Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
5.0 1 23 0
21.07.2021

Zostań piłkarzem w Football Team

Football Team to gra, którą poznałam przez przez stronę bananki.pl. Jest to bardzo prosta w obsłudze gra przeglądarkowa. To duży plus, ponieważ nie musisz tracić miejsca na dysku swojego komputera aby cieszyć się darmową rozgrywką. Nie jestem fanem piłki nożnej jednak ta gra bardzo mi się spodobała. Football Team to gra w języku polskim. To duża zaleta jeśli ktoś nie mówi po angielsku. Gra opiera się głównie na rozwijaniu kariery naszego zawodnika. Początkujący gracz ma możliwość wybrać pozycje na boisku, na jakiej chce wyszkolić swojego przyszłego mistrza. Na załączonym zdjęciu widać, że gra jest bardzo rozbudowana. Podstawowe czynności jakie możemy wykonywać naszym zawodnikiem to: trening indywidualny, trening klubowy, praca, zadania i wymiana przedmiotów. Trening naszego zawodnika jest najważniejszy. Dzięki temu szybko wbijamy kolejne poziomy oraz, oczywiście podnosimy jego umiejętności. Im wyższy poziom zawodnika tym do lepszego klubu może on dołączyć. Drużyny piłkarskie podzielone są na ligi.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Trening naszego zawodnika opiera się na wielu umiejętnościach. Możemy ulepszyć naszego piłkarza w takich kategoriach jak: gra ofensywna, gra defensywna, rozgrywanie, kondycja. czytanie gry, stałe fragmenty oraz skuteczność. Ćwiczenie naszego zawodnika kosztuje jego energie oraz finanse. Trening umożliwia nam również naukę trików. Mamy 15 różnych możliwych sztuczek do spróbowania. Uważam, że jest to bardzo ciekawa opcja dla fanów footballu. Bardzo ciekawą opcją są również treningi grupowe. W ten sposób możemy współpracować z prawdziwymi ludźmi z różnych stron świata. Udoskonalanie się w treningu grupowym jest konieczne jeśli marzymy o cudownej karierze naszego zawodnika. Kolejnym wartym uwagi wątkiem są paczki. Paczki zawierają elementy stroju, które pomagają ulepszyć naszego gracza. W grze istnieją 3 rodzaje paczek. Są one koloru brązowego, srebrnego i złotego. Każdy kolor odpowiada innej jakości paczki. Złota jest najlepsza.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Każdy kolor odpowiada innej jakości paczki. Paczki otwieramy kluczami które możemy otrzymać lub kupić. W paczkach mamy możliwość wylosowania przedmiotów. Przedmioty jakie możemy wylosować to części stroju piłkarza różnych drużyn. Są to korki, spodenki, koszulka, getry. Każdy przedmiot posiada indywidualną wartość która dodaje graczowi danej umiejętności, np. prędkość, kondycja, rozgrywanie. Jest to bardzo ciekawy element tej gry ponieważ w ten sposób możemy nauczyć się jak wygląda strój lub barwy danego kraju.

W grze występują również ligi.

Nasz gra ma również możliwość podjęcia pracy, pieniądze są bardzo potrzebne aby nasz zawodnik mógł się dobrze rozwijać. Praca kosztuje naszego gracza energię.

Podsumowując gra jest bardzo prosta w obsłudze, intuicyjne można poradzić sobie z różnymi zdaniami. Polecam te grę dla młodszych i starszych fanów piłki nożnej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. To dobry wybór dla kilkugodzinnej rozrywki.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mamitika

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

Wole kontrrewolucje ! Homefront: The Revolution

Recenzja Tybero
3

World of Tanks Najlepsze czołgi na początek rozgrywki porady

Poradnik Hasający
4

Forza Horizon 3 - recenzja

Recenzja kabev1
5

Eldarya Eldarya, czyli twoja własna, romantyczna przygoda w świecie magii!

Recenzja risulu
6

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
7

Kultowa, nieśmiertelna gra pasjans

Recenzja LiquidSnake
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2-Czyli gra z bogatą historią.

Recenzja Myszu PL
9

World of Tanks Leopard 1 dlaczego ten czołg umarł?

Recenzja ChUcKxPoMpA
10

League of Legends Soraka - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat