Jak to działa
5.0 1 658 0
26.08.2017

Spellforce -> Gra mojego życia

Siemka! Już na początku tej recenzji chciałbym zaznaczyć, że będę tutaj się głównie zachwycał tą grą, ponieważ jest to najlepsza w jaką grałem. Jeżeli takie nastawienie nie podoba Ci się, to lepiej odpuść sobie czytanie tego artykułu. Z góry dzięki! A my przejdźmy do recenzji.

Gra wyprodukowana w Niemczech w 2003 roku. Oprawa graficzna na to nie wskazuje, podobnie wszystkie rzeczy związane z dźwiękiem. Najistotniejszą rzeczą w grze jest fabuła, którą pokochało miliony graczy. Jest ona bardzo mocno rozbudowana, ale za razem dość trudna do zrozumienia. Tutaj nie będę jej opisywał, być może zrobię to w przyszłych artykułach. W grze wcielamy się w tak zwanego Sługę Run. Możemy go ciągle ulepszać, poprzez coraz to lepszy ekwipunek oraz umiejętności, zdobywane z nowym poziomem doświadczenia. Gra oferuje nam bardzo rozbudowane ścieżki naszego rozwoju. Na początku wybieramy sobie jedną z, aż siedmiu klas i w zależności od naszego upodobania możemy je ze sobą łączyć. Daje nam to niesamowite wybory, przez co gra nie nudzi się szybko.
Są tutaj 3 kampanie, które spokojnie starczają na co najmniej miesiąc ciągłej gry! W grze dostępne są monumenty, które potrafimy obsługiwać naszym sługą run. W zależności od jego rodzaju możemy przywoływać daną rasę. Są tutaj robotnicy, którzy zbierają potrzebne surowce oraz wojownicy, których zadaniem jest pomoc naszemu bohaterowi w zniszczeniu bazy przeciwnika.

W grze urzekła mnie najbardziej oprawa muzyczna. Dla przykładu podam świetną muzykę, która jest podczas naszego pobytu w krainie elfów- Eloni. Polecam odsłuchać na YouTube. Genialnie wpasowała się do klimatu gry. Bardzo przyjemne są również teksty wypowiadane przez postacie. Często słychać emocje, jakie one przekazują. Nawet postacie epizodyczne, czy zlecające nam zadania poboczne, mają głos bardzo dopracowany i nie mam do nich żadnych uwag.
Kolejną rzeczą, która przykuła moją uwagę jest otoczenie. Jest ono zrobione wręcz perfekcyjnie. Ogólnie same mapy sprawiają wrażenie, że były robione przez profesjonalistów. Czasami jedynie są ilości zbyt dużej wolnej przestrzeni, lecz jest to zrobione z myślą o graczach i rozbudowie ich bazy.

Kolejną rzeczą, która przykuła moją uwagę jest otoczenie. Jest ono zrobione wręcz perfekcyjnie. Ogólnie same mapy sprawiają wrażenie, że były robione przez profesjonalistów. Czasami jedynie są ilości zbyt dużej wolnej przestrzeni, lecz jest to zrobione z myślą o graczach i rozbudowie ich bazy. Nadszedł czas na recenzję.

Jak można się domyślić będzie ona bardzo pozytywna, a otrzymuje ona ocenę 10/10. Jedyną rzeczą, której można się przyczepić jest średnia grafika, ale nie można też zbyt dużo wymagać od 2003 roku.

Nie zbyt często piszę recenzje, głównie skupiam się na poradnikach, dlatego wiem, że niej ona perfekcyjna, ba nawet dobra. Jeżeli masz jakieś rady, czy uwagi pisz w komentarzu, a bardzo chętnie przyjmę je do siebie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
4

CSGO Prime (B2P) ESC Gaming - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
5

Shakes & Fidget Najlepsze taktyki w Shakes & Fidget #2 - Statystyki i lochy

Poradnik FRACKOWIAK
6

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
7

Hero Zero Hero Zero - co sądzę o tej grze.

Recenzja lynnSSky
8

Big Farm Ocena Gry Big Farm ,czyli jedna z lepszych gier farm simulator

Recenzja StasiuxD
9

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
10

League of Angels Heaven's Fury LOA Heaven's Fury- Łatwe bananki, "trudna gra"

Poradnik Amtaz
Chat