Jak to działa
Przejdź do gry Drakensang Online
Drakensang Online
1 0 329 0
02.07.2017

Drakensang Online-Najlepszy RPG w jaki grałem?

Jak już jest w tytule, Drakensang Online to gra typu RPG, w której wybieramy jedną z kilku niezwykłych,a może i właśnie zwykłych postaci, bo kiedy zakładałem konto (a było to kilka lat temu) istniały tylko 4 klasyczne postacie: Rycerz, Mag, Elf (?)(nie pamiętam dobrze) i dostępny tylko premium Parowy Mechanikus.
Mi osobiście do gustu przypadł Mag i to właśnie tą postać rozwijałem i nadal rozwijam. Dobrze pamiętam swoje początki, kiedy godzinami (nie przesadzam) biegałem między pierwszą wioską a Kingshill, by wypełnić misje, zbierać przedmioty, zarabiać. Najbardziej podobały mi się misje typu polowania, bo gobliny były bardzo łatwe do pokonania, a potworków masa.
Wracając, Drakensang jest grą stale aktualizowaną, posiada wiele misji pobocznych jak i głównych. Są tryby PvP i PvE. Dodatkowo co jakiś czas są organizowane specjalne event-y, które dodatkowo zachęcają do gry(głównie specjale nagrody).Sterowanie jest także przyjemne, bo wystarczy kliknąć w miejsce, w które postać ma się udać. Co do samego systemu walki. to odrobinę się w nim mieszam, gdyż wszelkie kierunki ataku są ustalane za pomocą muszki ( a ja z powodu dłuższej przerwy straciłem orientację).
Moim zdaniem Drakensang Online zasługuje na tytuł jednego z najlepszych gier RPG. Mało istotna fabuła, ale rozmaici przeciwnicy, mini bossowie, bossowie, misje, lokacje (jestem na 37 poziomie na 50 a nadal nie zwiedziłem połowy, ze względu na ilość misji w danej lokacji), świetny system rozbudowy postaci, a także stale aktualizowany serwer (w ciągu roku doszły 2/3 obszary do eksploracji- każdy obszar ma mniej więcej po 10-15 osobnych lokacji).
Dla mnie jak już wspominałem gra 5/5.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tu jest mała prezentacja mojego EQ. Jak widać Mam kilka przedmiotów legendarnych, a także unikatowych. Niestety jako ze nie znalazłem jeszcze zamienników dla pierścieni, to chodzę z nisko levelowymi pierścieniami, które jak dotąd są nie do zamienienia. Oczywiście nie wpływa to wcale na siłę postaci. W moim EQ widać także mnóstwo przedmiotów do questów. Niestety miejsca jest mało, a dodatkowe sloty niestety kosztują i nie są w cale tanie, ale czego się nie robi dla luksusów? GUI jak widać nie jest specjalnie trudne do ogarnięcia. Wszystkie nazwy i funkcje są widoczne zaraz po najechaniu na nie kursorem myszki. Dolny pasek(od lewa): przycisk powrotu do ostatnio zwiedzonego miasta, kula życia, pasek umiejętności- aktywowane cyframi 1-7 te aktywowane myszką, dalej wierzchowiec, mana(w moim przypadku) i slot na bustery.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak już wspominałem system walki nie jest trudny do ogarnięcia, wystarczy tylko klikać, a przy tym wciskać na klawiaturze numerki specjalnych umiejętności. Tu akurat pokazowo walczę z mini bossem lokacji Wulkan Saviusa -tryb zwykły. Niestety potworki nie są specjalnie łatwe do pokonania, a przy tym upierdliwe przy walce z mini bossem. Tu oberwałem ok. 4 razy strzałą i już straciłem połowę HP, dlatego najpierw preferuję najpierw ubić te małe gnojki. na środku zdjęcia widać także złotą skrzynkę, która zawiera legendarny przedmiot i specjalną walutę w grze. Niestety nie można jej tak łatwo otworzyć, bowiem potrzeba specjalnych wytrychów(teraz tylko do kupienia, ewentualnie bardzo rzadko wypada 1 z potworków, na na otwarcie zwykłej skrzynki potrzeba 20). Muszę też dodać, że sam osobiście nigdy nie trafiłem w nich nic dobrego.
Drakensang Online-Najlepszy RPG w jaki grałem? 5.0 1
1 0
Art napisany przez Kosmo_xD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
5

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
6

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
7

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

„Ten artykuł został odrzucony” - Błędy.

Poradnik ketty
Discord