Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 5 4832 0
08.08.2017

Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Zastanawialiście się kiedyś czy istnieją jakieś serwery survival na których gra dużo osób? A może mieliście ochotę ze znajomymi pograć na jakimś serwerze jednak nie wiedzieliście jaki wybrać? Na te nurtujące pytania postaram się dziś odpowiedzieć.. Nie przedłużając zapraszam do czytania :)

Jednym z najbardziej grywalnych serwerów jest craftcore.pl
Craftcore jest serwerem opartym o autorskie rozwiązania, pluginy itp. Ciekawe eventy na serwerze. Na trwającej aktualnie X edycji nikt się nie spodziewał, że klucze, które można zakupić na ich stronie, będą na evencie z... ŁOWIENIA. Tak z łowienia. Dziwne nie? Event zazwyczaj trwa pół godziny, więc parę kluczyków mamy szansę wyłowić :)
Przechodząc do sedna.. Survival, serwer mediumhc, mnóstwo slotów, potężne maszyny dedykowane potrafiące utrzymać 5 tysięcy osób.
Rozgrywka opiera się na uzbieraniu potrzebnych przedmiotów do założenia gildii, założenie gildii trwa chwilę, po tym wszystkim musimy zbudować nasz cuboid, ogarnąć go itp.
Przez pierwsze 5-6 dni TNT jest wyłączone.. Z jakiego to powodu? Już tłumaczę.. Na każdej edycji craftcore jest event na najładniej zbudowany zamek..
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wszystkie zamki możecie zobaczyć na stronie craftcore.
Ale też dodam, że TNT nie jest tak całkowicie wyłączone, ponieważ gildie grające na tzw. "nóżki" mają włączone TNT od każdego poziomu, niezależnie od tego czy budują zamek czy nie. Administracja jak znajdzie taką gildię, zaprasza lidera na teamspeaka i ustalają ze sobą czy włączają TNT czy nóżki zostaną usunięte z cuboida. Serwer craftcore walczy także ze polską społecznością minecrafta. Czemu? Edycje kiedyś trwały po 2-3 dni.. A po tych wszystkich staraniach? Do dzisiaj na craftcorze jest cały serwer zapełniony graczami więc już można stwierdzić, że polska społeczność została zmieniona.. Za to duży plus dla nich. Craftcore także potrafi udowodnić graczom, że serwer nie jest "pod hajs".. Jak to udowadniają? Na jubileuszowej, X edycji nie było sklepu czyli serwer został opłacony w 100% ale z tej edycji craftcore nic nie zarobił. Była to druga taka edycja, która była bez sklepu. Coś pięknego :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Serwer posiada panel, w którym zgłaszamy właśnie wszelakie błędy dotyczące serwera oraz zgłaszamy też cuboidy, które mają nóżki. Na stronie także możemy zobaczyć TOP10 punktów graczy, TOP10 gildii, wykopanego obsydianu, zabitych pająków, najdłuższy czas gry.
Na teamspeaku możemy także podzielić się własnymi propozycjami na serwer, jakimiś ciekawymi pomysłami itp.
Dodam też, że za zajęcie byle jakiego miejsca w evencie na zamki są niesamowite nagrody. Na XI edycji, 1 miejsce wygrało:
- pizza dla lidera
- 3 pary skrzydeł (skrzydełka są ciężkie do zdobycia, wręcz niemożliwe. Można je zdobyć tylko w konkursach oraz eventach na serwerach)
- 25 VIP'ów
- 25 Disco Zbroi
- 6 kilofów 6/3/3 - wydajność 6.. Jest to kilof, którego nie zdobędziemy tak o. Musimy trafić go ze skrzynki, a żeby otworzyć skrzynkę musimy posiadać klucz, który możemy kupić czy też zdobyć w eventach opisanych wyżej :)
- 64 kluczy (do podziału na gildie)

Innych miejsc nie będę opisywał, bo to zajęło by cały artykuł.. Ale TOP10 nie różniło się nagrodami oprócz zmniejszeniem rozdanych disco zbroi oraz VIP'ów.

Mam nadzieję, że zachęcę Was do zagrania właśnie na craftcorze..
IP SERWERA: CRAFTCORE.PL
5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
3

Margonem Jak zdobyć swoją pierwszą legendę?

Poradnik Eton
4

Minecraft Kilka przydatnych rzeczy o minecrafcie!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
5

Zula Zula-recenzja gry podobnej do CS:GO

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Roblox Murder Mystery 2 - podstawy

Poradnik oAndrzej
7

Tennis Mania A gdyby tak rzucić wszystko i zagrać w tenisa?

Tutorial Frikoo
8

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
10

Aion Aion - Wszystko i nic o klasach postaci

Poradnik Aeno
Chat