Jak to działa

Goodgame Empire

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Goodgame Empire

Z Goodgame Empire przeniesiesz się w średniowieczny świat, w którym wykażesz się jako wybitny ekonomista i nieprzeciętny strateg. Jeśli budowanie miast i rywalizacja między graczami stanowi dla Ciebie prawdziwą frajdę, to z Goodgame Empire zostaniesz na długie godziny.

Ta strategia online nawiązuje do realiów europejskiego średniowiecza, w której rozpoczniesz swoją zabawę jako kasztelan otoczonej murem ruiny. Goodgame Empire to strategia w czasie rzeczywistym, która polega na stałej rozbudowie miasta. Będziesz powiększać swoje włości o kolejne budynki, a stosowane w nich ulepszenia – zwłaszcza struktury służące do werbowania jednostek militarnych – pomogą Ci w poszerzaniu swojego terenu.

Do Twojej dyspozycji zostanie oddanych kilkadziesiąt jednostek wojskowych, a każda z nich na swój sposób przysłuży się do Twoich podbojów. Pamiętaj, że cała aglomeracja dostępna w Goodgame Empire stanowi miejsce dla pozostałych graczy, z którymi będziesz mógł albo zawrzeć sojusz, albo wypowiedzieć im krwawą wojnę.

W miarę zdobywania doświadczenia związanego z postępami osiągniętymi przez Twoje miasto, będziesz osiągał kolejne poziomy, dzięki którym rozszerzysz swoją władzę na inne, bardziej odległe tereny. Tam zaczniesz budowanie swojej pozycji od nowa, ale w każdej z tych krain staniesz przed wyzwaniem poradzenia sobie z zupełnie innymi warunkami, miastami, a także graczami.

Wszystko to w atrakcyjnej oprawie graficznej, która – choć w utrzymana w technologii 2D – przynosi na myśl wspomnienia z tak kultowych tytułów jak chociażby legendarne Age of Empires.

Pokaż wszystkim, że określenie „wieki ciemne” niekoniecznie znajduje swoje odbicie w gospodarczej rzeczywistości Twojego królestwa!

pełny opis gry
Screeny
Goodgame Empire screenshot1 Goodgame Empire screenshot2 Goodgame Empire screenshot3 Goodgame Empire screenshot4 Goodgame Empire screenshot5 Goodgame Empire screenshot6 Goodgame Empire screenshot7 Goodgame Empire screenshot8 Goodgame Empire screenshot9 Goodgame Empire screenshot10
Video

Goodgame Empire wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat