Jak to działa
Przejdź do gry Wauies
Wauies
5.0 1 1162 0
25.06.2017

Coś dla "handlowców" kochających zwierzęta - Wauies !

Jak widzicie większość gier które recenzuje pochodzą od niemieckiego koncernu Upjers. Przypadek ? Nie. Po prostu lubię formę gier jakie oferują. Czas wziąć pod lupę Wauies - familijna grę symulacyjną, w której to gracz wciela się w rolę właściciela sklepu zoologicznego. Głównym zadaniem jest osiągnięcie sukcesu ekonomicznego poprzez wykonywanie pobocznych zadań, jak rozbudowa sklepu, powiększanie jego asortymentu, sprzedaż zwierzaków.
Oczywiście sprawa wcale nie jest taka prosta. Oprócz dbałości o rozwój naszego interesu, musimy zadbać również o potrzeby zwierząt dostępnych w naszym sklepie ( karmić je, czesać, bawić się z nimi ) oraz o dekoracje w sklepie, by czuły się tam komfortowo; ale także zaspokajać potrzeby naszych klientów ( toalety, dekoracje ).
Pomimo że gra jest produkcji niemieckiej, bez żadnego problemu możemy zagrać w nią w polskiej wersji językowej i to przy użyciu przeglądarki.
Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest prowadzić taki sklep ?! Teraz masz okazję to sprawdzić i to całkowicie za darmo !
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak na grę od Upjers, Wauies ma zupełnie inną szatę graficzną, pozostałe moduły natomiast są bez zmian ( interfejs niczym nie różni się od tego w My Little Farmies czy też My Sunny Resort ).
Fabuła również jest podobna, celem jest osiągnięcie sukcesu naszego przedsiębiorstwa.
Jak w każdej upjersowej grze tego typu, mamy pomocnika który pomaga prowadzić nam naszą firmę - a jest nim ( UWAGA ! UWAGA ! ) pies, którego imię i płeć możesz wybrać sobie sam ( całe szczęście ). Nasz pieseł pomaga nam w "uszczęśliwianiu klientów" ( gdy nad klientem widnieje różowa chmurka z psią łapką w tle, po kliknięciu przyciskiem myszy, pies biegnie tę osobę uszcześliwić ).
Standardowo na początku gry w stawianiu pierwszych kroków pomaga nam dość szczegółowy samouczek, który pokazuje nam wszystkie najważniejsze funkcje gry i wypełnia z nami pierwsze questy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra jest oczywiście banalnie prosta ( zakładam, że przeznaczona jest dla dzieci w wieku szkolnym ). Tutaj również wykonujemy zadania, ale nie wymagają one od nas specjalnego zaangażowania ( trzeba coś kupić, coś sprzedać, ustawić dekorację ).
Zdecydowaną zaletą jak dla mnie jest to, że na jednym koncie Upjers możemy korzystać z ich całej oferty gier przy pomocy jednego loginu lub hasła ( jeżeli posiadamy już konto na Upjers.com i rejestrujemy się do kolejnej gry, do naszego profilu zostanie ona przypisana automatycznie ).
Kolejna zaleta to możliwość gry w trybie pełnoekranowym, co pozwala na lepszy ogląd sytuacji w naszym sklepie. Pomaga nam w tym również funkcja zmniejszenia i zwiększenia widoku naszego sklepu.
Następne udogodnienie to zbieranie kart, gdzie za uzbieranie wszystkich części możemy liczyć na ciekawy przedmiot za darmo.
Za małe pieniądze możemy również rozszerzać swoją hodowlę rozmnażając nasze zwierzaki.

Jedyny minus tej gry jak dla Mnie to zbytni infantylizm, natomiast graficznie i technicznie uważam Wauies za jedną z lepszych gier ( pod tym względem ) firmy Upjers.
4/5
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lollfa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
5

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
6

Football Manager 2018

Recenzja Musik
7

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
8

Castlevania: Lords of Shadow - Reboot idealny?

Recenzja LiquidSnake
9

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
10

Duke Nukem Forever - co poszło nie tak?

Recenzja BLAZEJ1
Chat