Jak to działa
Goodgame Empire

Goodgame Empire

Goodgame Empire
4.6 (ocen: 305)
Graj Wymień walutę
Opis

Jak myślisz, czy będziesz dobrym władcą? Twórcy Goodgame Empire z pewnością przetestują Twoje umiejętności w jednej z najciekawszych strategii przeglądarkowych. Przenieś się do czasów (pseudo)średniowiecza i stwórz potęgę militarną oraz gospodarczą. Oczywiście nie jest to zadanie proste, ale czego nie robi się dla sławy :)

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie gromadzenie wszelkiego rodzaju surowców, umiejętne gospodarowanie przestrzenią oraz zarządzanie wojskiem. Dzięki dużej ilości różnego rodzaju questów zetkniesz się z premiowanymi wyzwaniami. Ważnym elementem rozgrywki jest ulepszanie budynków (szczególnie militarnych) oraz branie udziału w potyczkach z innymi graczami. W tym celu wystąpisz jako najeźdźca, ale pamiętaj! Każdy przeciwnik może zaskoczyć Cię potencjałem swoich wojsk, dlatego musisz zawsze rozsądnie podejmować decyzje.

Wraz z dalszym postępem w grze zmienia się Twoja ranga oraz możliwości (wyższe poziomy konta umożliwiają poszerzenie zasięgu wpływów o kolejne krainy). Zaczynasz jako zwykły rycerz, ale niech to nie będzie przeszkodą w Twoich podbojach.

pełny opis gry
Screeny
Goodgame Empire screenshot1 Goodgame Empire screenshot2 Goodgame Empire screenshot3 Goodgame Empire screenshot4 Goodgame Empire screenshot5 Goodgame Empire screenshot6 Goodgame Empire screenshot7 Goodgame Empire screenshot8 Goodgame Empire screenshot9 Goodgame Empire screenshot10
Video