Jak to działa
5.0 8 4974 0
18.03.2021

Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Witam, witam to jest tutorial dotyczący gacha club a mianowicie tworzenia oc (jak ktoś nie wie co to to jest postać). Tak naprawdę tylko to można w tej ,,grze'' robić. Każdy może powiedzieć, że tworzenie oc jest takie łatwe, a jednak na koniec zawsze ta postać nie wygląda normalnie. Oczywiście tradycyjnie najpierw opowiem o tej grze a dopiero na środku powiem jak zrobić piękną oc. Gacha Club to jest prawie to samo co Gacha Life tylko że w Gacha Club masz więcej funkcji dotyczących wyglądu. Wiele osób nagrywa Gacha Club, a wcześniej Gacha Life. Większość ludzi nazywa takie osoby gachatuberami. Postacie Gacha Club przypominają trochę postacie anime, czyli japońskiej animacji. Dodatkowo są tam mini gierki, ale nie są one jakoś bardzo ciekawe. Gachatuberzy zazwyczaj robią SS w tak zwanym Studiu (jak coś to wszystko w aplikacji Gacha Club). Nie będę teraz opowiadać konkretnie jak powstają filmy Gacha bo to nie będzie miało sensu. Istnieje też coś takiego jak Gacha logic (występuje w filmach gachatuberów)(jak dla mnie takie filmy nie mają logiki), czyli po prostu historie, które zazwyczaj zaczynają się podobnie na przykład, że chłop i baba się nie lubią, a na koniec jak zwykle to samo czyli to że się kochają.

Jeżeli chcemy zrobić porządną postać to musimy najpierw ją tak jakby wyzerować, czyli po prostu zdjąć z niej niepotrzebne rzeczy i dodatki. Na początku wybieramy rzecz jasna odcień skóry. Gdy już to zrobimy należy wybrać jakąś część włosów czyli po prostu trzeba wejść w pierwszą zakładkę w zakładce ,,hair'' (ehh to co napisałam nie ma sensu ale dobra). następnie wybieramy jakąś grzywkę (w zależności od tego jaką chcemy mieć oc). następnie wybieramy coś z ,,back hair'' lub ,,ponytail'', albo bierzemy oba razem. Gdy skończyliśmy już wybierać włosy to pora na ich kolor. Wybieramy w zależności od naszych chęci, czyli po prostu jak nam się podoba. Potem idzemy do oczu. Jest tam kilka ładnych oczu które wyglądają na postaci najlepiej, ale niestety nie pamiętam ich numerów (sorry). Potem dobieramy kolor tęczówki (jak chcecie możecie zrobić dwojga oczu w innym kolorze. Potem dodajcie jakiś kształt w oku żeby oc wyglądała ładniej (polecem takie owale w połowie przeźroczyste w czarnym kolorze). Teraz dodajcie brwi (najlepiej te w postaci jednej cienkiej kreski). Potem kierujemy się do następnej zakładki i wybieramy jakiś nosek (oczywiście nie trzeba bo czasami taki nos trochę dziwnie wygląda). Dodajemy usta co nie jest wcale skomplikowane.

Teraz zostało już tylko ubranie. Niby rzecz prosta, a jednak nie do końca. Zazwyczaj trudno jest dopasować kolory żeby nie wyglądało to źle. Żeby nie zajęło to za dużo miejsca to napiszę tylko, że musicie wybrać bluzkę, rękawy, nogawki, górę spodni, skarpety (jedną lub dwie), buty, rękawiczki, czapki itp. Jeżeli chcecie aby wszystkie kolory się ze sobą zgadzały najlepiej wybierzcie jeden kolor główny czyli taki którego bedzie najwięcej. Jak widać na obrazku powyżej to tam kolorem głównym jest fioletowy, a dodatki mają inne kolory na przykład biały, pudrowy róż itd. Jest też takie wyjście, że możecie trochę skopiować czyjąś oc, ale według mnie lepiej jest zrobić ją samemu. Mam nadzieję, że tutorial był w jakiś sposób pomocny (no chyba nie haha). Jeśli ktoś chce to mogę nagrać z tego wideo bo będzie to chyba lepiej wyglądać i będzie to bardziej zrozumiałe. Polecam wam serdecznie kilka gachatuberek: Wirgi, Werka Chan, Misia i Aromie (jakaś tam początkowa gachatuberka której nawet nie da się wyszukać XD)(Chodzi o tą Aromie hah). Tak więc tym akcentem kończymy dzisiejszy artykuł

5.0 (głosów: 8)
Art napisany przez Fire cookiex

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) ECS Season 3 - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
2

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
3

Minecraft Jak zrobić piec w Minecraft

Poradnik keszy
4

Elvenar Elvenar – strategia fantasy w świecie elfów

Recenzja Amethystcc
5

CSGO Prime (B2P) Pistolety w CS:GO - Omówienie

Poradnik KitaCSMaster
6

Team Fortress 2 Najgorsze bronie w TF2

Poradnik PogromcaTrolli
7

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
8

League of Legends Treściwy poradnik do Fizza.Podstawy

Poradnik quainn
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
10

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak szybko wbijać lvl?

Poradnik Arines
Chat