Jak to działa

Drakensang Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Drakensang Online

Drakensang Online jest kontynuacją popularnego na całym świecie cyklu fantasy Drakensang. Tym razem możesz dołączyć do tej gry MMORPG z poziomu przeglądarki.

Jeśli klimaty Diablo to Twoja bajka, to Drakensang Online tym bardziej przypadnie Ci do gustu. Świat tej gry MMO jest podzielony na miasta, w których możesz kupować sprzęt i wykonywać zadania otrzymane od postaci NPC. Poza rejonami miast znajdują się niebezpieczne tereny, na których czekają na Ciebie całe hordy przeciwników, a także mistyczne podziemia pełne skarbów takich jak ulepszone przedmioty. W zależności od tego, którą z kilku dostępnych klas dobierzesz, będziesz ją później stopniowo rozwijać.

Chociaż gra w porównaniu do poprzednich części tej popularnej serii MMORPG nabiera na wartkości, to fabuła wciąż odgrywa ogromną rolę i gra pierwsze skrzypce w uniwersum Drakensang Online. Wraz z innymi graczami zawrzesz potężne sojusze, aby stanąć razem do bitew, w których zahartujesz swe bohaterskie umiejętności, a przy okazji udowodnisz swoją wartość. Wspinanie się po szczeblach drabiny bohaterów Drakensang przynosi nie tylko intratne nagrody przedmiotowe, ale przede wszystkim wielkie poważanie i prestiż.

Twórcy RPG osadzonego w mistycznym świecie fantasy zadbali o to, aby gra dostarczała rozrywki na największym poziomie poprzez porzucenie poprzedniej licencji The Dark Eye, która stanowiła podłoże dla fenomenalnej kontynuacji serii. Dzięki temu zyskasz dużo większą swobodę w tworzeniu tego uniwersum.

Chociaż Drakensang Online funkcjonuje z poziomu przeglądarki, nie porzucono poprzedniego silnika graficznego, a to oznacza, że gra zachowuje swoje niepowtarzalne walory wizualne i jedyny w swoim rodzaju klimat.

Potrzebujesz porządnej dawki wrażeń w charakterystycznym uniwersum fantasy? Daj szansę Drakensang Online i przekonaj się, dlaczego gra jest tak popularna!

pełny opis gry
Screeny
Drakensang Online screenshot1 Drakensang Online screenshot2 Drakensang Online screenshot3 Drakensang Online screenshot4 Drakensang Online screenshot5 Drakensang Online screenshot6 Drakensang Online screenshot7 Drakensang Online screenshot8 Drakensang Online screenshot9 Drakensang Online screenshot10
Video

Drakensang Online wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Dual-Core 1.6 GHz
 • 512 MB
 • 512 MB VRAM
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat