiają poszerzenie zasięgu wpływów o kolejne krainy). Zaczynasz jako zwykły rycerz, ale niech to nie będzie przeszkodą w Twoich podbojach.

pełny opis gry
Screeny
Video