Jak to działa
Przejdź do gry Wauies
Wauies
5.0 1 2268 0
25.06.2017

Coś dla "handlowców" kochających zwierzęta - Wauies !

Jak widzicie większość gier które recenzuje pochodzą od niemieckiego koncernu Upjers. Przypadek ? Nie. Po prostu lubię formę gier jakie oferują. Czas wziąć pod lupę Wauies - familijna grę symulacyjną, w której to gracz wciela się w rolę właściciela sklepu zoologicznego. Głównym zadaniem jest osiągnięcie sukcesu ekonomicznego poprzez wykonywanie pobocznych zadań, jak rozbudowa sklepu, powiększanie jego asortymentu, sprzedaż zwierzaków.
Oczywiście sprawa wcale nie jest taka prosta. Oprócz dbałości o rozwój naszego interesu, musimy zadbać również o potrzeby zwierząt dostępnych w naszym sklepie ( karmić je, czesać, bawić się z nimi ) oraz o dekoracje w sklepie, by czuły się tam komfortowo; ale także zaspokajać potrzeby naszych klientów ( toalety, dekoracje ).
Pomimo że gra jest produkcji niemieckiej, bez żadnego problemu możemy zagrać w nią w polskiej wersji językowej i to przy użyciu przeglądarki.
Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest prowadzić taki sklep ?! Teraz masz okazję to sprawdzić i to całkowicie za darmo !
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak na grę od Upjers, Wauies ma zupełnie inną szatę graficzną, pozostałe moduły natomiast są bez zmian ( interfejs niczym nie różni się od tego w My Little Farmies czy też My Sunny Resort ).
Fabuła również jest podobna, celem jest osiągnięcie sukcesu naszego przedsiębiorstwa.
Jak w każdej upjersowej grze tego typu, mamy pomocnika który pomaga prowadzić nam naszą firmę - a jest nim ( UWAGA ! UWAGA ! ) pies, którego imię i płeć możesz wybrać sobie sam ( całe szczęście ). Nasz pieseł pomaga nam w "uszczęśliwianiu klientów" ( gdy nad klientem widnieje różowa chmurka z psią łapką w tle, po kliknięciu przyciskiem myszy, pies biegnie tę osobę uszcześliwić ).
Standardowo na początku gry w stawianiu pierwszych kroków pomaga nam dość szczegółowy samouczek, który pokazuje nam wszystkie najważniejsze funkcje gry i wypełnia z nami pierwsze questy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra jest oczywiście banalnie prosta ( zakładam, że przeznaczona jest dla dzieci w wieku szkolnym ). Tutaj również wykonujemy zadania, ale nie wymagają one od nas specjalnego zaangażowania ( trzeba coś kupić, coś sprzedać, ustawić dekorację ).
Zdecydowaną zaletą jak dla mnie jest to, że na jednym koncie Upjers możemy korzystać z ich całej oferty gier przy pomocy jednego loginu lub hasła ( jeżeli posiadamy już konto na Upjers.com i rejestrujemy się do kolejnej gry, do naszego profilu zostanie ona przypisana automatycznie ).
Kolejna zaleta to możliwość gry w trybie pełnoekranowym, co pozwala na lepszy ogląd sytuacji w naszym sklepie. Pomaga nam w tym również funkcja zmniejszenia i zwiększenia widoku naszego sklepu.
Następne udogodnienie to zbieranie kart, gdzie za uzbieranie wszystkich części możemy liczyć na ciekawy przedmiot za darmo.
Za małe pieniądze możemy również rozszerzać swoją hodowlę rozmnażając nasze zwierzaki.

Jedyny minus tej gry jak dla Mnie to zbytni infantylizm, natomiast graficznie i technicznie uważam Wauies za jedną z lepszych gier ( pod tym względem ) firmy Upjers.
4/5
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lollfa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

MovieStarPlanet MSP Czy gra MSP jest fajna? MSP, czy MSP2?

Recenzja Lea2212
3

Recenzja DLC Scandinavia oraz DLC Going East! do Euro Truck Simulator 2

Recenzja Pan_Czeresnia
4

Roblox Roblox Niesamowita gra

Recenzja ENZO_GAEMING123
5

ENLISTED Enlisted czy Heroes and Generals-która gra jest lepsza?

Recenzja Dercik90
6

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Fame na MSP

Poradnik Lolz1232
7

CSGO Prime (B2P) EnVyUs - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
9

Brawl Stars Brawl stars -gra mobilna

Recenzja bloodis_xd
10

Margonem Jak szybko zarobić pieniądze?

Poradnik Untouched
Chat