Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
0 0 54 0
21.03.2018

Warface, czyli Pay To Win! cz.1

Witam. Chciałbym dzisiaj przybliżyć wam grę Warface, która jest dobry przykładem gier "Pay to win". Jako wieloletni weteran tej gry wiem o niej już bardzo wiele, jak i to jak traktuje swoich graczy. Na samym początku zacznijmy od tego czym jest Warface?
Otóż jest to gra FPS, czyli strzelanka pierwszoosobowa. Gra może się pochwalić rozbudowanym trybem rozgrywek, a mianowicie PvE (gracz kontra środowisko - postacie sterowane przez komputer) oraz PvP (gracz kontra gracz). W tym pierwszym mamy do wyboru różne mapy oraz poziomy trudności, z którymi możemy się zmierzyć z czteroosobową drużyną. Niestety od kiedy gra postawiła na graczy, którzy wydają olbrzymie kwoty na bronie oraz ulepszenia ten tryb rozgrywki przestał być grywalny z tego względu, że darmowy użytkownik nie był w stanie przeżyć połowy rozgrywki.
Grając w tę grę możesz zdobyć 540 Graj
W kategorii PvP również mamy do wyboru różne gry, na przykład: Podkładanie bomby, Blitz, Szturm, Pojedynek itp.
Dlaczego Warface można zaliczyć do gier Pay to win? Odpowiedź jest prosta. Już od kilku miesięcy twórcy gier znieśli złote skrzynki, które było można kupić na walutę gry. Obecnie takie skrzynki kupuje się wyłącznie za realne pieniądze. Tak samo jest w przypadku, gdy chcemy zakupić jakąś wartościową broń. Nie jest to oczywiście jedyny przykład. Drugim i bardzo odczuwalnym dla zwykłych graczy jest duże zmniejszenie premii otrzymywanej z rozgrywek, przez co zwykłego gracza nie stać na naprawę lepszych broni czy zbroi. Gracze VIP mają się natomiast dużo lepiej. Dostają oni mnóstwo PD, waluty oraz DP.. Ich nagroda jest podniesiona o bardzo wysoki procent.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 640 Graj
Podczas gry PvE nie można narzekać na takich graczy. Są oni bardzo pomocni, a wręcz potrzebni do wygranej - bez nich się nie obejdzie. Posiadają najlepsze kamizelki oraz bronie przez co są dużo skuteczniejszy w walce od nas, otrzymują mniej obrażeń oraz mają więcej pancerza, który itak im się regeneruje, podobnie jak punkty życia.
Mimo że jest takich gracz mnóstwo, bardzo trudno jest wpłacając małą kwotę stać się lepszym graczem od innych lub porównywalnym do tych najlepszych. Twórcy gry w tym przypadku znowu sobie z nas zadrwili - procent wygranego złotego pistoletu lub kamizelki jest niewielki, a cena za zakup bezpośredni broni, wręcz kosmiczna. Jednak doładowanie waluty daje nam możliwość założenia lepszej kamizelki oraz broni, ponieważ najzwyczajniej będziemy w stanie zapłacić za jego naprawę oraz dużo z tego nam zostanie.
Warface, czyli Pay To Win! cz.1 0.0 0
0 0
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Karty w Clash Royale - Bats

Poradnik TheMaślak
3

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
4

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
5

Fortnite Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Recenzja Piotrek222
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord