Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 2 910 0
20.10.2021

Krótka moja recenzja na temat gry War Thunder.

Według mnie jeśli chcesz zagrać w czołgi to o wiele lepszy jest World Of Tanks, lepsza mechanika.

Grając w War Thunder ja odniosłem wrażenie, że gra ma bardzo dużo niedociągnięć, niedogodności np. czołgi w WT nie są robione według projektów czy dokumentacji.

Ulepszanie części, badanie schematów nie jest takie łatwe dla początkującego gracza, (ja do tej pory nie potrafię otworzyć drzewka ręcznie XD), tak samo nie rozumiem ulepszania / rozwijania załóg w War thunder, co to daje - nie jest to w prosty sposób wyjaśnione w grze.

W Wocie jest to o wiele łatwiejsze, bardziej zrozumiałe i mamy tam bardzo fajny 6 zmysł czyli popularną żarówę.


Grafika w War thunder też szału nie robi, chociaż to też może być poniekąd na plus bo pogramy w nią nawet na słabszych komputerach.

Muzyka natomiast jest nawet ok, gorzej ze stroną audio kiedy słuchasz członków załogi mogłoby być to bardziej zrozumiałe i czytelniejsze.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj

Jeśli jednak chcesz zagrać w samoloty to jest to dobry, a przynajmniej o wiele lepszy wybór niż World of Warplanes, bo przynajmniej są ludzie którzy grają i jest jakaś aktywność tych graczy.


Można grać w bitwy realistyczne, albo zręcznościowe co jest przynajmniej dla mnie przyjemne, jedynym problemem jest to, że żeby zagrać w bitwie realistycznej samolotem musisz zagrać najpierw czołgiem i coś zrobić, np. zniszczyć pojazd przeciwnika, czy asystować przy zabójstwie, lub zająć punkt / bazę i dopiero wtedy będziesz mógł zagrać samolotem.


Granie samolotem w bitwach realistycznych też do najłatwiejszych nie należy, np. broń się może zaciąć (trzeba obserwować kółko celownika - robi się stopniowo czerwone), tak samo granie bombowcem jest trudniejsze.


Gry zręcznościowe natomiast są sporo łatwiejsze i jak dla mnie grało się w nie bardzo przyjemnie, w porównaniu do World of Warplanes było super i mogę to polecić.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj

Podsumowując - chcesz zagrać w czołgi wybierz Wota, chcesz zagrać w samoloty wybierz War Thunder zamiast World of Warplanes, takie jest moje zdanie, ale to nie znaczy, ze ty nie możesz mieć innego, jeśli masz inne zdanie to podziel się nim w komentarzu, może denerwuje cię coś w Wocie, albo w War thunder, jakaś mechanika, a może po prostu kochasz obie te gry i jeszcze dodatkowo World of Warplanes czy Blitza na telefon (tych dwóch ostatnich nie XD),


Wiem, że nie wymieniłem wszystkich rodzajów bitew takich jak: symulacyjne, użytkownika, szturm, turnieje, czy bitwy morskie- tu nawiasem mówiąc niewiele grałem, ale chciałem tą recenzje jak najkrótszą więc opisałem tylko, te które są najczęściej wybierane i czas oczekiwania na rozgrywkę jest krótki, (chyba, że wchodziłem o złych godzinach XD).


Będę wdzięczny jeśli skomentujesz / ocenisz ten artykuł, może mnie poprawisz, wytkniesz błędy, albo napiszesz swoją opinie.


5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez jasnoton

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Konie Andaluzyjskie | Recenzja

Recenzja pytelcnie990
2

Najlepsze gry z serii " Dragon ball "

Recenzja marcin072
3

World of Tanks Vickers Medium Mk. 1 - czyli "fenomenalny" 1 tier

Poradnik Dziobaty
4

League of Legends Patch 7.16 - Ryze Mid

Poradnik TurboBagiety
5

World of Warships Recenzja Aoby czyli japońskiego krążownika poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
6

Jaką strategię przyjąć dla postaci? - Poradnik dla Enter the Gungeon #1

Poradnik Dawid035
7

League of Legends Najlepsza postać w lolu?

Poradnik Cesere
8

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
9

Warface Warface - dobre taktyki. Jak grać żeby wygrać?

Poradnik BananekEw
10

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
Chat