Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 149 0
26.12.2021

Roblox Gra- co to jest i recenzja

Roblox to Gra stworzona w 2006 roku amerykańskie studio Roblox Corporation. W robloxie jest dużo gier które może każdy stworzyć, jest to prawie najpopularniejsza gra na świecie. To gra multiplayer grają w trę grę ludzie z całego świata obecnie jest tam zarejestrowanych więcej niż 100 milionów osób.
Kategoria wiekowa 7 lat. Roblox nie jest klasyczną „grą”, którą instalujesz na twardym dysku. Jest to darmowa platforma do tworzenia własnych gier, tzw. „piaskownica” dzięki której gracze mogą w kreatywny sposób organizować własne zasady rozgrywki i dzielić się swoim dziełem z innymi użytkownikami. Ze względu na wieloosobową rozgrywkę, Roblox stał się także wirtualną platformą społecznościową, w której młodzież może się spotykać i wspólnie brać udział w wybranej przez siebie grze. Roblox nie jest nową grą, ponieważ rozpoczął swoje życie już w 2006 roku. Jego twórcom nie udało się jednak przebić na listy najczęściej uruchamianych gier tj. Half-Life 2, GTA San Andreas czy Battlefield 2, które miały swoje premiery w podobnym czasie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Co to robuxy i jak je zdobywać

jest to waluta w Robloxie dzięki której możesz zmieniać swój Avatar lub kupować Gamepassy w grach.

Robuxy się kupuje ale dzięki stronie Bananki.pl za granie w robloxa lub w inne gry można zdobywać bananki puzniej jak maż wystarczająco dużo bananów może je wymieniać na robuxy. 26 września 2008 roku dodali na swoją stronę możliwość kupna robux. Możliwość kupna robux w aplikacji na telefon powstała jednak 4 lata później, a dokładnie 11 grudnia 2012 roku. Robux można zdobyć również poprzez wykupienie specjalnej karty o nazwie ROBLOX Card, można ją kupić w sklepach: 7-Eleven, GameStop, Walmart, Toys R Us, f.y.e, Target, Best Buy, CVS/Pharmacy oraz Future Shop (karty są dostępne tylko w Anglii, Kanadzie oraz w Stanach Zjednoczonych). Użytkownicy posiadający członkostwo premium za każdy zakup dostają dodatkowe robux. Do niedawna gracze do zakupu Robux mogli używać Rixty, teraz jednak opcja ta została usunięta a jedyną możliwością zakupu Robux dla graczy nie posiadających karty kredytowej jest użycie wersji mobilnej w której możemy zakupić Robux poprzez PSC.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gram już w tą grę od 7 lat i mi się bardzo podoba i zachęcam do grania w nią a moja ulubiona gra w robloxie to jaibreak.

Dzięki stronie roblox możemy zrobić wiele: pograć w różnego typu gry, poznać nowych znajomych oraz tworzymy nasza postać. Jest to strona która jest dla każdego w różnym wieku.

W poniższym artykule są moje ulubione gry w które za pomocą roblox możemy zagrać.<<< TOP 5 - Speed Simulator >>>

Jak nazwa wskazuje jest to simulator. W grze pokonujemy różne lv, kupujemy pety, które pomagają nam w zbieraniu szybkości, rywalizujemy ze znajomymi lub z ludzmi z serwera i wiele innych rzeczy. Gra jest bardo rozbudowana, co daje nam więcej osiągnięć, które musimy pokonać do TOP 50. Moja ocena gry 7,5/10, więc w moim zestawieniu jest na miejscu 5.Dodane zostało wiele nowych lokalizacji, nowy dom, szybkość auta jest większa, mapa na której jest ukazane wszystkie lokalizacje, użytkownicy oraz został wprowadzony GPS.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Aalann5

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
2

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
3

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
4

Analiza wydajności gry Hitman 3 na PC

Recenzja Zekariya
5

League of Legends Nautilus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Hero Zero Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Recenzja SHITTO
7

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
8

Czy warto czekać - Cyberpunk 2077?

Poradnik TurboBagiety
9

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
10

Bloodborne - "dar od bogów"

Recenzja PapecThe
Chat