Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 3647 0
18.04.2022

TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

1. ZARABIANIE SC.

Starcoinsy (SC) to najważniejsza waluta w grze MSP możemy ją zdobyć na kilka sposobów oto one:

-Jest to bardzo popularna metoda ,więc wchodzimy do sekcji "Highscores" gdzie klikamy zakładkę "Zwierzaki" ,gdzie wyświetlają się Boonies różnych użytkowników. Wystarczy ,że wejdziemy w profil właściciela ,któregoś Boonie lub zwierzaka i dostaniemy się do jego pokoju. W pomieszczeniu będą znajdować się małe pikselowate stworzonka na ,które możemy kliknąć ,a gdy "pogłaszczemy" ,któregoś zwierzaka dostaniemy walutę SC. Możemy robić to tylko raz dziennie od jednego użytkownika MSP ,czyli ,gdy "pogłaszczemy" pupile ,jakiejś osoby musimy iść do kolejnej i robić to samo. Od ,niektórych osób możemy dostać nawet z 350 SC od wszystkich zwierzaków razem.

-Następną metodą jest zakup VIP tzn. doładowania w grze ,które daje nam dostęp do różnych funkcji (jest to płatna rzecz ,ale w następnym punkcie będzie napisane jak zdobyć go za darmo) ,więc przechodząc dalej do tutarialu kupując VIPa przy okazji dostajemy bonusy ,czyli SC oraz diamenty ,a w niektórych przypadkach kupienia doładowanie na dłuższy okres dostajemy Unikaty.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. ZDOBYCIE DOŁADOWANIA VIP ZA DARMO

VIP-płatna usługa na MSP, dzięki której możemy zdobyć wiele przywilejów ,ale możemy zdobyć go za darmo na kilka sposobów ,czyli:

-Konkursy jest to około tygodniowy okres w grze MSP w ,którym zgłaszamy np. filmy lub pokoje do wybrania najlepszego przewodnika danego motywu ,który jest główną cechą naszego konkursu. Do zajęcia są trzy miejsca ,użytkownicy ,którzy kupili ViP na okres większy ,niż na dany okres otrzymają plakietki "Jury" lub "Judge" przez ,które mogą głosować i wybrać użytkownika ,który powinien wygrać. Przez konkursy możemy dostać darmowego VIPa

-Portal np. Bananki w takim serwisie możemy wygrywać walutę grając w gry, oglądając reklamy, polecając witrynę znajomym oraz pisząc artykuły o grach ,a później punkty ,czyli bananki w przypadku serwisu "Bananki" możemy wymieniać na np. Paysafecarda za którego kupimy VIPa. Jest to bardzo fajna metoda szczególnie dla ludzi kreatywnych ,którzy mogą napisać ciekawy artykuł lub nakręcić filmik o danej grze.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

3. ZDOBYWANIE AWARDS

Awards są to postępy w naszej grze ,niektóre niełatwo zdobyć ,ale możemy wykonać je w następujący sposób:
-wykonujemy różne zadania ,które każą nam zrobić w podanym Awards np, kupienie (?) par spodni, otworzeniu kilku okienek kalendarzu adwentowego dostępnego w grudniu na święta Bożego Narodzenia, rozesłanie kilku specjalnych pozdrowień swoim przyjaciołom, kupienie paru rzeczy z listy życzeń ,któremuś użytkownikowi, zdobycie iluś "Love it" na swoich projektach. W przypadku robienia postępów w zakładce "Kreatywne" musimy mieć dużo znajomych lub mieć kilka multikont do polubiania sobie naszych projektów, filmów, Artbooków lub looków. Ciężko jest też w przypadku sekcji "Towarzyskie" ,gdzie musimy mieć np. kilka osób w naszym klubie ,a do zdobycia najwyższego poziomu ,czyli "Diamond" musimy mieć nawet ich ,aż tysiąc. W konieczności robienia Awardsów typu "kup ileś czegoś" musimy wydać parę tysięcy SC.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez bibi.bananek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

ARK: Survival Evolved (B2P) Jak oswoić dinozaura?

Tutorial Boomboxpl
3

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
4

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
5

Karty w Clash Royale - Elite Barbarians

Poradnik TheMaślak
6

Minecraft - recenzja po wielu godzinach gry

Recenzja wzarek
7

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
8

War Thunder Samoloty, czołgi i jeszcze raz samoloty - czyli recenzja War Thunder!

Recenzja Unowski
9

Honkai Star Rail - Android Honkai: Star Rail - Nowa Odsłona Świata Honkai Impact

Recenzja Arturek Muminek
10

Rocket League (B2P) Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Recenzja Janux
Chat