Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 506 0
08.12.2018

Leopard 1 dlaczego ten czołg umarł?

Ostatnio zajmuję się opisami tylko czołgów które "umarły" w World of Tanks. Nie wiem czym jest to spowodowane ale te czołgi jak dla mnie zasługują na chwilę uwagi. Leopard 1 jest czołgiem średnim X poziomu w Niemieckim drzewku technologicznym, jest to drugi Niemiecki, po E50M, czołg średni X poziomu i tutaj tych dwóch pojazdów nie ma co porównywać, są to zupełnie inne pojazdy, ale dzisiaj Leopard 1. Czołg słynie głównie z najcelniejszego działa w grze, jeśli mówimy o czołgach średnich, posiada fenomenalną mobilność można ją spokojnie porównywać do niektórych czołgów lekkich, mamy również tutaj jako amunicję podstawową fantastyczne APCR-y niestety coś kosztem czegoś, za to mamy pociski kumulacyjne jako "gold", a jak wiadomo mało kto przepada za tymi pociskami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj
To co przepowiada za tym że tego czołgu prawie nie widać w bitwach? Odpowiedź jest prosta, jest to pancerz tego czołgu, niestety taki FV4005, jak i "Godżilla" są w stanie zdjąć nam 3/4 punktów życia lub przy naszym nieszczęściu możemy zejść na jeden strzał, to samo tyczy się jeśli mamy po przeciwnej stronie artylerię, mimo iż penetracja artylerii w World of Tanks jest teraz bardzo słaba i pozbawiona pocisków AP, to nadal jest w stanie bez problemu strzelić w Leoparda za maks obrażeń. Jest to smutne ale prawdziwe Leopard 1 jest bardzo często łakomym kąskiem dla każdego w bitwie, ponieważ nawet "stockowe" VIII poziomy są w stanie bez problemu i bez większego celowania przebić jego pancerz, dlatego nie ma co się dziwić że nie ma tego czołgu tak często w bitwach, a jak jest to przydaje się on głównie do snajpienia dzięki bardzo dobrej penetracji i fenomenalnej celności armaty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj
To nie koniec minusów które mnie irytują w tym czołgu, kolejnym właśnie minusem jest jego celność podczas ruchu, niestety celownik przy tak dużej prędkości maksymalnej "rozjeżdża" się, może nie na cały ekran, ale jest zdecydowanie za duży i ciężko coś trafić w ruchu, no chyba że jeździmy wokół jakiegoś pojazdu to wiadomo, a tak to niestety to zaliczam do minusów, a następnym i ostatnim który mnie irytuje to często padające moduły czy załoga, i nie ma tu konkretnej reguły że pada magazyn i tylko magazyn, nie u mnie zawsze pada coś innego i to jest irytujące bo nie wiesz z jakim "setupem" cały czas jeździć. Podsumowując ten pojazd to zdecydowanie mógłby być lepszy i szczerze mówiąc nie chciałbym w nim większego pancerza, ja bym chciał dobrą celność podczas jazdy i znacząco mniej padające moduły czy załogę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
2

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
3

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
4

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
5

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
8

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
9

10 najlepszych twórców gier według... twórców gier!

Poradnik aligdansk
10

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
Chat