Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 2 2639 0
10.11.2017

Rammus kręć się kręć!

Witam
Jak wiadomo już bardzo długo w mecie aktualnie są tanky postacie. Rammus świetnie sobie radzi, ale dlaczego? Zdarza się, że w przeciwnym teamie trafi się full ad team, czyli przykładowo jakiś zed na midzie, na jungli master itd. Rammus dzięki stackowaniu pancerza otrzymuję dodatkowe obrażenia fizyczne przez co jest bardzo silny przeciwko takim kompozycjom. W early game ma dość słaby clear w jungli póki nie złoży tych płomieni co są przy sunfire cape. Słaby clear w early game wynagradza genialnymi gankami dzięki tautowi i kulce, która pozwala mu się o wiele szybciej poruszać na mapie. Ja osobiście jakbym widział przeciwny team i ich full ad kompozycje w ciemno pickowałbym Rammusa i grał do late game, gdzie potem takie kompozycje zazwyczaj słabną aż w końcu przegrywają grę. Postać bardzo denerwująca wszelkich ad assasynów, zdecydowanie polecam.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Składając build w jungli na Rammusa teoretycznie powinno się full pancerz, ale wiadomo nie zawsze trafiają się full ad kompozycję. Buty składamy zależnie od przeciwnika, czyli obrażenia magiczne lub fizyczne to mercury lub ninja tabi. Wzmacniamy smite cinderhulkiem, ponieważ daję nam szybszy clear w jungli i jakieś nieduże obrażenia. Thormail jest świetny gdy w przeciwnym teamie jest full ad kompozycja bądź najedzony strzelec. Ostatecznie gdy gramy przeciwko postaciom zadające obrażenia magiczne można kupić adaptive helm, który zmniejsza obrażenia od postaci polegających na kombo takich jak ryze, leblanc itd. Plemienna zbroja zwiększa nasze zdrowie, ale najpierw trzeba przed nią złożyć parę innych przedmiotów, aby wykorzystać jej efekt pasywny. Gdy nasz support nie złoży solari możemy my to zrobić bo daję nam fajne statystyki poza aktywnym shieldem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Rammus jak każdy tank musi się skalować, a co za tym idzie farmić w jungli. Zanim zgankujemy musimy się zastanowić 2 razy czy warto, ponieważ możemy stracić nasz cenny czas na nieudany gank zamiast przeznaczyć go na farmienie. Gdy chcemy zgankować odpalamy kulkę pod "q" potem taunt z "e" i tarczę z "w", która zadaję obrażenia, ale niestety nasz slowuję. Gdy mamy naszą superumiejętność musimy pamiętać, że działa na budowle. Warto po udanym ganku gdy chcemy coś spushować odpalić nasze "r" przy wieży dzięki czemu szybciej ją zniszczymy. Grając rammusem trzeba nastawić się na długą grę, więc gdy mamy w naszym teamie postacie silne tylko w early game może być krucho. Warto pod uwagę wziąć przeciwny team jeśli maja obrażenia zależne od zdrowia będzie nie najlepiej. Dobrym przykładem jest vayne, która znana jest z tego, że radzi sobie dość dobrze z tankami.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

League of Legends Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

Recenzja dzulson2003
3

Opera GX | Gaming Browser OperaGX -dobra przeglądarka.

Recenzja Donfutamadryt
4

League of Legends Patch 7.14 Warwick Jungle - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
5

SAO's Legend Recenzja gry SAO's Legend

Recenzja Damix_1
6

Stadia gry

Recenzja TurboBagiety
7

Naruto Online Jak stać się dobry ?

Poradnik KarPal
8

Titan Quest Anninversary Edition

Recenzja Gremlininio
9

League of Legends Poradnik jak wyjść z BRĄZU/SILVERA + porady dotyczące gry

Poradnik pk_14
10

World of Tanks Jaki najlepiej wybrać czołg

Poradnik Kub77a
Chat