Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 2303 0
09.09.2017

Jak utrzymać się na swojej randze i piąć się wyżej? (sposoby)

Witam, jest to mój pierwszy poradnik (mam nadzieje, że również nie ostatni :D) i dziś chciałbym poruszyć temat, który przez niektórych graczy dalej może być nie rozwiązany, dlatego też teraz postaram się w miarę możliwości rozwiać niektóre wątpliwości, zapraszam :)
P.S prawie bym zapomniał, jeśli się spodoba nie zapomnij zostawić czegoś po sobie ^-^

Nadchodzi pewien czas u większości z graczy, że po pewnym czasie gry czuje się komfortowo w swojej randze i bardzo by nie chciał spadku (aczkolwiek grając z tzw. "randomami" nie zawsze możemy trafić na drużynę, która spełniałaby nasze oczekiwania), dlatego też w tym poradniku postaram się pomóc takim osobom by chociaż w jakimś stopniu mogły uniknąć spadku. Oczywiście jest to tylko mój punkt widzenia i wielu z was może się z nim nie zgodzić, ale w końcu każdy z nas patrzy inaczej na pewne sprawy. Ale więcej już nie przedłużając zapraszam !
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
A więc tak, przede wszystkim jeśli chcemy dobrze grać w naszych mm'ach, powinniśmy zawsze przed pierwszą rozgrywką poświęcić co najmniej np. 1h, ze względu na to iż po takim czasie mamy pewność, że na pewno coś ustrzelimy na meczu już turniejowym. Dodam też, że na mapach których warto się rozgrzewać według mnie są wszelkiego rodzaju aim mapy (znajdziemy je bez problemu na serwerach społeczności i warsztacie). Jednak warto zapamiętać, że najlepiej się rozgrzewamy na normalnych graczach, więc polecam grać na arenach 1 vs 1 lub zagrać mecz uproszczony i przygotować się na mapę którą chcielibyśmy zagrać jako pierwszą.
następnym czynnikiem, który wpłynie na naszą grę, będzie zachowanie w trakcie mm'ów. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że za sprawą dużej ilości nerwów w trakcie meczu ciężej się nam skupić, przez to właśnie robimy potem błędy na które reagujemy jeszcze większą ilością nerwów i wtedy uprzykrzamy i grę swoim kolegom z drużyny, a i my tracimy całą zabawę z gry. Dlatego pamiętajcie, że nawet jeśli przegrywacie, dawajcie z siebie wszystko bo nawet najgorszą sytuacje idzie obrócić na swoją korzyść, ale nerwy w niczym nam niestety nie pomogą. W końcu CS:GO to gra przy której macie się dobrze bawić :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Skoro już jesteśmy na ostatniej tabelce, to dodam też, że warto mieć zawsze znajomych którzy z wami chętnie pograją, każdy wie, że z znajomym szybciej się dogadamy i pośmiejemy niż np. z ruskiem lub inną osobą zza granicy :)
Poruszając na koniec trochę inny już teraz krótszy temat, czyli "Co należy zrobić by piąć się wyżej sillem". Otóż jest to bardzo proste przede wszystkim, powinniśmy stosować te 3 zasadnicze punkty, które miałem okazje omówić w miarę krótko, lecz mm nadzieję, że z sensem. Po za tym jest jeszcze parę innych czynników, z którymi się warto zapoznać np:
-trenować swój recoil
-oglądać pro playerów
-stosować się do porad wyższych rang, jeżeli takowe uważacie za dobre
-map data (jeśli pomyliłem termin z góry przepraszam) czyli dokładne zapoznanie się z mapą, miejscówkami, miejscami na których najczęściej stoi przeciwnik lub które najczęściej skraca, to już niestety możemy opanować tylko i wyłącznie grając :)
-smoke'i i fleshe również warto znać na mapie

Cóż jest jeszcze parę innych czynników, ale po co mam już dalej zanudzać, wydaje mi się, że te najważniejsze wymieniłem. Jeżeli nie proszę mnie poprawić i dodać od siebie co wy byście jeszcze dodali do tego poradnika. Dodam również jeszcze raz, że jest to tylko i wyłącznie mój własny pogląd na ten o to temat, jeśli chcesz się podzielić swoimi poglądami zapraszam do dyskusji w komentarzu. Dziękuje za uwagę, mam nadzieje, że poradnik się przydał, życzę samych headshotów ;)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ladwan5

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Kholat - zajefajna gra!

Recenzja EnCyklo_
2

Jak zdobywać bananki w prosty sposób? - Poradnik #1

Poradnik Bobx
3

Star Wars : Battlefront 2 - recenzja

Recenzja Nothingheart
4

Star Wars The Old Republic Star Wars: The Old Republic

Poradnik bananek_bananowski
5

Clash of Clans Clash of Clans: Wciągająca mieszanka strategii i walki

Recenzja Eton
6

Eternal Edge+ Prologue Recenzja bezpłatnej gry na Steam

Recenzja xKuler
7

Fortnite Fortnite - Recenzja Gry

Recenzja hinc14
8

MovieStarPlanet MSP Oszuści na MovieStarPlanet

Poradnik Candy1979
9

League of Legends 3 najlepszych supportów dla Luciana w League of Legends!

Poradnik Oszang
10

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
Chat