Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 68 0
14.05.2021

Jak wygląda Metin2 w 2021 roku?

Tej gry nie trzeba za bardzo przedstawiać bo jest dość znana przez ludzi którzy są fanami MMORPG, ale w skrócie Metin2 to gra MMORPG której akcja odbywa się w fikcyjnym świecie. Gra została wyprodukowana przez Webzen i wydana przez Gameforge. W polsce została wydana bardzo późno, na początku zadebiutowała w Chinach i Korei, a dopiero jakiś czas potem wkroczyła na teren Polski i Stanów Zjednoczonych. W grze mamy do wyboru 5 postaci (Wojownik, Sura, Szaman, Ninja, Likan) i trzy królestwa (Chunjo, Shinsoo, Jinno). Nie potrzeba żadnego poradnika do tego kim najlepiej grać. Najlepiej jest wybrać postać taką, jaka się tobie podoba, tak samo i królestwo, ponieważ jeżeli chodzi o królestwa to nie ma tutaj dużej różnicy. Po wybraniu postaci i królestwa jesteśmy gotowi wkroczyć do świata Metin2, aby móc stać się najsilniejszym i najpopularniejszym wojownikiem w całym królestwie jak i w całej grze.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak każde MMORPG, mamy ekwipunek naszej postaci, który możemy ulepszać i go zdobywać podczas naszej przygody. Bijąc potwory zdobywamy punkty doświadczenia, a za każde 1/3 wbitego poziomu dostajemy 1 punkt, którym możemy podnieść jedną statystykę naszej postaci. Po wbiciu odpowiedniego poziomu mamy możliwość odbioru naszych umiejętności które nam pomogą w walce. Każda postać oprócz Likana, ma dwa drzewka mocy i każda postać może wybrać tylko jedną. W grze mamy wirtualną walutę (yang) dzięki której możemy chociażby kupować przedmioty u NPC, w sklepach u graczy lub zresetować nasze drzewko umiejętności i wybrać inną ścieżkę. Czym by było MMORPG bez zadań? Metin2 ma dużo zadań pobocznych jak i zadania fabularne dzięki którym na początku dostajemy punkty umiejętności, yangi, a w późniejszym czasie dostajemy ekwipunek. Metin2 przez te lata się rozwiną, przez co pojawiło się mase nowych przedmiotów jak i maksymalny poziom postaci został zwiększony do 120.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec krótkie podsumowanie o tej grze i powiem co mnie tutaj gryzie bo na to trzeba zwrócić uwagę. Metin2 przez pare lat był grą bardzo popularną, zwłaszcza w szkołach, jednak od pewnego czasu ta gra zeszła na psy i została zmieniona na totalną grę P2W. Aby cokolwiek osiągnąć w tej grze (Mam na myśli poziom i ekwipunek), trzeba wydać minimum 200-300 zł miesięcznie, aby nasza postać szybko urosła w siłę i móc bez problemu wbijać poziomy. Od dłuższego czasu na serwerach jest masa botów, przez co gracze którzy grają fair, nie są w stanie w spokoju expić a Gameforge nic sobie z tego nie robi i nie reaguje na wiadomości od graczy. Gameforge bardzo często wprowadza aktualizację, które jak się potem okazuje nie działają poprawnie i w końcu są one wyłączone lub psuje się przez nie inne części gry. W zamian Gameforge organizuje beznadziejne eventy z których nic nie ma, żeby wprowadzić zadośćuczynienie przez swoją głupotę. Spore ceny za smocze monety w itemshopie i kompletnie olewanie graczy, którzy chcą sobie po prostu pograć. Ostatnimi słowy, nie polecam tej gry. Najlepiej będzie jak ludzie przestaną w to grać i nie dadzą takiej beznadziejnej firmie zarabiać.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SHITTO

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dead by Daylight - Świetna gra

Recenzja Kubsoon243
2

The Elder Scrolls V : Skyrim - Falmerska zbroja

Poradnik ChceBanana
3

Team Fortress 2 Inżynier wyposażenie

Poradnik King_Tomson_IV
4

League of Legends Ocena bohatera - Sona

Recenzja NibyFajna
5

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
6

Brawl Stars Opis wszystkich postaci Brawl Stars

Poradnik Janux
7

MovieStarPlanet MSP Jak w błyskawicznym tępie zarabiać Starcoins na MovieStarPlanet

Poradnik [email protected]
8

World of Warships Recenzja Fuso czyli pancernika japońskiego poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić StarConis na MovieStarPlanet?

Poradnik HeroM
10

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
Chat