Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 288 0
08.07.2022

CS GO - Ogólny poradnik.

CS GO, Strzelanka, Gra multiplayer z elementami singleplayer'a (wymagany internet do obu), gra posiada dużo minigier lecz głownym trybem cs'a polega na starciu dwóch drużyn - terrorystów i anytyterrorystów, grę wygrywa się w momencie zabicia ostatniego przeciwnika wrogiej drużyny lub wybuchu/rozbrojeniu bomby który musi odpalić jeden z terrorystów w punkcie A/B. Dla początkujących zdecydowanie polecam granie w uproszczone tryby gdyż tryb turniejowy trwa dosyć długa a wyjście z niego będzie powodowało karę czasową: Od 30 minut do nawet tygodnia w zależności ile razy opuściliśmy mecz, karę czasową możemy dostać również za ogień przyjacielski. W wersji premium dostajemy stopnie co dziesięć wygranych meczy, stopnie możemy dostać w grach turniejowych lub skrzydłowych. (Później w "Batlle Royal CS GO" czyli tzw. strefie zagrożenia).

Silver I

Silver II

Silver III

Silver IV

Silver Elite

Silver Elite Master

Gold Nova I

Gold Nova II

Gold Nova III

Gold Nova Master

Master Guardian I

Master Guardian II

Master Guardian Elite

Distinguished Master Guardian

Legendary Eagle

Legendary Eagle Master

Supreme Master First Class

Global Elite

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W "Warsztacie Steam" możemy znaleźć mapki treningowe w które sam gram aby ćwiczyć aim'a, tak jak mówiłem, jeśli jesteś nowym graczem, graj w tryb uproszczony - możesz wychodzić i trwa szybciej od turniejów, graj różnymi brońmi i wybierz taką którą gra ci się najlepiej lecz pamiętaj że np. smg'i nie nadadzą sie na dalekie dystanse. Na YouTubie możesz znaleźć dużo poradników od profesjonalnych graczy, którzy wyjaśnią ci mechaniki gry i przydatne tip'y. Nie "Rushuj" cały czas, kiedy biegniesz w środek korytarza, przeciwnik może być już wcelowany z naprzeciwka. Jeśli nie uważasz że jesteś gotowy, nie kupuj prime'a wtedy gra wylosuje ci prawdopodobnie mocniejszych przeciwników lecz z drugiej strony, na grach bez wersji premium cs go wystęuje o 1000% więcej cheaterów. Ważne do zapamiętania jest to że kiedy będziesz wbijał level dostaniesz dwudziesto godzinne blokady co rangę lub wygrane mecze które mają na celu zablokowanie hackerów od wbijania szybko rang.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Pamiętaj że im więcej grasz tym lepiej znasz grę, najlepszym nauczycielem w 99% gier jest czas ;)

Nie kupuj skrzynek, lepiej żebyś kupił skórkę która ci się podoba i zapłacić np. 5 złoty więcej niż próbować wylosować go ze skrzynki, próbując zdobyć skin ze skrzynki masz małe szanse że wylosujesz akurat danego - chyba że skin ma małą wartość...

Serdecznie nie polecam wam używać stron do skinów, często okazują się scamem a musicie podawać w nich swój login i hasło do steam. W rozgrywkach będziesz znajdował mnóstwo rosjan i osób mówiących w cyrylicy.

Dobrze jest mieć kolegę do grania który jest już "Ogarnięty" w CS'ie. Nie kieruj się w zdobywanie nowych/droższych skórek jako główny cel twojego grania w CS! Skiny bardzo ale to bardzo często rozpraszają, kolorowe skiny - czasami rażące lub neonowe rozpraszają naszą czujność bo mają inny "nienaturalny" kolor niż otoczenie, neonowy skin widoczny jest na tle ciemnego koloru jaki często jest na mapach CS GO.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez AdiQus

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Imperia Online Gra wciągająca z ciekawymi rozwiązaniami

Recenzja wzarek
2

League of Legends League of Legends - Umówienie podstaw

Poradnik Biedaczysko
3

Goodgame Empire Po prostu klasyk w czasach średniowiecza odgrywany

Recenzja Miniganer
4

Recenzja DLC Scandinavia oraz DLC Going East! do Euro Truck Simulator 2

Recenzja Pan_Czeresnia
5

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
6

MovieStarPlanet MSP Czy gra MSP jest fajna? MSP, czy MSP2?

Recenzja Lea2212
7

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
8

ARMA III (B2P) ARMA 3: Dokładna recenzja

Recenzja maciusspocinski
9

CSGO Prime (B2P) CELOWNIK NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W GRZE!!! JAKI WYBRAĆ?

Poradnik Czarny_YT
10

NEED FOR SPEED HEAT Recenzja

Recenzja oraclegameyoutube
Chat