Jak to działa

Warface

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Warface

Poznaj wojnę, jaka czeka nas w niedalekiej przyszłości i chwyć za broń wraz ze znajomymi w Warface - wojskowej strzelaninie dostępnej na PC. Jeśli wahasz się na samym wstępie, to porzuć wszelkie wątpliwości, bo za produkcję odpowiedzialny jest producent takich hitów, jak Far Cry czy Crysis.

W Warface weźmiesz udział nie tylko w emocjonujących bitwach między graczami, ale będziesz mógł również przejść z nimi przez szereg niebezpiecznych misji PvE, w których Wasza drużyna zmierzy się z wrogiem kierowanym przez sztuczną inteligencję.

Stań do walki w meczach indywidualnych i drużynowych, rozbrajaj bomby na poligonach i bij się z wrogiem o utrzymanie kontroli nad kluczowymi punktami na mapie. W trybie kooperacji trafisz z kolei na szereg trudniejszych misji, w większości których musisz przezwyciężyć liczne siły przeciwnika w celu odbicia terytorium.

Wybierz jedną z kilku dostępnych klas postaci. Medykiem wyleczysz swoich kompanów, jako inżynier naprawisz ich zbroje, grając snajperem będziesz eliminował swoich wrogów z dużego dystansu, a wchodząc w rolę strzelca będziesz zawsze nosił przy sobie dodatkową amunicję. Wesprzyj drużynę swoimi umiejętnościami i odnieście razem zwycięstwo na polach bitwy.

Wejdź do Warface i ciesz się dynamiczną rozgrywką dzięki silnikowi CryEngine 3 - wykonuj efektowne wślizgi, wspinaj się i przeskakuj nad murkami, byle tylko nie dać się ustrzelić wrogiemu snajperowi!

pełny opis gry
Screeny
Warface screenshot1 Warface screenshot2 Warface screenshot3 Warface screenshot4 Warface screenshot5 Warface screenshot6 Warface screenshot7 Warface screenshot8 Warface screenshot9 Warface screenshot10
Video

Warface wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel/AMD Dual-Core 2.0 GHz
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce 8600 GT / AMD ATI Radeon X1950
 • 10 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat