Jak to działa
5.0 2 389 0
20.08.2017

The Sims 4- gra, w której możemy wszystko stworzyć.

Każda z części serii Sims wraz z wejściem na rynkowy świat gier, od razu staje się miedzynarodowym hitem. Tak samo jej czwarta odsłona przyciągnęła przed ekrany monitorów kolejne miliony graczy. Skąd powodzenie następnej części ? Niewątpliwie zmiany, które zostały wprowadzone jeszcze bardziej uatrakcyjniły rozgrywkę, przez co można bawić się grą jeszcze dłużej niż w poprzednich odsłonach. Chociaż w przeciwieństwie do Sims 3, świat postaci nie jest otwarty, nie zmienia to znaczaco przyjemności sterowania życiem swoich wirtualnych rodzin. Zdecydowanym plusem są nowe możliwości tworzenia simów- wyglądają oni naturalnie biorąc pod uwagę proporcje (grubsi simowie nie mają tylko dużego brzucha, a posiadają również grube nogi, ręce czy nawet stopy) , możemy dokładniej dobrać odpowiedni głos oraz styl poruszania się.
Przeprowadzone aktualizacje niweluja podział strojów na damsko-męskie, co spotkało się zarówno z przychylnymi jak i negatywnymi opiniami. Nasze simy potrafią być również samodzielniejsze (same zaspokajają swoje potrzeby), relacje z innymi są trwalsze poprzez ich solidniejsze budowanie. Nastrój z dawnych części daje charakterystyczna muzyka, która towarzyszy nam praktycznie od samego początku serii. Wizualnie gra wygląda dużo lepiej niż poprzednie części, postacie są bardzo naturalne (nie wyglądają jak lalki). Również zmienił się system urządzania domu lub mieszkania (w obecnej odsłonie możemy układać meble skosem co często pozwala zachować więcej miejsca i sprawia, że takie pomieszczenie staję się dużo atrakcyjniejsze). W The Sims 4 jest ogromny wybór jeśli chodzi o tapety i inne artykuły związane z urządzaniem domu.
Moim zdaniem nowa odsłona kultowej serii od EA posiada swoje plusy i minusy. Poniżej wymienie Wam niektóre z nich, ale pamiętajcie, że to tylko moja prywatna opinia.

Zalety:
- większa modyfikacja simów
- bardzo ładna grafika
- dużo ubrań
- spora ilość karier do wybrania
- ciekawe dodatki i mody
- dobra oprawa muzyczna
- mnóstwo mebli i akcesorii

Wady:
- zamknięty świat postaci
- brak samochodów w podstawowej wersji

The Sims 4 jest grą, w której każdy znajdzie coś dla siebie i niewątpliwie nie będzie się nudził, a najwierniejsi fani będą bardzo zadowoleni z tej gry. Osobiście bardzo polecam omawianą grę, można się przy niej świetnie bawić i zachęcam do zabawy.
Podsumowując- każdy kto polubił porzednie wersje, także będzie zadowolony z najnowszej. Zatem- konstruktorzy nowych simow, posesji, karier- do dzieła !
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez MichK

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

10 Gier na słabszy komputer 2018

Video ChceBanana
2

Roblox Roblox Lumber Tycoon 2 Jak zdobyć czerwone drewno (Lava Wood)

Poradnik LOGIN
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

MovieStarPlanet MSP MSP - Najskuteczniejsze sposoby na fame!

Poradnik bananamother
5

Brawlhalla, gra inspirowana Super Smash Bros

Recenzja Dawid035
6

Rail Nation Najlepsze lokomotywy

Poradnik buzryk
7

SKILL - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
8

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
9

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
10

World of Tanks World of Tanks - Dlaczego i jak zażyna się kurę znoszącą złote jajka

Recenzja Zani5
Discord