Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 2 34 0
03.02.2021

Rumble - poradnik League of Legends

Rumble to toplaner zadający stałe obrażenia magiczne. Jest doskonały w czyszczeniu linii dzięki swoim umiejętnością obszarowym, szczególnie Q. Sprawdza się równie dobrze w walkach drużynowych, gdzie potrafi zadawać obrażenia wielu celom naraz. Jest łatwy w opanowaniu, ale aby osiągnąć szczyt formy na tej postaci trzeba rozegrać wiele gier. Warto wspomnieć, że nie posiada on many, jedynym ogranicznikiem jego umiejętności jest cooldown, oraz jego pasywka. Działa ona tak, że każde użycie umiejętności daje punkty "nagrzania", gdy zbyt szybko i prędko będziemy używać skilli, osiągniemy 100% przegrzania i wtedy będziemy mogli tylko atakować wręcz, jednak ataki będą wzmocnione. Na linii staraj się jak najdłużej po prostu farmić, Rumble nie należy do najsilniejszych postaci. Walki raczej omijaj przynajmniej do poziomu trzeciego, kiedy będziesz miał komplet umiejętności będzie Ci łatwiej odpalić pasywkę, podczas której zadajemy większe obrażenia z autoataków. Rumble dysponuje idealnym zestawem skilli do nękania przeciwnika. Jego E to zwykły skill shot który spowalnia trafiony cel, niby nic takiego, jednak przydatne w wielu sytuacjach.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Runy


Arcane Comet to najrozsądniejszy wybór. Idealnie działa z naszym E które spowalnia, tym samym zapewnia uderzenie przez komete. Znacząco ułatwia obijanie wroga na linii


Nimbus Cloak zapewni nam dodatkową prędkość ruchu po użyciu ultimate. Rumble nie należy do najbardziej mobilnych postaci, więc każdy taki bonus przydaje się by w walkach lepiej się umiejscowić.


Celerity wzmacnia wszystkie bonusy do prędkości ruchu o 7%.


Scorch nadaje się świetnie do nękania przeciwnika w trakcie gry na linii, podobnie jak Arcane Comet. Jednak ta mała przewaga w późniejszej fazie gry praktycznie jest nie odczuwalna.


Taste of Blood pomoże nam odzyskiwać zdrowie poprzez zadawanie obrażeń wrogom. Zawsze przydatna runa, szczególnie gdy mamy ciężki matchup.


Ravenous Hunter współgra z Taste of Blood, zapewnia dodatkowe % kradzieży życia za shut downy.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Rozgrywka


Staraj się jak najdłużej farmić, jeśli wymiany z przeciwnikiem nie są na twoją korzyść. Wystarczy że będziesz go po prostu obijał z Q oraz E i czekał na dżunglera. Próbuj też uniemożliwić przeciwnikowi dobijanie minionów. Gdy dysponujesz pełnym zestawem umiejętności jesteś w stanie zadać bardzo duże obrażenia, szczególnie jeśli grasz z Podpaleniem, pierwsza krew może być twoja. Obijaj przeciwnika po czym wycofuj się używając W co zapewni ci tarczę oraz szybkość ruchu. Grając Rumblem jesteś podatny na ganki, bo najczęściej to ty pierwszy czyścisz linie, dlatego kup wardy i obserwuj rzekę. Gdy osiągniesz 6 poziom, wtedy stajesz się naprawdę groźny. Możesz spróbować teleportować się na inną linie zapewniając swojej drużynie łatwe zabójstwa. Staraj się używać ultimate najczęściej jak to możliwe, czasem nawet lepiej użyć jej by wyczyścić linię, niż wcale.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
4

H1Z1: King of the Kill (B2P) Jak zwiększyć FPSY w grze H1Z1

Poradnik KrzychuXD
5

Forge of Empires Forge of Empires: Funkcje i recenzja

Tutorial lol troll
6

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
7

Najdłuższa Podróż - HIT czy SH*T?

Recenzja PoProstuFreo
8

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
9

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
10

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
Chat