Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 0 166 0
08.12.2018

Leopard 1 dlaczego ten czołg umarł?

Ostatnio zajmuję się opisami tylko czołgów które "umarły" w World of Tanks. Nie wiem czym jest to spowodowane ale te czołgi jak dla mnie zasługują na chwilę uwagi. Leopard 1 jest czołgiem średnim X poziomu w Niemieckim drzewku technologicznym, jest to drugi Niemiecki, po E50M, czołg średni X poziomu i tutaj tych dwóch pojazdów nie ma co porównywać, są to zupełnie inne pojazdy, ale dzisiaj Leopard 1. Czołg słynie głównie z najcelniejszego działa w grze, jeśli mówimy o czołgach średnich, posiada fenomenalną mobilność można ją spokojnie porównywać do niektórych czołgów lekkich, mamy również tutaj jako amunicję podstawową fantastyczne APCR-y niestety coś kosztem czegoś, za to mamy pociski kumulacyjne jako "gold", a jak wiadomo mało kto przepada za tymi pociskami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 840 Graj
To co przepowiada za tym że tego czołgu prawie nie widać w bitwach? Odpowiedź jest prosta, jest to pancerz tego czołgu, niestety taki FV4005, jak i "Godżilla" są w stanie zdjąć nam 3/4 punktów życia lub przy naszym nieszczęściu możemy zejść na jeden strzał, to samo tyczy się jeśli mamy po przeciwnej stronie artylerię, mimo iż penetracja artylerii w World of Tanks jest teraz bardzo słaba i pozbawiona pocisków AP, to nadal jest w stanie bez problemu strzelić w Leoparda za maks obrażeń. Jest to smutne ale prawdziwe Leopard 1 jest bardzo często łakomym kąskiem dla każdego w bitwie, ponieważ nawet "stockowe" VIII poziomy są w stanie bez problemu i bez większego celowania przebić jego pancerz, dlatego nie ma co się dziwić że nie ma tego czołgu tak często w bitwach, a jak jest to przydaje się on głównie do snajpienia dzięki bardzo dobrej penetracji i fenomenalnej celności armaty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1010 Graj
To nie koniec minusów które mnie irytują w tym czołgu, kolejnym właśnie minusem jest jego celność podczas ruchu, niestety celownik przy tak dużej prędkości maksymalnej "rozjeżdża" się, może nie na cały ekran, ale jest zdecydowanie za duży i ciężko coś trafić w ruchu, no chyba że jeździmy wokół jakiegoś pojazdu to wiadomo, a tak to niestety to zaliczam do minusów, a następnym i ostatnim który mnie irytuje to często padające moduły czy załoga, i nie ma tu konkretnej reguły że pada magazyn i tylko magazyn, nie u mnie zawsze pada coś innego i to jest irytujące bo nie wiesz z jakim "setupem" cały czas jeździć. Podsumowując ten pojazd to zdecydowanie mógłby być lepszy i szczerze mówiąc nie chciałbym w nim większego pancerza, ja bym chciał dobrą celność podczas jazdy i znacząco mniej padające moduły czy załogę.
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
5

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
6

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
7

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
8

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
9

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
10

My Free Circus Co to jest za gra? Początek z My Free Circus

Tutorial Kate123
Chat