Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 3 1130 0
19.07.2017

Crouch Jump Bug i afera podczas Majora.

Cześć, tutaj przedstawię wam to, co działo się podczas ostatnich kilku dni, które były związane z aferą dotyczącą bugu, który nazywa się Crouch Jump. Wszystko zaczęło się od tego, że w pierwszy dzień tego turnieju, który odbywa się w Krakowie podczas meczu FaZe Clan vs. BIG, w którym zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Niemiec wygrywając 16:8 na mapie de_inferno, na której co ciekawe rozegrali wszystkie spotkania grupowe i wszystkie udało im się wygrać. Wszystko rozchodzi się o to, że zawodnicy na podstawie tego błędu gry są w stanie zobaczyć co się dzieje na mapie a jednocześnie nie być widocznym, co daje jak by to nazwać "legalny wallhack". Podczas tego meczu często widzieliśmy jak jeden zawodnik sprawdzał banan za pomocą tego błędu gry i dzięki temu reszta zawodników broniących mogła lepiej pilnować pozostałego bombsite'u, co dało im sporą przewagę w tym meczu i przybliżyło do zwycięstwa.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeszcze większe zdziwienie w świecie Counter Strike'a pojawiło się wtedy, gdy admin turnieju PGL napisał na twitterze, że wykorzystywanie tego błędu jest dozwolone podczas trwania turnieju tak wysokiej rangi, jakim jest major. Od razu posypało się wiele negatywnych komentarzy. Przed meczem FaZe Clan kontra mousesports, który zakończył się zwycięstwem myszek 19:15 na mapie de_train, jeden z zawodników drużyny FaZe napisał na twitterze, że po rozmowie z przeciwnikami zdecydowali, że ich mecz odbędzie się bez korzystania z tego błędu gry. Dodatkowo na pewno osoby, które profesjonalne rozgrywki w tej grze śledzą, to pamiętają mecz LDLC vs. fnatic, gdzie fnatic dzięki korzystaniu z tzw. olofboosta wygrało ten mecz, który został powtórzony z racji tego, że szwedzka formacja dzięki temu zyskała dużą przewagę nad przeciwnikiem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zdania na temat wykorzystywania były bardzo podzielone pośród graczy, gdyż wielu broniło BIG ze względu iż ten bug nie był zabroniony. W poniedziałek wieczorem, czyli 17 lipca podczas drugiego dnia rozgrywek jeden z zawodników duńskiej drużyny North - Magisk poinformował na twitterze, że zawodnicy występujący na tym turnieju rozmawiają z Valve na temat tego bugu. Następnie została zawarta umowa, gdzie wszystkie drużyny w tym BIG zdecydowały się, że nie będą korzystały już z Crouch Jump Bug'a, który przybrał też określenie "German Bug". Jednak co ciekawe, dzień później w meczu o bilans 3:0 na de_inferno, gdy BIG mierzyło się z SK podczas rundy na pełnym ekwipunku, jeden z graczy BIG - LEGIJA wykorzystał ten błąd i ta runda przypadła na korzyść zawodników z Niemiec, którzy wygrali spotkanie 16:14 i ten nieuczciwy skok przez LEGIJE był jednym z czynników, dzięki któremu ujrzeliśmy wynik 10:9, a nie 11:8 dla SK. A wy co sądzicie na temat korzystania z tego bugu gry? Spotkaliście się z nim na meczach turniejowych?

Dodatkowo wrzucam wam link do filmu, w którym jest przedstawiony ten bug podczas spotkania BIG vs. FaZe - https://www.youtube.com/watch?v=g-xGzxxkoaE
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Paladins - czyli jak zacząć?

Tutorial Gremlininio
2

Margonem Światy prywatne - co i jak

Poradnik Shirock
3

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
4

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
5

Eldarya Eldarya - Świat pełen magi

Recenzja Weronikamis
6

Grand Theft Auto V (B2P) Sposób na szybki zarobek

Poradnik Bananek2012
7

Margonem Margonem, fenomenalna gra przeglądarkowa

Recenzja TroXxXx
8

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Recenzja quipop
9

Fortnite - Jak grać lepiej? Poradnik budowania. Poradnik 1

Poradnik Dawid81771
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Fame na MSP

Poradnik Lolz1232
Chat