Jak to działa

Wauies

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Wauies

Marzyłeś kiedyś o własnym sklepie zoologicznym, do którego będą przybywać tłumy klientów? Wauies jest gotowe spełnić Twoje marzenie. Ta wciągająca przeglądarkowa gra zabierze Cię do świata zwierzęcej przyjemności!

W Wauies swoją przygodę rozpoczniesz jako kierownik dopiero otwartego sklepu zoologicznego. Ponieważ jesteś osobą ambitną, od razu będziesz chciał uczynić z tego przybytku dochodowy interes, o którym kiedyś będą mówić, że jest to najpopularniejszy sklep zoologiczny w mieście.

Pamiętaj o tym, co jest podstawą Twojego interesu - to właśnie zwierzęta. Od ich samopoczucia będzie zależał rozwój sklepu, dlatego musisz zrobić wszystko, aby zwierzaki były coraz bardziej zadowolone. W Wauies dostaniesz pod opiekę naprawdę pokaźną gromadę zwierząt. Znajdziesz tu m.in.: szczeniaki chihuahua, labradory retriever, kociaki ragdoll, czy koty perskie.

Kiedy już zadbasz o potrzeby swoich pupili, pora na przyciągnięcie klientów przybywających do Twojego sklepu zoologicznego. Zamieniając go w prawdziwy raj dla zwierząt domowych, sprawisz, że ludzie będą cały czas mówić o Twojej firmie w samych superlatywach. Jeśli chcesz do reszty skraść ich serce, zadbaj o unikalny wygląd wewnętrzny sklepu, aby był dla Twoich klientów jak najbardziej przyjazny.

Poznaj jedyną taką kombinację gry przeglądarkowej z symulatorem prowadzenia sklepu zoologicznego, która zapewni Ci mnóstwo godzin zabawy w towarzystwie psów i kotów!

pełny opis gry
Screeny
Wauies screenshot1 Wauies screenshot2 Wauies screenshot3 Wauies screenshot4 Wauies screenshot5 Wauies screenshot6 Wauies screenshot7 Wauies screenshot8 Wauies screenshot9 Wauies screenshot10
Video

Wauies wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat