Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 146 0
25.06.2020

World of Tanks Jak zacząć-czego nie robić

World of tanks jest grą ciężką do opanowania przez co wiele osób rezygnuje z grania, wiele osób wybiera złą linie przez co gra im się bardzo źle, taki błąd popełniłem również ja wybierając linię do E100, który jest bardzo przeciętny a linia do niego od 7 tieru to koszmar. Trzeba wybrać idealną linię pod siebie. Początkujący najlepiej żeby obejrzał kilka poradników jak grać, oraz jaką linie wybrać. Nie można rzucać się od razu na linie dla doświadczonego gracza. Linia francuskich kołowców jest bardzo dobra ale tylko dla doświadczonego gracz, trzeba tymi czołgami grać mądrze oraz wykorzystywać ich mobilność oraz inne atuty. Kolejną linią, która nie jest polecana dla świeżaka jest właśnie linia do E100. Tiger I oraz II są słabe, tiger I jeszcze ujdzie i da się nim czasami zrobić dobry wynik, ale tiger II jest poprostu słaby. Polecam obejrzeć kilka filmów o tym jaką linię wybrać oraz dokładnie się nad tym zastanowić, ponieważ inaczej poprostu odpadniecie na starcie. Przechodzimy teraz do drugiego punktu mojego artykułu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj

Przejdźmy więc do tego, które linie są polecane. Na pewno drzewko radzieckich pojazdów są bardzo interesujące. Jedna z polecanych linii jest linia do czołgu ciężkiego IS-7. Linia ta nie jest uciążliwa, ponieważ czołgi takie jak KV-1 są świetne, a X tier czyli IS-7 jest bardzo dobrym czołgiem ciężkim. Dobry pancerz, przeciętna mobilność, działo jest dobre, czego więcej chcieć. Kolejną dobrą linią jest linia to jednego z tych czołgów, które WG musi znerfić (i tak tego nie zrobią, tak samo jak z ebr 105 -_- )

Linia jest spoko, a tier X wynagradza nasz trud idealnie, w skrócie ma on dobry pancerz, dobre działo, posiada dobrą mobilność po prostu czołg idealny. No to teraz może coś dla fanów artylerii :). Linia do amerykańskiej artylerii T92 hmc jest też świetna a T92 hmc jest najlepszą artylerią w grze, która wręcz potrzebuje znerfienia przez WG. Oto były linie, które warto zrobić, oczywiście takich linii jest dużo więcej.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj

Podsumowując, mam nadzieję, że pomogłem. Jeszcze raz przypominam, nie zróbcie takiego błędu jak ja bo wam się szybko odechce grać w WoTa. Osobiście rzadko gram obecnie w Wota. Moje granie ogranicza się do wykonywania zadań na banankach. Wybierzcie linię do dobrego czołgu i nie grajcie na siłę. Poczytajcie opinie w internecie i różne poradniki. W przyszłości napiszę jeszcze jakieś artykuły o tej grze. To jest już prawie koniec mojego artykułu. Jeśli chce się osiągać dobre wyniki trzeba grać dobrym pojazdem, a nie jakimś szmelcem. Nie liczcie na to, że od razu będziecie rewelacyjnymi graczami, ponieważ tak się nie da. Na wota trzeba poświęcić trochę czasu. Gra ta jest trudna mechanicznie, moim zdaniem nawet CS:GO jest łatwiejsze jeśli chodzi o mechaniki. To jest już koniec artykułu. Pamiętajcie o tym co wam napisałem i nie liczcie na to, że po tym artykule będziecie super dobrymi graczami. Dziękuje za uwagę i życzę wam powodzenia i dobrych wyników. Nie popełnijcie moich błędów.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez xd man

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
4

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
5

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
6

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - Gra, która podbija świat?

Recenzja kulkowski
7

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
8

CSGO Prime (B2P) Jak zdobywać pieniądze - ekonomia w CSGO

Poradnik JestemKacper
9

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
10

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
Chat