Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 59 1043 0
29.03.2021

Blitzcrank - uniwersalny build

Blitzcrank to robot, którego zadaniem jest wyłapywanie przeciwników, kreowanie zagrań oraz przyjmowanie obrażeń. Najlepiej spisuje się jako postać wsparcia, ale okazjonalnie dzięki małym czasom odnowienia umiejętności może sprawdzić się na innych liniach. Omawianie postaci zacznijmy od umiejętności pasywnej. Powoduje ona nałożenie na nas tarczy kiedy nasz poziom zdrowia jest niski. Siła tarczy zależy od naszej many. Następnie przechodzimy do umiejętności Q, które zadaje obrażenia oraz przeciąga przeciwnika. Kolejną umiejętnością jest W, które znacznie zwiększa naszą szybkość ruchu oraz ataku, a po skończeniu tego efektu Blitzcrank zostaje spowolniony. Ostatnia umiejętność E powoduje zadanie podwójnych obrażeń kolejnym atakiem i podrzuca przeciwnika. Na samym końcu została jeszcze superumiejętność R, która powoduje porażenie przeciwników piorunem. Superumiejętność zadaje obrażenia, usuwa tarcze i na chwilę ucisza przeciwników.

Na koniec przedstawię jeszcze kolejność rozwijania umiejętności: Q,E,W,Q,Q,R,Q,W,Q,W,R,W,W,E,E,R,E,E.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przejdźmy do run, które najlepiej sprawdzają się na Blitzcranku. Wybór run zależy od tego jak bardzo chcemy wspierać naszą drużynę oraz czy wybierając dane runy będzie w ogóle mieć możliwość wspierania drużyny w odpowiedni sposób. Obecnie nie ma dużego wyboru run użytecznych na tej postaci. Nasza uwaga powinna być całkowicie skupiona na zielonej determinacji z runą kluczową "reperkusje". W pierwszej linii Mamy do wyboru "demolkę" (jeżeli będziemy w stanie podchodzić do wież) lub "przypływ życia", który ułatwi wyłapywanie przeciwników oraz wchodzenie w wymiany. Druga linia to zdecydowany wybór "kościanej zbroi". Natomiast trzecia linia to wybór runy "niezachwiany". Jako drugorzędne drzewko run powinniśmy wybrać niebieską inspirację, a w niej na pewno "dostawę ciastek" oraz do wyboru "hextechowy błyskalazek" lub "kosmiczną przenikliwość".

Na koniec należy jeszcze wybrać dodatkowe statystyki. W pierwszej linii możemy wybrać wszystko, ale najczęściej najlepsze okaże się zwiększenie przyśpieszenia umiejętności. Druga i trzecia linia to wybór dodatkowych odporności zależnych od tego jakich przeciwników mamy na linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ostatnią kwestią, którą należy omówić jest wybór przedmiotów, które będą najbardziej użyteczne na Blitzcranku. Zacznijmy od butów. W większości przypadków najlepszy będzie wybór Butów Mobilności, a jeżeli przeciwnicy posiadają efekty spowalniające to równie dobrze (a zazwyczaj nawet lepiej) sprawdzą się Buty Prędkości. Przedmioty mityczne, które najlepiej wybrać to Naszyjnik Żelaznych Solari i Pieśń Bitewna Shurelyi. Kolejne przedmioty, które warto rozważyć na tej postaci to: Konwergencja Zeke'a, Przysięga Rycerska, Kolczasta Kolczuga, Odkupienie, Pasjonujący Kamienny Totem, Błogosławieństwo Mikaela. To już wszystko co należy wiedzieć na początek naszej przygody z postacią zwaną Blitzcrank. Postać mimo prostych umiejętności oraz łatwości grania wymaga od nas dobrej znajomości innych postaci, więc nie jest ona idealnym wyborem dla graczy zaczynających przygodę z grą oraz rozpoczynającą przygodę z pozycją wsparcia.

Jak zawsze zachęcam do gry i testowaniu postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem.

5.0 (głosów: 59)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
3

Najlepsze gry z serii " Dragon ball "

Recenzja marcin072
4

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - recenzja i krótki opis.

Recenzja Marek1928
5

World of Warships Recenzja Aoby czyli japońskiego krążownika poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
6

Don't Starve - Jak przetrwać zimę?

Poradnik Paulina91
7

Margonem Margonem - czyli jak właściwie zarobić złoto?

Poradnik Fragorski
8

CSGO Prime (B2P) Crouch Jump Bug i afera podczas Majora.

Poradnik lynnSSky
9

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
10

CSGO Prime (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat