Jak to działa
Przejdź do gry Zoo 2 - Animal Park
Zoo 2 - Animal Park
5.0 1 1298 0
23.09.2020

Jak rozpocząć grę w Zoo 2 - Animal Park?

Chciałam wam przedstawić całkiem ciekawą i relaksującą grę "Zoo 2 - Animal Park".

1. Zakładamy swoje konto, używając nazwy/nicku, adresu e-mail i oczywiście hasła.

2. Pierwszą rzeczą, jaką dostajemy na start, jest list od dziadka, w którym dowiadujemy się, że w spadku po cioci zostało nam przekazane zoo.

3. Zwierzaki nie jadły długo, dlatego muszą być głodne. Musimy je nakarmić oraz posprzątać wybiegi. Żeby to zrobić, klikamy na ikonkę miotły, na danym wybiegu i trzymając LPM zmywamy brudne ślady. Żeby nakarmić zwierzę, klikamy na ikonę miski, wybieramy pożywienie i dajemy je zwierzęciu. W późniejszym etapie rozgrywki, można użyć korytko, które będzie trzeba od czasu do czasu uzupełnić.

4. Naszym pierwszym questem jest dołączenie do wybiegu dodatkowego zająca, i zasadzenie 8 kwiatów, które znajdziemy w naszym wyposażeniu pod ikonką kart. Wystarczy przytrzymać potrzebną kartę LPM i przenieść ją na odpowiednie miejsce. Tym sposobem zaliczyliśmy pierwszego questa.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

5. Kolejnym zadaniem, które otrzymaliśmy tym razem od burmistrza, jest zdobycie pięciu gości, oraz posiadanie w zoo ośmiu zwierząt. Żeby zdobyć więcej gości, musisz dbać o wizerunek Zoo, o jego atrakcje oraz rzeczy typu WC, kosz na śmieci. Im więcej dekoracji, zwierząt, stoisk/sklepów, tym więcej gości. Żeby kupić zwierzę, należy wejść do sklepu, oznaczonego ikoną wózka sklepowego. Następnie, wchodzimy w zakładkę zatytułowaną "Zwierzęta". Wybieramy zwierzę, które chcemy kupić np. kozę domową. Ustawiamy ją na właściwym wybiegu. Żeby kupić dekoracje, wchodzimy do sklepu, w zakładkę "Dekoracje", wybieramy dekorację, np. fioletowe fiołki i trzymając LPM przeciągamy na miejsce, w którym chcemy je posadzić. Można też kupić daną ilość w sklepie, później znajdziemy je w Magazynie Kart (ikona kart, nad sklepem). Mamy do dyspozycji także zakładkę "Budynki" w sklepie. Możemy tam znaleźć stoiska z napojami, przekąskami, pamiątkami, oraz inne budynki np. Wille Pracowników, dostępną w późniejszej części gry. Jeśli chcemy coś kupić, postępujemy podobnie jak z dekoracjami.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

6. Kiedy osiągniesz poziom 3 dostaniesz zwierzę - niespodziankę. (nie zdradzam jakie) Twoim zadaniem jest przygotować dla niego wybieg. W tym celu musisz udać się do sklepu i wejść w zakładkę "Wybiegi", uważaj, żeby nie wybrać złego wybiegu! Otóż są różne rodzaje wybiegów, np. łąka, las, wybieg górski etc. Kiedy upewnisz się, który wybieg jest właściwy, wybierz go, znajdź dla niego wolne miejsce i postępuj tak jak z dekoracjami czy budynkami. Wybieg podobnie jak stoiska, potrzebują trochę czasu zanim zaczniesz ich używać. Po określonym czasie (dla każdego rodzaju wybiegu innym) możesz przenieść swoje zwierzę - niespodziankę na wybieg. Postępuj tak jak z innymi zwierzętami. Jeśli nie możesz go znaleźć, podpowiem, że jest w Magazynie Kart. Obiecuję, że zwierzątko będzie zadowolone, na dodatek będzie się chciało z tobą pobawić! W tym celu kliknij ikonę piłki na wybiegu i rzuć nią kilka razy.

7. Te rzeczy powinny przygotować cię do zarządzania twoim własnym Zoo. Mam nadzieję, że ten artykuł choć trochę ci pomógł.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KingaTiger

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
2

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Grand Theft Auto V (B2P) DLC - ,,Przemyt broni''

Recenzja tynk12345
4

War Thunder Krótka moja recenzja na temat gry War Thunder.

Recenzja jasnoton
5

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać pieniądze i fame na MSP?

Poradnik Vana7
6

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
7

Nagrody dla gier - Steam

Recenzja Boomboxpl
8

League of Legends Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

Recenzja dzulson2003
9

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
10

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
Chat